Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért fogsz a Fideszre szavazni?

Miért fogsz a Fideszre szavazni?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, hogy aki Fidesz szavazó az milyen megfontolásból, milyen érzelmek alapján szavaz.


Nekem sok Fidesz szavazó van a családomban ezért van egy rálátásom, hogy mégis mi motiválja őket.


Úgy gondolom, hogy aki ezt az oldalt tudja használni, tehát tud számítógépet használni az igenis értelmes Fidesz szavazó, tehát mindenképp tanulságosak lehetnek a gondolati.


Hogy ne kelljen sok időt eltölteni a válaszolással ezért csatolok szavazást is a kérdéshez, de ha úgy érzed, hogy nem fedi a te érzelmeidet vagy megfontolásodat akkor kérlek írd le, hogy mi motivál.



2022. febr. 2. 11:55
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
83%

39# Lám egy élő példa, hogy vannak értelmes fideszesek :) Erről beszéltem itt korábban :)


Igazad van és értelek, annyit tennék hozzá, hogy az sohasem egy helyes retorika, amikor egy másik, tőlünk rosszabb gyakorlattal magyarázzuk a saját hibáinkat, bűneinket.


Sajnos mint oly sokszor, most is a kisebbik rosszról van szó. Mivel nem akarod a másik rosszat, ezért szavazol arra, ami még nyomokban elfogadható. Bárkire szavazol, fel kell tenni a csipeszt az orra...

2022. febr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 Magyarország jobban teljesít ***** válasza:
13%
A Fidesz a legjobb!
2022. febr. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
26%
10: hol mosták össze? Soha nem olvastam sehol, a törvényben sem.
2022. febr. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
21%

Fideszre szerintem sokan azért szavaznak mert nem jutnak el hozzájuk bizonyos információk, nagyon sok tévhit él a fejükben. A fidesz bizonyos szempontokból baloldalinak (aki tánogatja a kis embereket a gazdagokka multikkal szemben) tűnik. Sokan ezt simán elhiszik. Az ő fejükben orbán a jóságos ember aki megvédi szegény magyarságot a járványtól a multiktól a begyűgyűrűző áremelkedéstől meg a migránsoktól meg a gyerekeket a melegektől.

Tehát a fidesznek az az érdeke, hogy az ellenzék tűnjön neoliberálisnak a fidesz pedig tűnjön szociálisan érzékenynek.

Egyébként orbán példaképe Margaret Tatcher.

2022. febr. 5. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
34%
Plusz a gazdasági növekedésre azt hiszik, hogy az orbán érdeme. Nem nagyon értenek a gazdasághoz ezért simán el lehet velük hitetni ilyen dolgokat.
2022. febr. 5. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
34%

MZP lejáratása.

Sokan elhiszik amit MZP-ről terjeszt a propaganda.

Az emberek többsége nincs tisztában azzal, hogy nem miniszterelnököt választunk. Úgy viselkednek mintha valami nagy vezetőt választanánk. Persze ezt szokták meg 12 év alatt.

2022. febr. 5. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!