Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a melegházasságot és...

Ha a melegházasságot és örökbefogadást bevezetnék, akkor minden vágyuk teljesülne az LMBTQ-knak?

Figyelt kérdés

2022. jan. 7. 10:59
A kérdező szavazást indított:
Igen, még az LMBTQ is megszűnne, hisz nem lenne már szükség rájuk
A Pride megmaradna, de már nem jönnének elő új követelésekkel
Nem, utána csak még többet akarnának
34 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
20%
Az lmbtq a bomlasztáspárti woke mozgalom része. A neomarxista ideológia tündérmeséjében hisznek, mely szerint egyszer minden ember minden szempontból egyenlő lesz. A kormányok többé nem jogokat, hanem igazságot biztosítanak.
2022. jan. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
42%
Nem, újabb követelésekkel állnának elő. ne becsüld le az emberi találékonyságot.
2022. jan. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%

"A kormányok többé nem jogokat, hanem igazságot biztosítanak."


Nem akarlak elkeseriteni, de a három hatalmi ág közül bizony az igazságszolgáltatás a legrégebbi, jóval hamarabb megjelent, mint a törvényhozás vagy végrehajtás, legalábbis formálisan. Az állam egyik elsődleges feladata mindig is az igazságszolgáltatás volt.

2022. jan. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
32%

Az alkotmányos jogok lényege, hogy jogaink velünk születtek, tehát minden mást intézménynél előbbre valóak. A kormányokat arra hoztuk létre, hogy védjék a jogainkat.

Az igazság szubjektív, és már láttuk a 20. században mi történik, amikor a kormányok szubjektív igazsága érvényesül.

Csak olyan 1-2 százmillió áldozat.

Akik újra és újra próbálkoznak ugyanazzal és más eredményt várnak, azokat hívjuk elmebetegnek, de tudom, hogy esetetekben a műveletlenség az oka.

2022. jan. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
28%
Az LMBTQ a liberálfasiszták egy olyan hatása, amit csírájában el kell fojtani...
2022. jan. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
6%
Én úgy tudom, hogy, ha beveznék a kötelező melegházasságot, akkor utána a nemváltó nyugger migráncsokra szállnának rá és elvennék az összes támogatást és krumplit.
2022. jan. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
...hajtása...
2022. jan. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
42%

Az LMBTQ emberek egyenlő jogokat és bánásmódot szeretnének. Ez még mindig csak részben teljesülne a házasság és gyermekvállalás engedélyezésével, hiszem sok már területen is diszkrimináció éri őket, pl. munkavállalás.

Az LMBTQ egy összefogó megnevezés a leszbikus, homoszexuális, biszexuális, stb. szexuális/nemi rétegekre. Ha teljesülnének az LMBTQ emberek kéréseik, akkor sem szűnne meg maga a fogalom, illetve a közösség, hiszen mindig is lesznek LMBTQ emberek.

A Pride szerintem lehet, hogy a mai formájában megszűnne.

2022. jan. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Minden vágyuk azért nem.
2022. jan. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
60%

4-es: ennél posztmodernebb iromány a posztmodern ellen szerintem még sosem született.


"Az alkotmányos jogok lényege, hogy jogaink velünk születtek, tehát minden mást intézménynél előbbre valóak"


Ez semmi más, csak fikció. A jogaink nem velünk születtek, hanem évszázados, sőt, évezredes küzdelem útján szereztük meg őket. Ez a nézet, miszerint a jogaink csupán "léteznek", és az állam csak "megvédi" a jogainkat, teljesen idealista és ellentmond a valóságnak.


"A kormányokat arra hoztuk létre, hogy védjék a jogainkat."


Nem. A kormányokat azért hoztuk létre, mert a magántulajdon elterjedésével kialakult egy erőkülönbözet, ezáltal egy ember, család, vagy csoport erőszakkal központosítani tudta a hatalmat, és kialakította az erőszakmonopóliumot. Az, amit mi "törvénynek" hívunk, semmi más, mint a legnagyobb kutya erőszakmonopóliumának érvényesítése. Az, hogy a 19. századtól az állam hatalmának a centruma "lejjebb csúszott" a társadalmi ranglétrán, ezen nem változtat.


"Az igazság szubjektív, és már láttuk a 20. században mi történik, amikor a kormányok szubjektív igazsága érvényesül."


Hol és mikor érvényesült BÁRHOL az "objektív igazság"? Amit te objektív igazságnak hívsz, csupán a te szubjektív igazságérzeteddel megegyező nézőpont.


"de tudom, hogy esetetekben a műveletlenség az oka"


Mondja az ember, aki szerintem életében nem olvasott el egy könyvet sem a témában :D

2022. jan. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!