Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem kéri számon senki a...

Miért nem kéri számon senki a kormányon, hogy 2020 tavaszán teljesen fölöslegesen bezáratta az országot?

Figyelt kérdés
Tényleg mindenki elhiszi, hogy "akkor az volt a leghelyesebb döntés"?

2022. jan. 11. 21:25
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
76%

Utolsó #49-es teljes mértékben igazad van mindenben

Bűzlik az egész mint a többhetes döglött tetem :D

2022. jan. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
27%

"Nyilván egy konkrét időpontban tud bármi elkezdődni, észlénykém. Még ezt is külön magyarázni kell?"


Az ostoba ember személyeskedik. Másodszor mondom. Még ezt is magyarázni kell?



"Ha augusztus 31-én kezdődött volna, vagy szeptember 3-án, az miben lett volna jobb szerinted? Akkor meg mi ez a hiszti a szeptember 1 miatt?"


Krvára nem fogod még mindig a lényeget. Leírtam már. Nem fogom ismételni.

2022. jan. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:

52 Hagyd rá

Full reménytelen és csak személyeskedni tud

2022. jan. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
35%

"Krvára nem fogod még mindig a lényeget"

Mivel mást se csinálsz, mint teljesen random dolgok mógé agyatlan összesküvéseket magyarázol. Amikor meg rákérdeznej valamire, megy a hiszti, meg hogy mindenki más az, aki nem fogja fel a lényeget... Csak épp az a lényeg nem jön sosem...

2022. jan. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
25%

Vedd a fáradtságot és olvasd vissza a válaszaimat. Leírtam mi a lényeg. Ha nem írtam volna le, nem hivatkoznék rá.

Logika.

2022. jan. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
81%

[ma 19:09]: "Mégis szeptember elsejével indult újra a pánikgépezet és kezdett a kormány szigorítani."

- Milyen szigorítás kezdődött 2021. szeptember 1-jén? Most komolyan. Merthogy az egész érvelésed azon alapszik (és adod azt elő elég nagy arroganciával több hozzászóláson át), hogy neked milyen gyanús, hogy mindkétszer pont szeptember 1-jén blablabla. Tehát mi volt 2021. szeptember 1-jén, milyen szigorítás?


Megjegyzés 1. 2020. szeptember 1-jétől valóban volt szigorítás (csak a határátlépéssel kapcsolatban, átlagmagyar semmit nem érzett belőle), de azt meg már augusztusban bejelentették. Úgyhogy igazából 2020-ról is feltehetném a kérdést, hogy milyen villám csapott le szeptember 1-jén a derült égből. De maradjunk csak '21-nél.


Megjegyzés 2. Mint már említettem, azt persze készséggel elhiszem, hogy 2020-ban és 2021-ben is szeptember 1-jén írta a Kiskegyed, hogy kezdődik az iskola, és majd az berobbantja a járványt.

2022. jan. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
72%

"Védheted ezt a játványkezelést és csinálhatsz úgy, mintha minden rendben lenne, de ez az egész cirkusz krvára bűzlik."

Az a baj, hogy eddig minden, amivel érvelni próbáltál erről a bűzlésről, kiderült hogy csak a te ostobaságod, amiket még te magad sem vagy képes megvédeni egyetlen alkalommal sem, valahányszor rákérdeznek.

Szóval pont a hozzád hasonlók miatt válik egyre komolyan vehetetlenebbé a konteós társaság.

2022. jan. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
72%

[ma 20:02]: Szóval mi történt a szeptember 1-jéken? Úgy komolyan. Mert többszörösen téped azon a szádat, hogy milyen feltűnő, hogy pont akkor, kétszer is. De hogy mi volt pont akkor, kétszer is, azt nem mondod meg. Ez így éretlen. És igen, a Kiskegyeddel froclizlak, de ennek nem úgy veheted elejét, hogy bedurcizol, hanem úgy, hogy végre leírsz egyetlen nyomorult konkrétumot, ami az eddigi kb. tucatnyi hozzászólásodban nem sikerült.


"Védheted ezt a játványkezelést és csinálhatsz úgy, mintha minden rendben lenne, (...)"

- Ebben a folyamban már az első hozzászólásomban leírtam, hogy messze nem volt minden rendben (kb. alig volt valami rendben), nem tudom, miért adsz a számba szavakat. Vagyis tudom. Vitakultúra nincs, érvek nincsenek, ezért jön a szalmabáb-érvelés: a másik szájába adsz valami marhaságot, hogy aztán arra diadalmasan rámutathass, mint marhaságra.

2022. jan. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
0%
Az volt az egyetlen járványhullám, amit a kormány jól kezelt. Csak aztán valaki ránézett a népszerűségi mutatókra... Azóta ereszd el a hajam van.
2022. jan. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!