Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Siker a Fidesz kormány első...

Siker a Fidesz kormány első 100 napja?

Figyelt kérdés

Mást se hallani a médiában,de szerintem ez nincs így az emberek egyre rosszabbul élnek lehetetlen kijönni a fizetésekből nyugdíjakból,nem beszélve a devizahitelesek problémájáról amire szintén nem találtak megoldás.

Vagy hol van az egyszeri radikális adócsökkentés,vagy az ÁFA csökkentése az élelmiszereknél és az energiahordozóknál ahogyan ezt a Fidesz ellenzékben javasolta.

Egyáltalán Ti jobban éltek mióta Orbán kormányoz?


2010. szept. 7. 10:33
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
90%

utolsó kommentelő babát váró:


az a baj, hogy nem értesz hozzá.

ha azt látod, hogy az oviban az új igazgató a saját irodáját csinosítgatja meg a fizetését felveszi és többet és többet, ha azt látod, hogy kifüggeszti az ovi falára a nemzeti együttgügyögés nyilatkozatát meg díjakat osztogat az ovó néniknek, mindenhova beteszi a saját rokonait embereit, hatalmas gyerekekhez nem értő koszos retkes embereket (a hozzáértőket elküldi), de a gyerekekkel nem foglalkozik, moslékot kapnak enni, az udvar balesetveszélyes, nem izgatja, hogy pedofilok járkálnak be a szar kerítésen, stb. akkor vajon mit mondanál? ezt így 100 nap alatt eléri ezt mind megcsinálja, tehát arra van kapacitása, hogy a saját érdekeit nézze, de másra nem, akkor is ezt mondanád, hogy "majd meglássuk később?"

2010. szept. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Szomorúnak találom, hogy sokan nem látják, hogy mindegyik politikai erő szűk csoport érdekeket képvisel.Aki nem abba a társaságba tartozik akiket a Fidesz képvisel azoknak nem siker az első 100 nap.A kiválasztottakat ezen a weblapon hiába keressük.
2010. szept. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
93%
KATASZTRÓFA! Mindennel elvoltak/vannak foglalva ,csak a lényeggel nem.MUNKAHELY TEREMTÉS!Hát igen feltétlenül a kettős állampolgársággal,meg a alkotmány módosítással kellett kezdeni.Nehogy olyat csináljunk ami tényleg hasznos(munkahely teremtés),mert az PÉNZBE KERÜL:)Köszönjük sok... narancssárga KÖDÖS!
2010. szept. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
47%

"Nekik siker" egyetértek.

Szerintem a fidesz 100 napja a kísérletezés,kivárás, és az egypártrendszer bevezetéséről szólt.

Nem meri a teljes arcát megmutatni fontos neki az önkormányzati választás. Az adó változatások szerintem felháborítóak. Az azonalli nagyarányú adó csökkentés is elég érdekes értelmezi a fidesz. Ja meg ki kell szolgálni a szponzorokat is, akik eddig 8 évig éheztek. Kósa se tudatlanságból gyengítette a forintot.A fidesz mint minden párt kettős mércével mér, de ami zavar fidesznek minden hatalom a kezében van. Bírók, ügyészek, orvosok szín fideszeses banda, és még a Csányi, Demján nagy urak is velük vannak. Szóval szerintem nagyon sokáig lesz fdesz kormány.


Mondjuk szerintem a fidesztől ezt lehetett várni. Annak idején pszáf vagy valami szakértők mondták a híradóban, hogy a deviza hitel nagyon kockázatos. Mégse tiltotta vagy korlátozta az állam. Vajon miért nem?

Szóval az mszp-nek volt 8 éve ez teljesen igaz eddig megéltek az ő bénaságukból és hülyeségeikből, de most kiváncsian várom fidesz egypártrendszer működését azt mondják nagyon jó lesz. Ha tényleg így lesz akkor jó maradjon a fidesz.

Akinek nem tetszik O.V. és kormánya szavazzon nem fidesz jelöltre és listára.

2010. szept. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
89%
Előző abban nyugodt lehetsz,hogy én amíg élek a 2 nagy pártra biztos hogy nem szavazok.Különben ott sorvadjak el...
2010. szept. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
93%
talán kellene végre egy kormány aki nem csak azzal van elfoglalva mit lehet még ellopni hanem tesz is vmit az országért
2010. szept. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyértelmű, hogy októbertől várhatóak a nagy bejelentések minden téren. Az eddigi időszak a látszatintézkedéseké volt az önkormányzati választások miatt, utána azonban jöhet a feketeleves.
2010. szept. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de a Naplóban a szavazáson az jött ki, hogy az SMS-t küldők 79%-a nem elégedett.:D
2010. szept. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
ROSSZABBUL ÉLEK MINT 100 NAPJA !
2010. szept. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
4 évet adtunk a fidesznek, szerintem nem 3 hónap munkásság alapján kell a fidesz eddigi tetteit - nem tetteit értékelni. Ha 4 év múlva ugyanezt mondjátok (vagyis mondjuk, mert eddig tényleg nem vagyok én se megelégedve), akkor biztosra veszem, hogy joggal fog a fidesz egy hatalmasat bukni.
2010. szept. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!