Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért fogsz a Fideszre szavazni?

Miért fogsz a Fideszre szavazni?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, hogy aki Fidesz szavazó az milyen megfontolásból, milyen érzelmek alapján szavaz.


Nekem sok Fidesz szavazó van a családomban ezért van egy rálátásom, hogy mégis mi motiválja őket.


Úgy gondolom, hogy aki ezt az oldalt tudja használni, tehát tud számítógépet használni az igenis értelmes Fidesz szavazó, tehát mindenképp tanulságosak lehetnek a gondolati.


Hogy ne kelljen sok időt eltölteni a válaszolással ezért csatolok szavazást is a kérdéshez, de ha úgy érzed, hogy nem fedi a te érzelmeidet vagy megfontolásodat akkor kérlek írd le, hogy mi motivál.



2022. febr. 2. 11:55
A kérdező szavazást indított:
A 2008-as gazdasági világválság után magasabb színvonalon élek és úgy gondolom, hogy ezt a Fidesznek köszönhetem.
A TV-ből és a rádióból, esetleg helyi újságokból tájékozódva a inkább a Fidesznek szavazok bizalmat.
Úgy gondolom, hogy a Fidesz védi meg az ország kultúráját, nemzeti egységét, keresztény vagyok és a határon túli magyarokért is aggódom.
Orbán Viktor személye rendkívül szimpatikus és például akár Kövér László gondolataival, stílusával is tudok azonosulni.
Az interneten, külföldi, angol, vagy más nyelvű forrásokat IS megtekintek és az alapján is a Fidesz tetszik.
Nem szimpatikus az ellenzék! Jaj a Gyurcsány! Jaj a Karácsony. Cseh Katalin sem a szerelmem. Jakab Péter is egy szégyen. Márki-Zay sem tetszik!!!
Félek a bevándorlástól, a gazdasági válságtól, a szabadelvűségtől, a romáktól és félek, hogy a gyermekemnek a homoszexualitsát fogják népszerűsíteni.
Tetszik az M1, a HírTV és a Kossuth Rádió esetleg a PestiTV színvonala, objektív tájékoztatási stílusa.
Tetszik, hogy a Fidesz elfordul a nyugati demokratikus hatalmaktól (EU, USA) és inkább diktatorikus nagyhatalmak, (Kína, Oroszország) kegyeit lesi.
Tetszik, hogy a Fidesz a tekintélyelvűséget preferálja az oktatásban a tanárokkal és a diákokkal szemben.
28 szavazat
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
22%
A zutóssót jelöltem
2022. febr. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
26%
tetszik hogy ennyi időt fektettél egy fidesz propaganda kérdésbe, de őszintén megmondva, választások se nagyon lesznek, addigra lehetséges, hogy a tankok lánctalpainak a csörgése veri majd fel minden hajnalban az embereket,még ébresztőóra sem kel.
2022. febr. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
71%

"Úgy gondolom, hogy aki ezt az oldalt tudja használni, tehát tud számítógépet használni az igenis értelmes Fidesz szavazó, tehát mindenképp tanulságosak lehetnek a gondolati."


Már itt nem jó.

2022. febr. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
26%

A Fidesz mindenben jobb a balliberális oldalnál. Amit a Fidesz csinál az zseniális, amit a baloldal az hazaárulás, rablás, lehúzás. Sajnos ez az igazság 30 év távlatából.


1 - Ha mindenhol 4-5* a rezsi és itt ilyen olcsón tudják tartani egy évtizedig és nem kell a multik luxusprofitját megfizetni, akkor az nagyon üdvözlendő



2 - Ha a tartós élelmiszerek alacsonyan tartásával súlyos ezreket tudok megspórólni, az nagy köszönet



3 - Az hogy nincsenek migránsok, nem kell félni kecsketoszó, bűnöző vademberekkel élnünk miközben nyugaton árasztják tele, az nagyon megsüvegelendő



4 - AZ hogy ingyenes a gyermekétkeztetés, tankönyv ami a balosok alatt sosem volt, az nagyon megköszönendő



Most, az hogy Mészáros nyer pályázatokat, amiket meg is csinál és kifizeti az alvállalkozókat, hát istenem. Mészáros már sikeres multimilliárdos vállalkozó volt 2010 előtt is. Miért baj ha magyar ember nyer magyar közbeszerzést?

2022. febr. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
21%
A kérdés naggyon jó!
2022. febr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:

"Úgy gondolom, hogy aki ezt az oldalt tudja használni, tehát tud számítógépet használni az igenis értelmes Fidesz szavazó, tehát mindenképp tanulságosak lehetnek a gondolati."


A 2. válaszolót elnézve valóban lehet, hogy tévedtem. :D ...


Az igazság az, hogy szerintem a Fidesz szavazók messze többsége NEM tud számítógépet használni. Sokan normálisan írni sem tudnak és olvasni sem szeretnek.


Itt én most nem sértegetni szerettem volna a Fidesz szavazókat.


De!!


Ha elolvassátok látni fogjátok, hogy ez egyáltalán nem Fidesz propaganda. Inkább attól félek, hogy sérteni fogja a fidesz szavazókat a válaszok stílusa.


Olyan lehetőségeket akartam kiírni, amiket egy Fidesz szavazó akár a magáénak érezhet.

2022. febr. 2. 12:03
 7/46 anonim ***** válasza:
20%

Sikeres gazdaságpolitika, infrastruktúra-fejlesztés (egészségügy, vasút, autópálya), adócsökkentések, munkahelyteremtés segélyek helyett, kiállás határon túli magyarokért, genderőrület és libsi médiatúlsúly elleni harc, illegális migránsokkal szembeni határozott fellépés, kiegyensúlyozott külpolitika.


És persze mert az ellenzék szánalmas.

2022. febr. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
18%
Nincs jobb alternatíva!
2022. febr. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
85%

6: ma egy átlagembernek az, hogy irónia, nem mond semmit...


Mondjuk a félek a romáktól, ezért a fideszre szavazok verziót nem tudom, hogy sikerült összehoznod :D

2022. febr. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:

9-es ;) Köszönöm szépen!


Volt egy olyan időszak is még a szexuális orientációt érintő gyűlöletpropaganda bevezetése előtt.


A Gyöngyöspatai kártérítési perre gondolok és a hozzá fűződő M1, HírTV Fideszes propagandára.


Ez után jött az, hogy összemossák a hetero-tól eltérő szexuális felvilágosítást a pedofíliával.


Amúgy írhattam volna be ilyen választt, hogy:


Tetszik, hogy ha a gyerekem homoszexuális akkor számkivetettként kell élnie az életét.


De ugye ez övön aluli...

2022. febr. 2. 12:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!