Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért fogsz a Fideszre szavazni?

Miért fogsz a Fideszre szavazni?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, hogy aki Fidesz szavazó az milyen megfontolásból, milyen érzelmek alapján szavaz.


Nekem sok Fidesz szavazó van a családomban ezért van egy rálátásom, hogy mégis mi motiválja őket.


Úgy gondolom, hogy aki ezt az oldalt tudja használni, tehát tud számítógépet használni az igenis értelmes Fidesz szavazó, tehát mindenképp tanulságosak lehetnek a gondolati.


Hogy ne kelljen sok időt eltölteni a válaszolással ezért csatolok szavazást is a kérdéshez, de ha úgy érzed, hogy nem fedi a te érzelmeidet vagy megfontolásodat akkor kérlek írd le, hogy mi motivál.



2022. febr. 2. 11:55
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
84%
Mik ezek a kérdések?:D
2022. febr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
22%
Orbán az iskolákban taníttatná a szex beállítságot vagy ellene van?
2022. febr. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
34%
Egyszerre több miatt is, sőt majdhogynem mindegyik miatt vagyok Fideszes...🤔🤔
2022. febr. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:

Azért önmagában megérte kiírni a kérdést, hogy eddig 11 válaszolóból senki nem írta, hogy angol nyelvű forrásból tájékozódna (bár ahogy látom pl. Varga Judit oldalán van már angol nyelvű kormánypropaganda is szóval már nem garancia a nyelv önmagában a hitelességre)


Viszont van akinek tetszik a tekintélyelvűség az oktatásban, bár remélem viccvől jelölte meg, meg akinek tetszik Kövér László.


Kövér László még a legfideszesebb ismerőseimnek sem tetszik.


És eddig senkinek sem tetszik az M1 meg a HírTV :D ... még a Fidesz szavazók sem gondolják objektívnek. Ennek ellenére mégis azért lesznek fideszesek mert azt nézik... Legalábbis nekem minden Fideszes ismerősöm ezeket nézi.

2022. febr. 2. 12:37
 15/46 A kérdező kommentje:

Elírtam egy válaszlehetőséget:


Ez lett volna a helyes:


Félek, hogy a gyermekemnek a homoszexualitást fogják népszerűsíteni.

2022. febr. 2. 12:40
 16/46 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező, ma még kiírsz egy ugyanilyen kérdést is az ellenzéki szavazókról?

Csak mert nekem az is tetszene.:D

2022. febr. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
75%
Akkor nemrá
2022. febr. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
55%

Külön kérdésként kellett volna írnom, de erre is válasz:


- Akarja-e, hogy ismét eladják a stratégiai közműveket?


- Akarja-e, hogy ismét nagy többségéban multik nyerjék az EU-s pályázatokat, az EU-s támogatások ne Magyarországon maradjanak?


- Akarja-e, hogy -jobb esetben- migráns átjáró ország legyen Magyarország? Megjegyzem, Ausztria, Németország is védi a határait, azaz szerbiai helyzet alakulna ki Magyarországon.


- Akarje-e, hogy ismét egy dilettáns garnitura vegye át az ország irányítását?

2022. febr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
83%
Jaj mennyi lehetőség! Nem lehetne, hogy inkább csak egy igen-nem között kelljen választani? Ahogy a nemzeti konzultációban volt. Tudod: hogy most jó legyen nekem vagy ne legyen jó. Azt még el tudom dönteni. Most miért kell ennyire túlbonyolítani? Természetesen örülök hogy így tetted fel a kérdést, jól esik hithű szívemnek, hisz az nem lehet kérdés, hol landol majd a sorsdöntő iksz. De légyszi egyszerűbben fogalmazz. Ah mindegy megyek is betolok inkább még egy sör-unikumot és kiírok néhány balosokat szidó kommentet.
2022. febr. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
43%

Én sokáig nem gondoltam azt, hogy az LMBT proptganda és a transzpropaganda létezik, mivel a magyar médiában (444, telex, stb.) hitelesnek tűnű cáfolatokat olvastam. Utána angol nyelvű forrásoknak is utánanéztem, és rájöttem, hogy sajnos elég nagy része igaz, amit a Fidesz mond.


Mondjuk óvodásokat tényleg nem műtenek át, ez túlzás.


De pl. nekik már simán megy a genderpropaganda a preschool-ban. Most van egy 3 éves kislányom, és a naív ártatlanságát elnézve rájöttem, hogy mennyire durván ördögi terv az LMBTQ mesekönyvek és hasonlóak propagálása nekik.


Akkor döntöttem el végleg, hogy a Fideszre szavazok, amikor kijött Magyarországon is a Meseország mindenkié. Sajnos a baloldal egyértelműen kiáll emellett és én ezt nagyon fontosnak tartom, hogy a gyerekem ne találkozzon ilyenekkel az oktatásban.


Annak ellenére, hogy tudom, hogy a Fidesz egy undorító korrupt maffia, inkább elviselem őket, minthogy bejöjjön ide is a genderpropaganda az iskolákba.


És igen, az ellenzéknek igaza van ebben, hogy Magyarországon nincsen ilyen. De ez CSAKIS A FIDESZNEK KÖSZÖNHETŐ, HOGY JELENLEG NINCSEN ITT GENDERPROPAGANDA az oktatásban.

2022. febr. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!