Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy jellemeznétek/értékelnéte...

Hogy jellemeznétek/értékelnétek a II. Orbán kormány első évét?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 22:47
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
76%
én bíztam a fideszben hogy jól fogják csinálni, bár nem rájuk szavaztam, de csalódnom kellett.
2011. ápr. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
68%
pedig most erősödik a forint, bár most senkit se érdekel.
2011. ápr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
51%
Rengeteg munkát kellett elvégezniük (pl.: a soros elnökség csak púp a hátukon), de mindez csak az előkészület volt. Én arra számítok, hogy a következő egy évben jönnek el az igazi reformok. Nem hiszem, hogy ezek népboldogító intézkedések lesznek, de remélem beindítják a gazdaságot, hogy középtávon jobb legyen.
2011. ápr. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
70%

Hogy? Azt kaptam, amire számítottam - az emberek várták a Fityeszt mint a messiást, és egy nagy kalap szart kaptak helyette.


Semmit nem csináltak idáig,csak árakat emeltek...volt értelme megválasztani őket, köszipuszi mindenkinek aki rájuk szavazott.

2011. ápr. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
76%
A "csodavárókat" elérte az előre várt csüggedés, de az igazi trutymó majd csak most következik.
2011. ápr. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
51%

Én azt látom, hogy végre egy párt ami tesz is is valamit.

Ha nem csinálnak semmit ti azért rinyáltok, ha igen, akkor meg azért. Röhej.

2011. ápr. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
57%

00:28 jaj jaj jaj bocsánat én kérek elnézést hogy van pofám felháborodni a 400 forintos benzinen meg azon hogy lassan csak rúdaranyért kapni kaját, a cigger hordák pedig ugyanúgy ölnek, rabolnak, fosztogatnak szerte az országban mindenütt.


Igazad van, én kérek elnézést, Abszurdisztánban így kell mennie a dolgoknak.

2011. ápr. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
27%

Hozzátenném, hogy még korán sem értünk kormányzásuk első évének a végéhez, ugyanis a megszavazás a beiktatás között hónapok telnek el, de egyesek képesek eltekinteni ettől, és tavaly a választások után 2hétten már lehetett itt olvasni, hogy így nem csinálnak semmit meg úgy nem csinálnak semmit, holott még nem is ők voltak kormányon.


Tehát, elégedett vagyok, változások történnek, örültem a média törvénynek, az alkotmánnyal is jó úton haladnak, igaz van olyan pontja amivel nem értek egyet, de összességében erre szükség volt, mármint új alkotmányra, hiába mondja mindenki, hogy nem. Ami a legfontosabb, a felelősségrevonások megkezdődtek, és tartanak a mai napig, még most is esik ki néhány csontváz a szekrényből.

Csak így tovább.

2011. ápr. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
49%

A válasz írója 41%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:30



Remélhetőleg a magántulajdon védelmének a joga belekerül az alkotmányba és igen a benzinár ennyi, de ezt ne varjuk a fidesz nyakába szerintem, legalábbis egy az egyben ne. Mszp például a 25%adókulccsal jobban hozzájárult, mint a fidesz, de ezis változni fog. És igen, a magántulajdon védelme, nem egyenlő a fegyvertartással...

2011. ápr. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
69%

"de összességében erre szükség volt, mármint új alkotmányra, hiába mondja mindenki, hogy nem. "


Aki kritizálja a tákolmányukat, az nem azt állítja, hogy nincs szükség alkotmányra! De ilyenre nincs szükség!

2011. ápr. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!