Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márki-Zay szavazókat veszít...

Márki-Zay szavazókat veszít vagy szerez inkább azzal, hogy a melegházasságot támogatja?

Figyelt kérdés

2022. febr. 7. 21:02
A kérdező szavazást indított:
Szerez vele - a magyar tásadalom inkább elfogadó
Veszít vele - a magyar tásadalom inkább elutasító
32 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Mivel a magyarok nagy többsége ostoba homofób, azért veszít vele.
2022. febr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Mivel a Fidesz meghurcolja a melegeket ezért ha MZP elfogadja Őket az összes rá fog szavazni ez nem bonyolult.
2022. febr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Itt most az a nagy kérdés, hogy igaz-e, hogy a társadalom kb. 10%-a meleg. Mert ha igen, az nagyot lök MZP szekerén.
2022. febr. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%

#1 (ma 21:14)

Ez azért talán nem igaz, hogy a többség homofób volna, viszont az igaz, hogy rengeteg embert félre lehet vezetni.


#2 (ma 21:41)

Nagyon nagy tévedésben vagy azzal kapcsolatban, hogy minden meleg MZP-re szavaz. Magamon és a páromon kívül többekről tudom, hogy az MHM-re vagy éppen a kormánypártokra, vagy éppen - amennyiben elindul, akkor a - Munkáspártra szavaz.


#3 (ma 21:48)

Ahogy már írtam is, hogy az LMBT egységesen nagyobb számot tesz ki, mint amire sokan gondolnak. Ahogy a társadalom általában megosztott, így az LMBT társadalom is.

2022. febr. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
Mivel MZP-nek a baloldalt össze kell fognia, ezért 1 bizonyos nívó alá nem lehet le, tehát politikailag mindenképpen előnyös lépés. És egy csomó jobboldali nem homofób. És ja, nyilván sokaknak fogja a csőrét baszni a dolog, viszont azoknak a jórésze így vagy úgy a fideszre vagy a mitanyánkra szavaz. Hazai pályán értelmetlen lenne őket megverni, mert egy fidesz 2.0-nak nincsen rendes szavazóbázisa, mert már van fidesz 1.0. MZP azt tudja csinálni, hogy összefogja a baloldalt + meggyőzi a nemszéljobbos jobbosokat, hogy ő egy jobb alternatíva.
2022. febr. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

5: attól, hogy valaki nem homofób még nem biztos, hogy egyből melegházasság párti, vagy csak azért szavazna az ellenzékre, hogy hajrá LMBTQ.

A magyar tásadalom legnagyobb része leginkább unja már a balos érzékenyítést, még ha a felszínen azt is mondja, hogy támogatja a melegszervezeteket. Ezért téved nagyon Márki-Zay, amikor arra apellál, hogy ezztel szavazókat lehet behozni. Még a melgeket sem, mert a melegek jelentős része nem Pride-os meg LMBTQ-s, hanem hétköznapi normális ember.

2022. febr. 10. 00:22
 7/14 anonim ***** válasza:
54%

én azt nem bírom felfogni hogy heteró emberek miért foglalkoznak velünk

Nem értem,nem mindegy egyeseknek hogy mi összeházasodunk e vagy sem? (Polgári keretek közt hogy ne ütközzön a szent bibliaval,na)

Nem is értem milyen alapon tör pálcát a másik ember felett amig az nem árt senkinek

Annyira elegem van hogy engem már masok elfogadasa sem erdekel mert nem hagyom hogy csak azért mert valakinek sikerült heteronak születni azt hiszi joga van belepofazni az én eletembe

2022. febr. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7: azért foglalkoznak, mert mindenütt ott vagytok... Azért nem mindegy, hogy házasodtok vagy sem, mert ez egy keresztény állam, tetszik vagy sem. Nem rongálhatod a társadalom kulturális szövetét kedvedre. Ha nem tetszik, hogy lényegében egyenlő vagy jogilag, mindössze a házasságot nem házasságnak hívják esetedben, hanem bejegyzett élettársi kapcsolatnak, ha ezen neked megéri hisztizni, akkor veszel egy repülőjegyet és elhúzol nyugatabbra. Nem pedig a többségi társadalmat cseszteted meg hisztizel.
2022. febr. 10. 15:22
 9/14 anonim ***** válasza:
Miért van az, hogy érzékenyítéssel nem, de az érzékenyitést már nagyon unó emberekkel mindenhol találkozom? Ti hol találkoztok a nagyon unt érzékenyítéssel?
2022. febr. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%
Az hogy keresztény állam vagyunk (Jézusom hát kacag a májam már attól is hogy te ezt komolyan veszed) az nem ad okot hogy polgári esküvő miért ne járhatna mindenkinek. De nem kezdek veled vitába ha nem haragszol mert még egy homofobot se láttam logikusan érvelni és embersegesen gondolkodni
2022. febr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!