Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem kéri számon senki a...

Miért nem kéri számon senki a kormányon, hogy 2020 tavaszán teljesen fölöslegesen bezáratta az országot?

Figyelt kérdés
Tényleg mindenki elhiszi, hogy "akkor az volt a leghelyesebb döntés"?

2022. jan. 11. 21:25
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
21%

"A hullám ilyen, hegyek és völgyek váltják egymást. Általános iskolás fizika. Ha ez szerinted kínos, ne nálam reklamálj, hanem a tanáraidnál."


Nekem az a kínos, hogy ilyen hülye lózungokkal kábítasz.


Leírtam fentebb, hogy miért. Ha érted, ne magyarázd félre! Ha meg nem érted, akkor sem fogod, ha még egyszer leírom. Így nem írom.

2022. jan. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
28%

"Nekem az a kínos, hogy ilyen hülye lózungokkal kábítasz."

Mi ebben a hülye lózung? Igaza van. Hogy te nem tudod értelmezni a járványhullámok jelentését, és aztán meg játszod az értetlent hogy miért épp hullámokként viselkednek a járványhullámok, ott a gond nálad keresendő.

2022. jan. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
27%

Oké, tényleg nem fogtad fel.

Nekem viszont se kedvem, se türelmem ismételni magam.

2022. jan. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
0%

Igen meg a pcr tesztek és gyorstesztek árát is szeretnénk visszakapni bár tudjuk hogy a büdös életben nem látjuk viszont :D

A NER szépen benyelte meg a Kati nyanya a Biontechtől hogy a fax verje ki mindnek a szemét:D

2022. jan. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
50%
A bio robot duma az elején meg qrva jó XD
2022. jan. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
28%
Ez a szeptember 1-et hajtogató okoskodó idióta nézzen már rá a grafikonra. Nem 24 óra alatt történt csoda, és fordult a fejére a világ. Augusztusban végig emelkedtek a számok. Csak a te eszed annyit bír felfogni, mit jelent az exponenciális függvény. Mert nem figyelt matekórán, amikor ez volt az anyag
2022. jan. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
18%

"Augusztusban végig emelkedtek a számok."


Mégis szeptember elsejével indult újra a pánikgépezet és kezdett a kormány szigorítani. Továbbá krva érdekes: ennek a rettegett vírusnak állítólag 4 nap a lappangási ideje. Hol a fszban volt június-júliusban?



"Csak a te eszed annyit bír felfogni, mit jelent az exponenciális függvény."


A személyeskedés az érvtelen, ostoba emberekre jellemző.

2022. jan. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
67%

Ez volt ám a tömegkatasztrófa...


[link]

2022. jan. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
63%

Ehhez képest szeptemberben



[link]



Szóval nagy pofa meg személyeskedés a fiók legmélyére és ne kábíts a fszságaiddal!

2022. jan. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
64%

"Mégis szeptember elsejével indult újra a pánikgépezet és kezdett a kormány szigorítani"

Nyilván egy konkrét időpontban tud bármi elkezdődni, észlénykém. Még ezt is külön magyarázni kell?

Ha augusztus 31-én kezdődött volna, vagy szeptember 3-án, az miben lett volna jobb szerinted? Akkor meg mi ez a hiszti a szeptember 1 miatt?

2022. jan. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!