Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért fogsz a Fideszre szavazni?

Miért fogsz a Fideszre szavazni?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, hogy aki Fidesz szavazó az milyen megfontolásból, milyen érzelmek alapján szavaz.


Nekem sok Fidesz szavazó van a családomban ezért van egy rálátásom, hogy mégis mi motiválja őket.


Úgy gondolom, hogy aki ezt az oldalt tudja használni, tehát tud számítógépet használni az igenis értelmes Fidesz szavazó, tehát mindenképp tanulságosak lehetnek a gondolati.


Hogy ne kelljen sok időt eltölteni a válaszolással ezért csatolok szavazást is a kérdéshez, de ha úgy érzed, hogy nem fedi a te érzelmeidet vagy megfontolásodat akkor kérlek írd le, hogy mi motivál.



2022. febr. 2. 11:55
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:

Én nem tudok olyan ellenzéki tervről, hogy ők be akarnák hozni ezt.


Úgy gondolom, hogy az, hogy elmondják az embernek, hogy nem csak heteroszexualitás létezik az hasznos, mert nem fog 10 éves korától 20 éves koráig szorongani emiatt.


Eltorzítani meg ezt nem igazán lehet szerintem. Viszont a homofóbia nagyon erős.


Én pédául elég erősen balliberális vagyok és mégis sokáig homofób voltam, konkrétan irtóztam a melegektől. Örültem volna ha ez nem így van, mert szorongást okoztam vele olyan meleg ismerőseimnek akik nem merték nekem elmondani, hogy nekik fáj az amikor azt mondom, hogy "Rohadt kis b@zi".

2022. febr. 2. 13:03
 22/46 anonim ***** válasza:
35%
csirkeszárnyvég!!! csak az miatt
2022. febr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
0%
22 azt a sátán teszi!
2022. febr. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
65%

Mondjuk nem is tagadhatnád le, hogy balliberális vagy.:D

De szerintem erre baszottul nem kén büszkének lenned.

2022. febr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
76%
Én életemben elöször fogok rájuk szavazni, de, csak azért, mert nagy bizalmam van abban, hogy végre beérik a sok éves áltatatos politikája és kidobnak minket az eu-ból/nem gyün a lé és rájuk omlik a szr, amit épitettek. Nem szeretném az amúgy sem túl rózsás helyzetben lévő ellenzéket ezzel leterhelni!
2022. febr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
18%

25#


Jaja! :D De azért szépen felszopta a válaszokat jóelőre, nehogy feszkó legyen:


"Úgy gondolom, hogy aki ezt az oldalt tudja használni, tehát tud számítógépet használni az igenis értelmes Fidesz szavazó, tehát mindenképp tanulságosak lehetnek a gondolati."


Te most komolyan, kérdező, nem érted a lélektanát annak, aki a fideszre szavaz? Na ebből látszik, hogy ballib körökben mozogsz. Lépj ki a többségi magyar valóságba és nézz körül egy kicsit, mit gondol az átlagember!

2022. febr. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
21%
átlagember = írni-olvasni nem tudó mari néni
2022. febr. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
20%
12 év Orbán után, én azt se bánnám, ha Gyurcsány jönne vissza, ennyire még az sem volt sz*r. Úgyhogy eszembe nem jutna a Fideszre szavazni.
2022. febr. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:

"felszopta" - hát.. nevezzük akkor így ;)


Azért annyit elmondanék, hogy nekem 3 fidesz szavazó ismerősömből 2 nem tud számítógépet használni.


Nyilván előbb utóbb ellenem fordul minden fidesz szimpatizáns válaszoló, ez abszolút várható.


Amúgy volt eddig 3 olyan Fideszes válasz aminek örültem, mert volt benne tartalom, meg egyébként a saját fideszes családtagjaimat sem gyűlölöm.


De nevezzük akkor nyugodtan felszopásnak ezt.

2022. febr. 2. 13:23
 30/46 anonim ***** válasza:
96%

28# Nehogy azt hidd. Ez a kisebbség. Nagyon sok öntudatos, művelt F. szavazó van.


Komolyan, ennyire eltávolodott ez a két szekértábor egymástól, hogy nem hogy egymás motivációját nem értik, ki mire miért szavaz, de már magát az "ellenfelet" sem sikerül beazonosítanunk? Nagyon durva...

2022. febr. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!