Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyszerű kérdés, ha tudod...

Egyszerű kérdés, ha tudod hosszasan fejsdki, ha nem, az sem baj?

Figyelt kérdés

Fidesz szavazók kiket nem zavar, nem érdekli, nem tematizálja egyáltalán az ellenzéki vádaskodás, miért nem? A vádak:

-korrupció

-közpénz lopása, ha tetszik alapítványokon keresztül.

-privatizáció fideszes kezekbe

-orosz kína popó nyalás

-KESMA és annak minden formája amit csinál, amit elér az embereknél

-államadósság

-forint elértéktelenedés

Illetve a fidesz vagy közeli botrányok kérdése amiről a fidesz általában terel, csúsztat vagy egyáltalán nem reagál illetve kikerüli a kérdéseket.

Érdekel, igen vagy nem, ha nem akkor miért?


2022. febr. 6. 16:43
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%
#20 Netán valami problémád van az olvasással? Nem volt elég hosszan kifejtve talán a 17-ben?
2022. febr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Na az ilyen paraszt stílussal lehet tovább lépni.:)

Vagy gondod van a felfogással? Te leírtad jöhet más emberek véleménye. Te leírtad a sajátod el lett olvasva ennyi. Mit szeretnél dícséretet?

2022. febr. 6. 18:50
 23/27 anonim ***** válasza:

Kérdező, eleresztettél egy ótvar beszólást az előbb, most meg hisztizel mert valaki hasonlóan válaszolt?

"Elégegyen már a vitából meg a mellébeszélésből. Az érdekel ami a kérdésben is szerepel semmi más."

Mit képzeltél erre hogyan fog az ember reagálni?

2022. febr. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Meséld el ebben mivolt az ótvar?

Szóotam azoknak akik a kérdésre relevánsam válaszoltakkal kezdtek volna vitába, hogy állj és azok válaszoljanak akikhez szól a kérdés. Fidesz szavazók akiket a fent felsoroltak érdekelnek vagy sem. Ha igen miért, ha pedig nem akkor miért nem. Én egyszerűen nem hiszem el, hogy ezt ilyen nehéz megérteni. Utána meg benyögu valaki, hogy ő már leírta. Mintha erre a kérdésre egyetlen válasz létezne.

2022. febr. 6. 19:30
 25/27 anonim ***** válasza:

#24 Ugorjunk, látom nem érted hogy egy kérdés feltevője nem tehet ilyen megnyilatkozást mikor másoktól vár szívességet - vagyis, hogy válaszolnak neki.

Még akkor is ott van a kérdés, hogy nem volt netán neked eléggé hosszú a 17-es válasz? Vagy van bármi más problémád ami miatt nem tudod elolvasni?

2022. febr. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Szerintem itt te nem értesz valamit pedig leírtam. Csak nem gondolod, hogy a kérdésekre egy válasz van? És miért szeretnéd nekem megmondani egy kérdező mit tehet? Ez nem egy vita oldal hanem egy kérdezz-felelek. Leírtam aztis, hogy láttam és elolvastam. Vagy most azt mondod a fidesz szavazóknak 100%-osan kollektív véleménye van erről a kérdésről? Ha nem, engedd meg, hogy más is válaszoljon a kérdésre mert másnak más lesz a véleménye.
2022. febr. 6. 19:42
 27/27 anonim ***** válasza:
58%

"-kisebb mint Gyurcsánynál volt


-mindenhol van


-nekem mindegy kinek a kezébe van, valakinek mindig is a kezébe lesz


-erősödő nagyhatalmak, kisországoknak muszáj nyalni különben könnyen tanyérra kerülnek


-nem tudom mi az


-mindenhol van, USA-ba hihetetlenül nagy


-exportnak jót tesz


Üdv:


egy ellenzéki"


Rosszul látod, Gyurcsánynál korruptabb a Fidesz banda. Ráadásul nagyon nem mindegy, hogy kis korrupció van valahol vagy az egész ország szétlopása, mint itt.

2022. febr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!