Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szavazhat mindenki?

Miért szavazhat mindenki?

Figyelt kérdés
Értem, hogy demokrácia miatt. De az agyhalott emberek miért szavazhatnak? Ha annyi lenne a feltétel, hogy írd le a neved és 5+5 az mennyi, már sokkal jobb lenne az országnak. Öregek is minek szavazhatnak? Ők már fél lábbal a sírban vannak. Miért szavazhatnak? Minket fiatalokat érint, nem a hullákat. Legrosszabb, hogy külföldön lévő ember is szavazhat, hogy itt milegyen közben nem is itt lakik. Hát nem siralmas? Sajna a cigányság nagyrésze is 1 kiló krumpli miatt elmegy szavazni amit mondanak nekik. Nem lenne jobb az ország, ha ezeket kizarnank a szavazásból?

2022. jan. 16. 11:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
22%

Szerintetek ér is valamit a szavazatótok?Majd elcsalják azt is :)

Nyugodjatok le meglesz a választás és jönnek a maflások

2022. jan. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Én nem kötöttem végzettséghez. 5+5 bőven elég lenne kiszurni az olyanokat. Meg aki aztse tudja mit reggelizet.. Azt ne meséld már be nekem h igen is menjen szavazni ő is, mert demokrácia, ne viccelj. Igen fiatalok is lehetnek agymosottak. De azért ha lenne 1 felmérés, kíváncsi vagyok h öreg vs fiatal milyen arany lenne. :)
2022. jan. 16. 12:16
 13/18 A kérdező kommentje:
#11es látom nem jött át a lényeg. De megértem, biztosan nehezen megy át az infó számodra.
2022. jan. 16. 12:21
 14/18 anonim ***** válasza:
79%
#14 Én megértettem, de ahogy itt is viselkedsz, úgy tartod mindenki hülye csak te vagy észlény.
2022. jan. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nem tartom úgy. Leirtam, hogy mi lenne az alap követelmény egy szavazáshoz. Sajnálom, ha így se érted meg. Nem tudom ennél is érthetőbben leírni számodra.
2022. jan. 16. 12:55
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Én megértem.

De sajnos ez van, annak is van szavazati joga aki nem beszámítható.

2022. jan. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

A gondolkodó szavazó nem érdeke a politikai osztálynak.


Nálunk még extra gusztustalan az ajánlószelvények (kopogtatócédulák) rendszere, ami eleve egy választási forduló, ami nem is anonim. De ezzel kizárható, hogy csak úgy bárki bekerülhessen a "brancsba". A politikai osztály zárt kaszt, és csak a megfelelő utakon lehet bejutni a hatalom közelébe.

2022. jan. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az "agyhalott" emberek adóit is beszedi az állam, - nyújtson is érte valamit! És nem te, ill. a hozzád hasonlók döntenek erről - szerencsére!
2022. jan. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!