Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Siker a Fidesz kormány első...

Siker a Fidesz kormány első 100 napja?

Figyelt kérdés

Mást se hallani a médiában,de szerintem ez nincs így az emberek egyre rosszabbul élnek lehetetlen kijönni a fizetésekből nyugdíjakból,nem beszélve a devizahitelesek problémájáról amire szintén nem találtak megoldás.

Vagy hol van az egyszeri radikális adócsökkentés,vagy az ÁFA csökkentése az élelmiszereknél és az energiahordozóknál ahogyan ezt a Fidesz ellenzékben javasolta.

Egyáltalán Ti jobban éltek mióta Orbán kormányoz?


2010. szept. 7. 10:33
1 2 3
 21/26 doboszoli ***** válasza:
100%

Tegnap 21:32


Olyan lazán írod, hogy ha nem jön össze 4 évig, akkor jogosan bukik a Fidesz.

Bukjon, akár holnap, le..arom.

Az a baj, hogy mi is vele bukunk, meg a gyerekeink is.

Ez nem a Skandi-lottó, ami vagy bejön, vagy nem.

Itt emberi sorsokkal, életekkel játszunk.

NINCS RÁ NÉGY ÉV PRÓBÁLKOZNI, hogy azután azt mondjuk:

bocs!

Az első naptól, az első perctől a valós problémákkal

kell(ene) foglalkozni, de ennek még a látszata sincs.

Bocs az alpári hangnemért!

2010. szept. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
78%

a Tegnapi 21 óra valamikori vagyok, már nem emlékszem.


Megértem a felháborodásod, az alpári hangnem pedig szerencsére nem ismerhető nagyon fel nálad, nyugi :).

Én csak annyit mondtam, hogy akik megszavazták a fideszt, azok azzal a tudattal tették azt, hogy 4 évig ők irányítják az országot, ez idő alatt kell minnél gyorsabban helyrepofozni a gazdasági rendet. Egyenlőre várjuk még egy kicsit, ha jól tudom, októberben lesznek a nagyobb ügyekről való tárgyalások, ha ezek után sem lesz semmi javulás, akkor jogosan rohadhat meg az Orbán-kormány :).

2010. szept. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 doboszoli ***** válasza:
Ok.ok.értem.
2010. szept. 9. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

"Fidesz tehet róla, hogy munkanélküli vagy, ő vetette fel veled a hiteled?"



A hitelét nem, de hogy munkanélküli arról ki? Szerinted a télapó?

2010. szept. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

"Emberek!

Az az igazság,hogy nem értek a politikához,nem is bírálnám vagy dicsérném egyik pártot sem,de adjunk időt a jelenlegi kormánynak,hisz nemrég kerültek hatalomra,csodákra ők sem képesek.Várjuk ki türelemmel mit tudnak felmutatni..

Nekünk is van svájci frank hitelünk,babát várunk,és csak a férjem dolgozik..

Személy szerint próbálok pozitívan hozzáállni a dolgokhoz,és bízom benne,hogy hamarosan javulni fog a helyzet Magyarországon."


Mire adjunk időt Tündérbogár, és mennyit?

2010. szept. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Az a hibás aki a fideszre szavazott.Én személy szerint most az ilyen ismerőseim képébe röhögök,és meg kell hogy mondjam nagyon élvezem:)Mszpre sem szabadott volna.Jobban járt volna azokkal a szavazatokkal az LMP,vagy a Jobbik.Fidesz Mszp elcseszte volt rá lehetőségük hogy kormányozzanak.MIT VÁRTATOK?Kutyából nem lesz szalonna.Amíg élek nem fogok erre a 2 pártra szavazni.Különben ott sorvadjak el...
2010. szept. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!