Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Siker a Fidesz kormány első...

Siker a Fidesz kormány első 100 napja?

Figyelt kérdés

Mást se hallani a médiában,de szerintem ez nincs így az emberek egyre rosszabbul élnek lehetetlen kijönni a fizetésekből nyugdíjakból,nem beszélve a devizahitelesek problémájáról amire szintén nem találtak megoldás.

Vagy hol van az egyszeri radikális adócsökkentés,vagy az ÁFA csökkentése az élelmiszereknél és az energiahordozóknál ahogyan ezt a Fidesz ellenzékben javasolta.

Egyáltalán Ti jobban éltek mióta Orbán kormányoz?


2010. szept. 7. 10:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%

Nos, lássuk csak...

A VIII ker közepén élek (nem vagyok cigó), munkanélküli vagyok, svájci frank alapú lakáshitelem van.


Nem, qrvára nem élek jobban, sőt rosszabbul.

2010. szept. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
8%
a Fidesz tehet róla, hogy munkanélküli vagy, ő vetette fel veled a hiteled?
2010. szept. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
83%
Persze, hogy siker! Nekik
2010. szept. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
23%

"Vagy hol van az egyszeri radikális adócsökkentés,vagy az ÁFA csökkentése az élelmiszereknél és az energiahordozóknál"

Nem értelek benneteket! Egyszer az a baj, hogy nem nyaljuk ki az IMF p*csáját, másszor meg, hogy miért nincs adócsökkentés! vmiből finanszírozni is kéne az államot nem?

addig itt nem lesz adócsökkentés, amíg hitelért kuncsorgunk, elhiheted!

Az életem nem sokat változott, mióta kormányon vannak

2010. szept. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
93%

vuvuzela, látom itt sem állod meg hogy valamelyik válaszba ne köss bele.

És igen, ha úgy tartja a kedvem, akkor az orbán-pártot okolom a munkahelyem elvesztéséért. A hitelt pedig én vettem fel, de az általam "nagyra becsült" zsidesz tehet róla, hogy mennyit fizetek

2010. szept. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Számomra az is érthetetlen hogy miért kell az egykulcsos szja-t bevezetni hiszen az kizárólag a gazdagoknak kedvez ráadásul a szegényektől veszik el a rávalót.

Ellenzékben Orbán következetesen ellenezte az egy kulcsot,mert azt mondta hogy az igazságtalan mert a gazdagokat segíti...Most meg állandóan az egy kulcsot isteníti...

2010. szept. 7. 11:00
 7/26 anonim ***** válasza:
87%

vuvuzela

A hozzászólásod második felét költőinek tekintem, nem reagálok rá.

Mérnöki diplomám van, úgyhogy én köcsög, ezúton kérek tőled bocsánatot, hogy nem tanultam tovább, és nem sikerült állást szerezni a MTA-n.

A munkahelyem azét vesztettem el, mert a főnököm nem tudta fizetni a hiteleit amiből a céget alapította, így felszámolás alá került, tehát némi valóságalapja van az undoromnak.

Remélem nincs több kérdésed, és lelkiismeret furdalás nélkül utálhatom tovább orbánt.

2010. szept. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
79%

"Ja és nem belekötök csupán kérdezek! ha bele akarok kötni az ilyen lenne: f*szért nem tanultál jobban k*csög?"


nagyon sok jó tanuló sem talál melót.


elárulod, hogy neked mi a végzettséged vagy mit tanulsz? csak kíváncsiságból, gondolom nem titok.

2010. szept. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
37%
Devizahitelesek legyenek szivesek nem háborogni, tudták jól, hogy az árfolyam nem egy fix dolog, bármikor jöhet egy olyan helyzet, hogy megugrik az egész. Ezért a kormányt okolni, ráadásul elvárni, hogy mindenki vállalja át az ő hitelüket és rajtuk segítsen, nevetséges. Ugyanez vonatkozik az ártérben építkezőkre.
2010. szept. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
62%

Emberek!

Az az igazság,hogy nem értek a politikához,nem is bírálnám vagy dicsérném egyik pártot sem,de adjunk időt a jelenlegi kormánynak,hisz nemrég kerültek hatalomra,csodákra ők sem képesek.Várjuk ki türelemmel mit tudnak felmutatni..

Nekünk is van svájci frank hitelünk,babát várunk,és csak a férjem dolgozik..

Személy szerint próbálok pozitívan hozzáállni a dolgokhoz,és bízom benne,hogy hamarosan javulni fog a helyzet Magyarországon.

2010. szept. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!