Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány mégis miről ábrándoz...

Gyurcsány mégis miről ábrándozik? Nem érti, hogy ő már végleg megbukott?

Figyelt kérdés
[link]
2022. jan. 18. 16:21
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
68%

Szerinted. Más szerint meg nem. Sajnos még mindig nem a tiéd az oldal, hogy csak a te kedved szerint lehessen kérdezni.


Ezek szerint eddig nem sikerült belefutni. Biztos csak véletlen. Nem azért, mert nem akartad észrevenni.


Könnyen lehet, hogy ott is leszek. Én beismerem, hogy tényleg élettelen vagyok. :D Mondjuk nem is nevezek annak másokat és helyezem magam föléjük.


Az is szép, hogy te beszélsz a háborgó lelkemről a trágár kommentjeid után. Bár lehet, hogy alapjáaraton ilyen ember vagy és már fel sem tűnik. Nem túl meggyőző a rendteremtő szerepedről, amibe képzeled magad.

2022. jan. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
53%

"Szerinted. Más szerint meg nem. Sajnos még mindig nem a tiéd az oldal, hogy csak a te kedved szerint lehessen kérdezni."


Nem az én kedvemről van szó, de örülök, hogy ez így sokadjára végre megértetted. Ja, nem..


Az oldal céljáról van szó. Azt nem én határohtam meg, tehát ne rajtam kérd számon! Bocs..



" Ezek szerint eddig nem sikerült belefutni. Biztos csak véletlen. Nem azért, mert nem akartad észrevenni."


Hm... Az a szó, hogy oaranoia, mond valamit?



"Könnyen lehet, hogy ott is leszek. Én beismerem, hogy tényleg élettelen vagyok. :D"


Tehát itt számonkész, hovy miért ítélketem, de kifogásolod hovy máshol nem tettem. Következetes és logikus, tényleg... 🤦‍♂️


"Mondjuk nem is nevezek annak másokat és helyezem magam föléjük."


Én sem helyeztem, de látom, ez a konkrét cáfolat ellenére is megugorhatatlan akadálynak bizonyult...



"Az is szép, hogy te beszélsz a háborgó lelkemről"


Idejössz egy kérdéshez, majd beleszólsz egy párbeszédbe (a kérdező és köztem) harmadikként, ismétlődő röhögő fejekkel demonstrálod a jajdevidámságod. Hiteles és meggyőző, tényleg.


Egyéb kérdés?

2022. jan. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
100%

Az oldal célja, hogy a kérdező kérdést írjon, amire válaszokat kap. Ez így is volt, amíg meg nem jelentél. Te szabotálod az oldal eredeti célját.

Párbeszéd nem igazán volt a kérdezővel. Számonkérted, hogy nincs e jobb dolga. Mintha neked nem lenne, mint itt rendszabályozni. Neked is van, nekem is van, mégsem azzal foglalkozunk. Az élettelenség tény. Nem is ez a problémám, hanem a képmutatásod.

Nyilván ha te ekkora nagy rendfenntartó vagy, akkor következetesen mindenhol az vagy. Ja nem.

Mondjuk az tényleg vicces, hogy a nyomdafestéket nem tűrő kommentjeid után pont a hangulatjelekbe kötsz bele. De akkor most a kedvedért nem használok.

2022. jan. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:
53%

"Az oldal célja, hogy a kérdező kérdést írjon, amire válaszokat kap. Ez így is volt, amíg meg nem jelentél. Te szabotálod az oldal eredeti célját."


Kérdéseket olyasmiről szokás feltenni, amire az ember nem tudja a választ. A kérdező önmaga adott választ a saját kérdésére.


"Párbeszéd nem igazán volt a kérdezővel."


[link]



"Nyilván ha te ekkora nagy rendfenntartó vagy"


Ezt csak te ismételgeted kényszeresen, én sosem mondtam.


"Mondjuk az tényleg vicces, hogy a nyomdafestéket nem tűrő kommentjeid után pont a hangulatjelekbe kötsz bele."


A "nyomdafestéket nem tűrő" kommentjeim nem hazudnak valóssal ellentétes hangulatot. Nyersen fogalmazok akkor is, ha felbsszák az agyam, meg akkor is, ha nyugodt vagyok.


Egyéb kérdés?

2022. jan. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ha már ebben a stílusban kommunikálunk:


[link]


Bővítsd a kérdezésről alkotott szűkös fogalmaidat, rádférne.


Illetve keress rá a tagadás és a cáfolat közötti különbségre! Új és érdekes lesz számodra!


Igen igen, jól ismerem az ilyet, aki szerint minél trágárabbul fogalmaz, (és minél jobban ordít élőben) annál nagyobb igazságot mond. Meg ezt a szerepzavart is, hogy az ő véleménye az abszolút megkérdőjelezhetetlen igazság és aki ennek ellentmond, azzal ebben a lekezelő stílusban beszél. Millió ilyen van, ebben sem vagy különleges.

Mondjuk javadra legyen mondva, hogy én vagyok a hülye, amiért ismerem ezt a típust és mégis vitatkozom vele, pedig tudom, hogy soha semminek hatására nem néz magába.

2022. jan. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:
53%

"Bővítsd a kérdezésről alkotott szűkös fogalmaidat, rádférne."


Köszönöm professzor úr! Eddig sem a kérdés fogalma volt a vitatott, hanem az értelme de ne zavartasd magad...



"Mondjuk javadra legyen mondva, hogy én vagyok a hülye, amiért ismerem ezt a típust és mégis vitatkozom vele, pedig tudom, hogy soha semminek hatására nem néz magába."


