Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az itteni baloldaliak mennyire...

Az itteni baloldaliak mennyire tudnak azonosulni Homonnay g. a Szent Jobbal való kijelentésével?

Figyelt kérdés
„Bő egy hónap, és elérkezik szent királyunk ünnepe, amikor szoknyás férfiak szar számokat énekelve körbehurcolnak a pesti belvárosban egy mumifikált kezet, melyről csak annyi tudható biztosan, hogy a tulajdonosa azzal maszturbált, és a seggét törölte.

2022. jan. 3. 17:35
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
27%
Kár hogy róla meg csak azt fogjak tudni biztosan hogy egy szipus b#zi volt és nem csak ürítésre használta a hátsó felét.
2022. jan. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
58%

Én elítéltem ezt a madarat mindig, igaz én jobboldali vagyok 😃

Kezdek hinni a karmában, ez a manus mindenki halálát kívánta, aki nem tetszett neki, erre most megtalálják egy melegbár redvás budijában, meztelenül, lespermázva, túladagolva.... Pfhejj

2022. jan. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
21%
A balosok szerint Bayer ellenpólusa volt... Nem zavarja őket, hogy Bayer fideszes, tehát nem is jobboldali, nemhogy szélsőséges lenne. Bayer sosem mondta, hogy mondjuk Allah meleg, vagy alig várja, hogy valaki feldobja a talpát... Meg ő azért általában joggal kritizálja a baloldalt (ezt nem fideszesként írom). De jellemző, hogy a balosoknak Bayer ugyanaz, mint Homonnay vagy egy sorozatgyilkos... Nem érzik az erkölcsi különbséget.
2022. jan. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
61%
Eddig nem hallottam erről az alakról, de az itt megosztott idézetek alapján nem is kár. Nem azzal van baj, ha valaki provokatív, hiszen sok nagy művész is az volt a maga idejében, hanem hogy ez a Homonnay ilyen végtelenül felszínesen, olcsón, primitíven volt az, és a provokációi mögött nem volt semmiféle mélyebb gondolat, csak az átlagos liberális prolik tahósága. Most olvastam, hogy író is volt, hát igen, van szellemi színvonal a modern baloldalon...
2022. jan. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
50%

[link]


Én nagyon szeretem az írásait. Egyáltalán nem volt primitív és felszínes.

2022. jan. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
59%
Sokat elmond egy meleg liberálisról, hogy mi jut eszébe elsőre egy kézről.
2022. jan. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
0%

"Bő egy hónap, és elérkezik szent királyunk ünnepe, amikor szoknyás férfiak szar számokat énekelve körbehurcolnak a pesti belvárosban egy mumifikált kezet"


Ezzel most mi a konkrét problémád? Az, hogy kimondta3 ha belegondolsz, a katolikus papi hacuka tényleg olyan, mint egy szoknya. Én református szertartás szerint nősültem, még a lelkészünk is azt mondta, hogy a katolikus valkás nőies, hiszen egyedül itt vannak szoknyás papok. És tényleg!


Szar dtámok... Miért, nem azok? Idegesítő, dallamtalan nyavalygás.


A kéz oedig ténykeg mumifikálóditt. Tudhatod, kié? Oersze, Istváné. Mert ezt mondták. De biztos nem lehetsz benne.



Folytatom:... "viselnek, melyről csak annyi tudható biztosan, hogy a tulajdonosa azzal maszturbált, és a seggét törölte."


Ismét kérdezek. Az a bajod, hogy kimondta? A maszturbálás nem újkeletű. A seggtörlés sem. Mindkettőt kézzel művelik.


Hol a probléma? Baj, hogy nevén nevezte a dolgokat?

2022. jan. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
70%
A kérdező által beírt idézet sajnos eléggé ráerősít az LMBTQ-t támogató, meleg, DK-s emberekkel kapcsolatos előítéletekre. Alátámasztja, hogy ezek az emberek mennyire gyűlölködőek a másik oldallal, és hogy mindent megtesznek azok bemocskolására. És akkor csodálkoznak, ha azt mondják róluk, hogy magyarellenesek.
2022. jan. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
18%
Utolsó, bocs, de ez egy ordas nagy ferdítés. Ez kimondottan a katolikus vallás ellentmondásosságaira és álszentségére mutat rá. Nem a kereszténységgel enblock, nem a vallásos emberekkel van baja. Az álszent katolikus vallás kvázi bálványimádatán élcelődik, a szoknyás papokon, akik cölibátust fogadva papolnak a családról, akiket pedofilbotrányok lengenek körül vágszerte.
2022. jan. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
100%
#19: Másoknak szent jelképeket gyaláz szándékosan. Én nem vagyok vallásos, a Szent Jobb és hasonló nemzeti jelképek se érdekelnek, mégse gyalázkodok ezekre, mert tiszteletben tartom, hogy másoknak ezek fontosak. A baloldali melegek, mint ez a Homonnay, aki LMBTQ-felvonulást szervez, mért nem képes tiszteletben tartani mások számára szent dolgokat? Ennyire frusztrált? Ha pedig erre nem képes, akkor mért várja el ő és társai, hogy a másik oldal őket tiszteletben tartsa?
2022. jan. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!