Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bizonytalanok, értelmesen...

Bizonytalanok, értelmesen megindokolni, miért nem egyértelmű nektek, hogy az ellenzékre kell szavazni?

Figyelt kérdés

2022. jan. 25. 10:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
43%
mondjuk, mert magyarországnak előre kell mennie és nem pedig hátra a gyurcsány korszak nyomorjába?
2022. jan. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hülye fideszes
2022. jan. 25. 10:17
 3/19 anonim ***** válasza:
39%
Normális ember nem szavaz MZP-re, egy vállalhatatlan idióta.
2022. jan. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%
A demokrata ellenzék meg akarja mondani, kire kell szavazni. :)
2022. jan. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Fidesztrollok egyék a krumplijukat! Én az embereket kérdeztem.
2022. jan. 25. 10:22
 6/19 anonim ***** válasza:
60%
Például amiatt az arrogancia miatt, ami a kérdésből és MZP-ből is sugárzik. Ez sokak számára taszító.
2022. jan. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
33%

-Én nem értek egyet Márki-Zay Péterrel abban, hogy...

-Nyomorult fideszbérenc elvesszük a krumplidat ostoba fidesztálib ha meglátlak agyonverlek rohadt fidesznyik lámpavason fogsz lógni fidióta tarkónlövünk a Dunába Orbánista féreg stb.

2022. jan. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
32%
Azért mert ugyanolyan vállalhatatlanok mint a fidesz.
2022. jan. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
68%
SOROS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2022. jan. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
11%

Én egy darabig inogtam. Mert nagyon tetszik, hogy a MHM kiáll az oltások ellen, hogy komoly vitákba belemennek szakemberekkel orvosokkal és a szakemberek nem tudnak válaszolni a logikusan feltett kérdéseikre és így bemutatják az embereknek, hogy mekkora kamu az egész dolog. Az ilyen kiállásaik miatt szimpatikusak. A másik, hogy az oltást nem felevő tanároknak, rendőröknek, nővéreknek stb a lehető leggyorsabban szereznek új állást.

Viszont 1-2%nál többet nem nagyon fognak elérni így pocsékba menne a szavazatom, míg a Fidesznek még tuti maradt a 18as 3 millából vagy 2 milla szavazója. És a fidesz leváltása még ettől a oltás nem oltás, kötelező nem kötelező dologtól is nagyobb prioritás.

2022. jan. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!