Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Romokban az Ellenzéki Összefog...

Romokban az Ellenzéki Összefogás Márki-Zay Péter kijelentései miatt?

Figyelt kérdés
A Fidesz karhosszal vezet előttük, nap mint nap újabb civakodások és egymás szúratása megy az ellenzéki oldalon, MZP felett esőfelhők gyülekeznek , valószínűleg már megfogalmazódott, hogy leváltsák de az megint csak veszítene szavazókat, viszont ha meghagyják akkor is nyerésképtelenek a Fidesszel szemben MZP-vel , úgy néz ki patt helyzet alakult ki , ezt elszámolták
2021. dec. 28. 13:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
26%
Én álmomban nem hittem volna, hogy ez lesz, és csalódott vagyok, de én kitartok az Összefogas mellett.
2021. dec. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
17%

MZP számomra óriási csalódás. Volt idő, mikor régi Partizán, Osváth Zsoltis interjúja után csillogó szemmel írtam rá privátban, hogy ez az út az ország jövője, őt szeretném látni BALOLDALI létemre kormányfőnek.

De amit most csinál, azért lőni tudnék. Nem képes összhangban kommunikálni a 6 párttal, akik mögötte állnak, sőt úgy állítja be, hogy őt nem fogadják el bizonyos körök az ellenzéken belül. Ő próbál meg főnök lenni, de nem fogja fel, hogy neki a 6 pártot együtt kell képviselnie. Lassan átvándorlok a kutyákhoz. Alig pár hete maradt összeszednie magát.

2021. dec. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
11%
(2-es vagyok) Fideszeseknek üzenem, gratulálok, o.v. a legjobb ember a magyarok megosztottságában, és a hatalomtechnikában
2021. dec. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
23%
Óriási melléfogás!
2021. dec. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%
Az ellenzéki pártok okoznak csalódást a választókban hogy nem teljesítik a kinyilvánított népakatatot és nem álltak be Márki mögé még mindig.
2021. dec. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
13%

#5

Márki szervezzen saját pártot és nyerje meg vele a választást.

Ja hogy az már sokkal bonyolultabb feladat mint az előválasztáson kapott felhatalmazásra hivatkozva osztani az észt a pártoknak.

Az előválasztáson szerzett szavatok száma alapján tényleg komoly legitimítása van :)))

2021. dec. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
34%
5: A valós támogatása 20% volt az első fordulóban. A választópolgárok mintegy 8%-ból. Ez elég messze van a "népakarattól."
2021. dec. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%

Alapvetoen az ellenzekiek nem MZPre fognak szavazni hanem Orban ellen. Persze mindenki mast var el programok teren kommunikacio teren, ez alapvetoen abbol fakad hogy az osszefogas liberalisokbol baloldlaiakbol es jobboldaliakbol is all es nem teljesulhet mindenki vagya, a kozos egyedul az, h szeretnenk, h 22ben a fidesz vegre ne rombolja tovabb az orszag jovojet.


Hozza tennem, h a fideszes propaganda gepezet goz erovel gyalulja MZPt, aminek meg is van a hatasa, illetve o is es a partok is tul sokat foglalkoznak egymassal, a fidesz es a kapmany helyett.


Szemely szerint en viszont nem fogom megbocsajtani a fidesznek amit az elmult 12evben tettek az orszaggal, Kaltetakat, lopasokat, benyalast az oroszoknak, kinaiaknak, gyulolet propagandat, kitalalt ellensegeket, es csak mert az ellenzek is szar ettol meg a fidesz egy metely az orszag testen amitol mielobb meg kell szabadulni.


Ha mar annyit megtenne az ellenzek hogy a valasztasi rendszert igazsagosabba teszi, az olyan embereket mint Polt Peter kiebrudalja esetleg tesz vmit az okatatasert, h ne sulyedjen tovabb az orszag szellemi szinvonala, akkor mar megerte.

2021. dec. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
89%

A legtöbb ellenzékit a legkevésbé sem érdekli Márki-Zay Péter és az amit mond. Nem is hallgat politikát a legtöbb ellenzéki szavazó, mert nem lényeges.

Egyet tudunk biztosan: Orbánnál és a sleppjénél nem lehet rosszabb semmi, így magától értetődik, hogy az ellenzékre szavazunk.

2021. dec. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
30%

"Egyet tudunk biztosan: Orbánnál és a sleppjénél nem lehet rosszabb semmi"


Én ebben nem vagyok olyan biztos. Ahogy hallgatom az ellenzék ötletelését és nem csak MZP-t hanem a többieket is akik meg mernek szólalni egyre borzasztóbb jövőkép rajzolódik ki előttem.

Mi lehet még a tarsolyukban amivel csak a választás után jönnek elő ?

Az adópolitikájukkal pont azokat támadják akik működtetik az országot. Lehet megint szarrá adóztatni azokat akik kemény munkával próbálnak normális életszínvonalat teremteni a családjuknak és segélyeket osztogatni a lumpen semmirekellőknek. Úgy ahogy gyurcsány csinálta annak idején. De ebből semmi jó nem lesz csak egy marha nagy bukás megint.

2021. dec. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!