Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az itteni baloldaliak mennyire...

Az itteni baloldaliak mennyire tudnak azonosulni Homonnay g. a Szent Jobbal való kijelentésével?

Figyelt kérdés
„Bő egy hónap, és elérkezik szent királyunk ünnepe, amikor szoknyás férfiak szar számokat énekelve körbehurcolnak a pesti belvárosban egy mumifikált kezet, melyről csak annyi tudható biztosan, hogy a tulajdonosa azzal maszturbált, és a seggét törölte.

2022. jan. 3. 17:35
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:
40/ Mindkét állításod kamu, senkinek nem kell titkolnia a másságát és senkit sem b*ziznak le 2 lépésenként.
2022. jan. 4. 17:42
 42/47 anonim ***** válasza:
76%
Ebből látszik, mennyire vagy képben a melegeket érintő hazai állapotokkal.
2022. jan. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:
Hát te semennyire az biztos, javaslom nézz körül a nyugaton hogy a migráncsok mennyire szívlelik eme csoportot. Aztán tapsikolj egyett milyen jó a multikulti. 🤷‍♂️
2022. jan. 4. 20:24
 44/47 anonim ***** válasza:
56%
És ez most hogy jön ide?
2022. jan. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
53%
#3: Érdekes, ezeknek a melegeknek mennyire a végbél körül forog a gondolkodásuk...
2022. jan. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
5%
Homonnay a baloldal géniusza volt, aki rendkívül szellemes megnyilatkozásokkal ekézte ellenfeleit. Fennkölt gondolatvilágát pár itt beidézett megnyilatkozásából is megismerhettük. Igazán kár ezért a nagy szellemért, aki bedrogozva, két seggbekúrás között egy melegbár ondós, szaros, húgyos vécéjében vesztette életét. A baloldal hősi halottja.
2022. jan. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
67%

Ezt a videót találtam:


https://www.youtube.com/watch?v=A9OVuJj1eNw


Két dolog miatt linkeltem be. Teljesen ráerősít a sztereotípiákra, miszerint a feministák/melegek és hasonlók szerint a mai világ a heteroszexuális, keresztény, fehér férfiak uralmáról szól, és ez ellen harcolni kell. Az már meg se fordul a fejében, hogy a többségieknek is lehetnek negatív tapasztalatai a kisebbségiekkel szemben, mert hogy azok se szentek, vagy hogy ez a fajta csoporthibáztatás legutoljára a nácikra és a kommunistákra volt jellemző. Nem, csak felmondja a tipikus femináci/balos maszlagot, amit az egyetemen a fejébe vertek.


A másik dolog, ami miatt linkeltem, amikor elmeséli, hogy mennyi rossz érte az élete során. Még valahol meg tudnám érteni, csak sajnos azt nem veszi észre, hogy a gyerekek, fiatalok mindenféléért szeretik egymást gúnyolni, megalázni. Tudom, mert én is voltam résztvevő és áldozat is, pedig én heteroszexuális, keresztény, fehér férfi vagyok. Egyszerűen ilyenek az emberek. Az sem fordul meg a fejében, hogy az ő esetében, volt három darab gyerek és egy tanár, aki rászállt, miközben a többség nem bántotta, sőt a második középiskolájában semmi gondja nem volt, ahol az egyetemen se, kivéve egy tanárt, akitől ráadásul elhatárolódott mindenki. Ebből talán nem azt a következtetést kéne levonni, hogy a többségi, heteroszexuális, keresztény, fehér társadalom milyen gonosz, hanem azt, hogy még évtizedekkel is viszonylag elnéző volt, néhány bunkót kivéve, akikből mindenhol akad, és bárkit kipécézhetnek. Ez tehát nem rendszerszintű probléma, mint ahogy a feminácik/újbalosok hazudják.


Arról is beszél, hogy neki milyen problémái voltak, hogy nem foghatta meg a szerelme kezét, miközben sokunknak ennél sokkal nagyobb problémái voltak fiatalkorában. Nem jött össze egy lánnyal sem, megaláztak, válás, halál a családban, depressziós, és még sorolhatnám. Szóval, nem csak a melegeknek vannak problémáik, csak más kénytelen eltűrni, mert nem hibáztathat érte csoportokat.


Szerintem ez a Homonnay nem a megéltek miatt volt frusztrált, hanem egyszerűen ilyen volt a természete. Tudnám sajnálni, ha nem lett volna drogos, és legfőképpen nem ilyen kicsinyes, gusztustalan módon gúnyolta volna a vallásos vagy nemzeti jelképeket. Így viszont nem maradt más a számomra, mint egy öncélú provokátor, akiből a baloldal megpróbál hőst csinálni.

2022. jan. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!