Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyszerű kérdés, ha tudod...

Egyszerű kérdés, ha tudod hosszasan fejsdki, ha nem, az sem baj?

Figyelt kérdés

Fidesz szavazók kiket nem zavar, nem érdekli, nem tematizálja egyáltalán az ellenzéki vádaskodás, miért nem? A vádak:

-korrupció

-közpénz lopása, ha tetszik alapítványokon keresztül.

-privatizáció fideszes kezekbe

-orosz kína popó nyalás

-KESMA és annak minden formája amit csinál, amit elér az embereknél

-államadósság

-forint elértéktelenedés

Illetve a fidesz vagy közeli botrányok kérdése amiről a fidesz általában terel, csúsztat vagy egyáltalán nem reagál illetve kikerüli a kérdéseket.

Érdekel, igen vagy nem, ha nem akkor miért?


2022. febr. 6. 16:43
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Illetve egészségügy és oktatás kimaradt.
2022. febr. 6. 16:44
 2/27 anonim ***** válasza:
77%

Érdekes és zavar.

Viszont a Fideszt akkor is egy fokkal jobbnak találom, mint a moslékot.



30/f

2022. febr. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
17%

a fidesz egy szekta, a szektatag hisz a vezetésben és nem hisz semmi másban


ha ismersz szekta tagot (pl jehova) akkor tudod miről beszélek

2022. febr. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
#3 csak fidesz szavazó érdekel, hogy őket érdeklik-e ezek, s ha nem akkor miért. Ha igen akkor mit gondol.
2022. febr. 6. 16:54
 5/27 anonim ***** válasza:
74%

-kisebb mint Gyurcsánynál volt

-mindenhol van

-nekem mindegy kinek a kezébe van, valakinek mindig is a kezébe lesz

-erősödő nagyhatalmak, kisországoknak muszáj nyalni különben könnyen tanyérra kerülnek

-nem tudom mi az

-mindenhol van, USA-ba hihetetlenül nagy

-exportnak jót tesz


Üdv:

egy ellenzéki

2022. febr. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
33%
Őket ez nem zavarja, érdekli. Azt hiszik, a Fidesz csodálatosan kormányoz, az részletkérdés, hogy mennyit lopnak. Ők hazafiak. Más párt nem lehet jobb a Fidesznél. A balosok is ugyanilyen ostobák, azt hiszik, a futóbolond, a magyarellenes pszichopata Gyurcsány és a többi magyarellenes moslékpárt jobb lenne. (Örülnénk, ha csak kicsit lenne rosszabb.)
2022. febr. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Engem az érdekel és ezértis kérdezek mert rettentő sok dolog van ami kínos a kormányra nézve és egyikre sincs válasz. Ha vannak vádak de nincs még magyarázkodás sem akkor arra nem tudom mit mondjak.
2022. febr. 6. 16:59
 8/27 A kérdező kommentje:
De jöhetnek még fidesz szavazók válaszokkal továbbra is érdekel csak kitértem.
2022. febr. 6. 16:59
 9/27 anonim ***** válasza:
78%

Előbbi vagyok. Nem, rohadtul nincs minden országban ipari méretű korrupció, az ország szétlopása. Nincs teljesen felelőtlen politika, eladósítás. Nem lopnak el mindent. Rohadtul nem öletik meg az embereket a kínai vakcina beadásával 10 ezer számra csak azért, hogy a magas átoltottsággal kampányoljanak. Rohadtul nem adják el az állami cégeiket, nem teszik tönkre a saját gazdaságukat, iparukat. Máshol rohadtul nem engedik a hatalom közelébe sem a kommunizmus felelőseit, hanem börtönbe zárják őket. Nem, nem lopná szét az országot az összes párt, nem csak két pártból áll a politika. Lehet ám egy harmadikra is szavazni. Nem az a megoldás, hogy a két esélyes közül a kevésbé rosszra szavazzunk, mert így sosem takarítjuk el őket.

Orbán meg nem lesz attól nemzeti és magyar, hogy naponta párszor elmondja. Attól lenne nemzeti, ha építené az országot, és nem lopná szét. És esetleg ha nem hazudna folyamatosan, mikor csak kinyitja a száját.

2022. febr. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
30%
És mégis kire szavazzunk, kedves előző?
2022. febr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!