Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bizonytalanok, értelmesen...

Bizonytalanok, értelmesen megindokolni, miért nem egyértelmű nektek, hogy az ellenzékre kell szavazni?

Figyelt kérdés

2022. jan. 25. 10:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
54%
Mert már láttuk mit csinált a baloldal. Én nem kérek belőle, Isten mentsen meg tőlük. Egyébként meg így legalább egy irányba megy az ország az van amit a Fidesz mond és kész. Korábban nem lehetett egyről a kettőre jutni, csak a vitatkozás ment a parlamentbe.
2022. jan. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Tudod mivel 'bizonytalan' vallalkozo vagyok es valoszinu az elkovetkezo idoben szuksegem lesz parszaz milliora, amikor majd megyek a bankba kunyizni, akkor sokat segit ha rajta vagy a 'meghivottak listajan' es mint tudjuk ez nem mas, mint a szavazoi lista. Szoval nem mindegy hova sikerult huzni az X-et :)
2022. jan. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
27%

Miért nem a baloldali többségű ellenzékre? Mert sokan élnek még gyerekkori élményeikkel együtt, mint az alábbi nyugdíjas:


"Édesanyja arisztokrata származású, édesapja pedig katolikus újságnál dolgozott, és emiatt a családot kitelepítették a Hortobágyra és hónapokig tehénistállóban laktak.

14 éves volt, amikor két év börtönre ítélték, miután az iskolából elvitték az AVO-sok. „Öt-hat órán keresztül faggattak, mondjam meg, hova törtem be utoljára, kit öltem meg, és mikor akarok disszidálni. Ezután a Gyorskocsi utcába kerültem, ahol kihallgatás kihallgatást ért, majd hónapokig egyedül voltam egy zárkában, és sírtam. Tizennégy évesen államellenes szervezkedés, fegyverrejtegetés és gyilkossági kísérletben való tevékenység miatt első fokon hat, másodfokon három évre ítéltek. Végül kettőt kellett leülnöm".


Másoknak is van hasonló történetük?

2022. jan. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
58%

#13

akkor most keverjük ide a "nemzeti jobboldalad" nyilasterrorját is?

2022. jan. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
75%
Mert a fideszben azt látom,hogy nagy az összetartás és mintha az ország is összetartobb lenne,az mzp-nek is vannak elképzelési ami enm feltétlenl rossz én mindig megnézem mind2oldal álláspontját csak...még nem tudom kire fogok szavazzni,viszont a fidesznek elég erös érvei vannak az mellet h visszamennénk a multba amit nem akar senki,én hiszem h MZP jot akar de viszont félelemmel tölt el az hogy ott van mögötte egy olyan gyurcsány vezette DK és baloldal akik egyszer már irányították az országot
2022. jan. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
58%

Nézd én mondjuk úgy, pártsemleges vagyok.

Hónapok óta figyelem Márki Zay Péter és Orbán Viktor megnyilvánulásait, mondanivalóját.

Márki Zay Péter nekem túl arrogáns, sokszor összevissza, ő ellentmondásosan kommunikál, és valljuk be, úgy tűnik kissé öntelt, nagyképű is.

Orbán Viktor tiszta kommunikációs technikát alkalmaz és szinte hibátlanul.

Látszik, érződik, hogy tapasztalt, előre gondolkodni képes ember. És ami mellette szól számomra, hogy ő nem minősítget, pocskondiázik, hanem MOND!

Remélem tudtam segíteni...

2022. jan. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
49%
Visonganak a ballibsik, vesztüket érzik, nekik valóban "ez a harc lesz a végső".
2022. jan. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
61%
Én nem vagyok bizonytalan. Egy rakás szr az ellenzék és 20 felé húznak. A fideszesek legalább összetartanak és egy irányba húznak. Nem is üzengetnek egymásnak facebookon keresztül. Jobbra érdemes csak cserélni. Ez az ellenzék pedig nem jobb. Sokkal rosszabb Ennyire egyszerű. Szóval listán az MHM-re szavazok. Egyéniben a Fideszre. Márki zayt még egy arrogáns bunkónak gondolom. Ennél még Dobrev vagy Jakab is jobb lett volna. Egyszerűen taszító az ember és pont.
2022. jan. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
44%

Komunistákra sose szavaznèk.

Legyen a kisebbik rossz. Hajrá fidesz!

2022. jan. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!