Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány mégis miről ábrándoz...

Gyurcsány mégis miről ábrándozik? Nem érti, hogy ő már végleg megbukott?

Figyelt kérdés
[link]
2022. jan. 18. 16:21
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:
53%

Tehát válaszolni nem válaszolsz, de trágárkodsz tovább és még fenyegetőzöl is. Nevetséges vagy. Óra indul? Nem vagy sem parancsnok, sem rendőr, sem ítélőbíró, sem semmilyen felsőbbrendű tulajdonsággal nem rendelkezel, amit képzelsz magadról. Egy felhasználó vagy a több ezerből, semmi több. Nem állsz senki felett, hogy utasításokat ossz, vagy megítéld, milyen kérdés lehet itt és milyen nem. Mivel egyedül arra építesz, hogy alanyi jogon több vagy mindenkinél, így hamar összeomlik a légvárad.


Ugyan írtam a stílusról, de konkrétan közölted, hogy "leszarod". Ennél fogva az olyan fogalmak, mint a leereszkedő, pökendi, becsmérlő, gőgös, egoista, támadó stílus felteetően ismeretlenek számodra. Nem volt olyan kommented, ami nélkülözte volna ezeket és a legkevésbé is törekedett volna a konstruktivitásra. Ahogy írtam, az elsőtől az utolsóig.


A saját felsőbbrendűséged állandó kényszeres demonstrálni próbálása alapján nárcizmusra gyanakodnék, az üres fenyegetőzésed is erre utal. Bár én nem vagyok orvos és ellentétben veled nem mániám a véleményem megdöntetetlen tényként kezelése. Tulajdonképpen ez a forrása a vitának: én úgy gondolom, az embereknek joguk van ellentmondani neked és igazuk is lehet, még ha ez súlyosan sérti is az önimádatod.

2022. jan. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 anonim ***** válasza:
53%
Feltettem két rém egyszerű kérdést. Válasz sehol. Cserébe ötvenharmadjára mellébeszélsz. Hiteles vagy, gratula... 👏👏
2022. jan. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim ***** válasza:
53%
Kényelmes dolog a szemellenző, én is felvenném, ha nem zavarna, hogy úgy nem látnám a valóságot.
2022. jan. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:
Van egy rossz hírem. Nem látod a valóságot.
2022. jan. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:
53%
Legalábbis nem fogadom el tekintélyelven abszolút igazságként random netes kommentelők túlértékelt személyes véleményét.
2022. jan. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:
És ezért érzed magad felhatalmazva arra, hogy hazudj és mellébeszélj?
2022. jan. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:
68%
Sem hazugság, sem mellébeszélés nem történt részemről. Küldtem egy linket a kérdezésről, többek között a szuggesztív kérdezésről, amit ezek szerint nem olvastál el. A kérdés az. Hogy ez kinek mennyire tetszik, az már egy másik vita tárgya lehetne, de értelme van, válaszolni lehet rá. A "Miért nem magaddal foglalkozol, nincs életed?" színvonalt meghaladva.
2022. jan. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim ***** válasza:

"Sem hazugság, sem mellébeszélés nem történt részemről."


Ha így gondolod, az két dolgot jelenthet. Vagy alternatív valóságban élsz, vagy fogalomzavarban szenvedsz. Olvasd vissza magad!

2022. jan. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim ***** válasza:

Hozzád képest valóban. Furcsa lehet neked, hogy valaki nem hisz feltétel nélkül abban, ami éppen kipattant a fejedből. Nyilván nehéz így egyeztetni az emberiség többi részével.

A tárgy ignorálása árulkodó.

2022. jan. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:

"A tárgy ignorálása árulkodó."


Pontosan ezért mondtam, hogy mellébeszélsz.

2022. jan. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!