Oké, kanyarodjunk vissza az elejére. Tehát van egy kérdező, feltesz egy hót felesleges kérdést. Jövök én, mint kvázi válaszadó és teszek egy megállapítást, miszerint a kérdés - révén a feltevője maga cáfolja meg- qrva felesleges. Majd váratlanul megjelensz te és bemutatsz egy olyan viselkedést, amivel engem vádolsz, majd tátott szájjal csodálkozol, hogy nem nézek magamba.


Felettébb érdekes, folytasd kérlek...

2022. jan. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, az kellemetlen, amikor tükröt tartanak eléd. Olyankor már kifogásaid vannak a stílussal szemben, amit magadnak megengedsz. Pedig a te kommentjeidhez képest még finom is voltam.


" hót felesleges kérdést" "teszek egy megállapítást"

A saját véleményed, amit másokra akarsz erőltetni, semmi több. Az összes válaszoló előtted a kérdésre reagált, csak te nem. Talán mégsem mindenki mással van a baj.

2022. jan. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
53%

"Hát igen, az kellemetlen, amikor tükröt tartanak eléd."


Még ha tükör lenne...



"Olyankor már kifogásaid vannak a stílussal szemben, amit magadnak megengedsz."


Nem meglepő módon megint ferdítesz és akkor még finoman fogalmaztam.


Leszarom a stílusod. Felvázolom neked, mi a felettébb érdekes, talán sokadjára megragad belóle valami:


Tehát adott egy kérdés, eddig tudsz követni?

Én, mint kvázi válaszoló, reagálok erre a kérdésre. Eddig még kb az oldal szabályainak is eleget tettünk, bár a kérdés - ismétlem- qrva felesleges volt, épp ezt észrevételeztem. Majd megérkeztél te, mint fogadatlan prókátor, beleugattál harmadik személyként, önérzettől duzzadva, valótlan állításokat egymásra halmozva. Felsorolok ezwkből párat, most csak emlékezetből, de ha igényled, szívesen idézlek szó szerint is. Tehát: ítélkezem-állítod te. Hol? Mivel? Tettem egy megállapítást és feltettem egy kérdést. / többnek tartom magam. Még csak utalást sem tettem erre. / provokatív módon, ám qrva tévesen sugallod a politikai hovatartozásomat, ebben vélted felismerni a megszólalásom okát. Pech, ez sem nyert.

Csak így hirtelen. Megvádolsz valamivel, (amit kérésre sem tudtál alátámasztani nem meglepő módon) amit egyedül te adtál elő.


Roppant meggyőző és hiteles, tényleg...



"A saját véleményed, amit másokra akarsz erőltetni"


Megint hazudsz. Senkire nem akarok semmit ráerőltetni, de a tények makacs dolgok.


Hogy világos legyen, egy példán keresztül hadd világítsak rá: anya otthon főzi a kaját, belenézel a lábosba, majd megkérdezed, "mi az ebéd?"

Grátisz példa: anya ktthon nézi a falat, belépsz az ajtón, majd jön a zseniális kérdés: "megjöttél?"



" Az összes válaszoló előtted a kérdésre reagált" én is a kérdésre reagáltam. Nem a békák nemi életét kezdtem taglalni.



Óhaj, panasz, hozzászólás?

2022. jan. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
53%

A politikai hovatartozásod logikus következtetés volt abból, hogy a többszáz kifogásolható kérdésből neked csak ez az egy darab tűnik fel, de ettől összeomlasz, káromkodni kezdesz. Ahogy mondják, a stílus, maga az ember.

Ettől függetlenül a feltevésem lehetett téves. Nem nekem van istenkomplexusom, hogy ezt a lehetőséget kizárjam.

A demagóg vádaskodásod semmiféle összhangot nem mutat az én hozzászólásaimmal. A kérdésnek volt értelme, rajtad kívül mindenki felfogta. A személyeskedésed nem viszonzom, az a te szinted. Javaslom, hogy indíts saját fórumot, ahova csak olyanok mehetnek, akikkel el tudod hitetni, hogy a fejedből kipattanó gondolatok maguk az igazság, minden más hazugság, te tökéletes vagy. Már ha találsz erre közönséget.

2022. jan. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:

"A politikai hovatartozásod logikus következtetés volt abból, hogy a többszáz kifogásolható kérdésből neked csak ez az egy darab tűnik fel"


És ezt a több száz kérdés gondos áttanulmányozása után jelented ki?


Mindketten tudjuk a választ..


"de ettől összeomlasz, káromkodni kezdesz."


Imádom ezeket a vágyvezérelt "megállapításokat" . Van még ilyened?



"Nem nekem van istenkomplexusom"


Biztos?



"A demagóg vádaskodásod semmiféle összhangot nem mutat az én hozzászólásaimmal."


Cuki, amikor a vádaskodó vádol vádaskodással. Legalább annyi eszed lenne, hogy visszaolvasod magad!


"A kérdésnek volt értelme" lerágott csont, szerinted volt - nem volt, mindegy.


"rajtad kívül mindenki felfogta."


Olvasd el a 17. Választ. Szerinted mire válaszoltam benne? A cipőd színére?



" A személyeskedésed nem viszonzom" elég, ha elmondod, mivel személyeskedtem.



"Javaslom, hogy indíts saját fórumot, ahova csak olyanok mehetnek, akikkel el tudod hitetni, hogy a fejedből kipattanó gondolatok maguk az igazság, minden más hazugság," csak az, amiket a fejemre olvastál, maradjunk a tényeknél, ha nehezet is kérek...


"te tökéletes vagy." ez megint egy olyan fszság, amit egyedül te szajkózol a negyvenkettedik formában.

2022. jan. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!