Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MZP kijelentése: "a baloldalna...

MZP kijelentése: "a baloldalnak azért lehet több esélye nyerni az idei országgyűlési választásokon, mert az idős választópolgárokat „megtizedelte" a koronavírus-járvány, ". Jó ez így?

Figyelt kérdés
Nem tudom, MZP szerint a kárörvendő, rosszmájú kijenetésekre jobban harapnak a baloldaliak szerinte?

2022. jan. 2. 17:25
A kérdező szavazást indított:
igen
talán
Nem.
36 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
71%
"Védekzés sikerét a halottak számában lehet mérni."
2022. jan. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
62%
Hát mondjuk lehet tényleg nem volt túl jó ötlet a Delta-variáns hulláma idején több százezres békemenetet tartani, de erre már nem lehet többet mondani, mint hogy aki hülye az haljon meg. A magas számú halálozást meg a Fidesz járvány-kezelésének lehet köszönni, azon belül is az egészségügy lerohasztásának évtizedes hagyományának folytatásának.
2022. jan. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
62%
#1,2 Igy van!
2022. jan. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 sörpocak ***** válasza:
78%
Nagyon érzéketlen megfogalmazás, amibe sokmindent bele lehet látni, de alapvetően nem téves.
2022. jan. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
57%
Ami a szivén az a száján, csak őszinte.
2022. jan. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Az idősek közt azért vannak Összefogás pártiak is szép számmal.
2022. jan. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 mindentudó99 ***** válasza:
59%
MZP a fidesznek kampányol.
2022. jan. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
47%
Köszönjük Petya.
2022. jan. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
74%

Amúgy miből gondolja vajon (illetve az őt mentegető kommentelők), hogy az elhunytak nagyrésze fideszes nyugdíjas volt? Tekintve, hogy Feri kampányolt a keleti vakcinák ellen (még egy párttársa is visszautasította a Sinopharm vakcinát, majd belehalt a vírusba), szerintem konkrétan esélyesebb, hogy még több is az ellenzéki nyugdíjas, aki meghalt Covidban, mert valószínűbb, hogy ők sokkal nagyobb arányban utasították el a nekik felkínált vakcinát, amin akár az életük is múlhatott.


Akárhogy is, aki miniszterelnök-jelöltként ilyeneken matekozik, az sajnos retardált, és nemhogy nyernie nem szabad, még a rajtvonalhoz sem szabadna állnia. Legalább hallgatna a tanácsadóira a marhája, mielőtt elkezd a Fidesznek kampányolni.

2022. jan. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 sörpocak ***** válasza:
27%

"Amúgy miből gondolja vajon (illetve az őt mentegető kommentelők), hogy az elhunytak nagyrésze fideszes nyugdíjas volt?"


Figyelj, az idézett mondat úgy is értelmezhető, hogy amiért a fidesz nem tudta megvédeni az időseket, úgy azok elfordulnak majd tőlük.

Hogy MZP hogyan értette valójában? Annyira nem követem őt, szóval nem tudom, de ennyiből csak azt lehet leszűrni, hogy nem képes egyértelműen fogalmazni.


"Tekintve, hogy Feri kampányolt a keleti vakcinák ellen (még egy párttársa is visszautasította a Sinopharm vakcinát, majd belehalt a vírusba)"


Újabban kiderült, hogy bemondásra hittük el a Sinopharm hatékonyságát, a szakértői vizsgálatok keményen le voltak degradálva, a hatékonyság semmit nem számított. Ilyen szempontból pedig Feri minden feltételezése igaz volt.

Az meg márcsak az utólag okoskodás katóriája, hogy "látod, kínait kaptam, mégse haltam bele". Ez olyan, mint nem kötni biztosítást, aztán nagy mellénnyel kürtölni, hogy "látod, még mindig nem történt baj".

2022. jan. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!