Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most mégiscsak van itthon...

Most mégiscsak van itthon LMBTQ propaganda?

Figyelt kérdés

[link]


Eddig azt mondták, hogy itthon ez nincs. Előtte meg, hogy nem is létezik.



2021. dec. 19. 21:59
1 2 3 4
 31/40 anonim válasza:
100%
És még egy megjegyzés, hogy itt jön elő pont az, amiért az előző válaszaimban annyit írtam a társadalmi nemről, de úgy néz ki nem jött át. A nemváltás nem feltétlenül azt jelenti, hogy hormonkezelésen és mműtéteken esik át a személy, hanem a névmás (legalábbis pl az angolban), névhasznalat, öltözködés, viselkedés. Sőt sok olyan transz ember van, aki nem is akarja átműttetni magát, mert neki nincs erre szüksége. Úgyhogy ha egy 4 éves nemváltásáról van szó, akkor nem csak műtétekre és hormonokra kell gondolni.
2021. dec. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
92%
Megnéztem a linkelt videót, de csak egy reklámot láttam. Milyen propagandáról beszélsz, kérdező? Vagy neked az már propaganda, hogy egy cég két meleg férfit mert szerepeltetni egy reklámban? Ennyire nem lehetsz bigott XD
2021. dec. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
Ejnye, megint jön a bigottozás? Nem túl eredeti gondolkodásra vall mindig ezeket a balos toposzokat nyomni... lgeinkább egy droidéra.
2021. dec. 22. 17:21
 34/40 anonim ***** válasza:
97%
Olvasd már el újra mit írtam, arra válaszolj... Vagy leragadtál az utolsó szónál? XD
2021. dec. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
0%
Mi ez a homokvihar reklám? xd
2021. dec. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%

"A gender is ugyanígy politikai ideológia"

Na látod, itt a probléma. A gender az a társadalmi nem. Az égvilálon semmi köze nincs a politikához. Viszont a magyarok egy részének sikerült szépen összemosni a szexualitást a politikával. Szóval egy ember neme és szerelmi élete, maga a szeretet politikai kérdés lett... Hát ne haragudjon meg senki, de ha én szeretem a páromat, nem hogy a politikusoknak, de még a szüleimnek sincs hozzá semmi köze, nem mondhatják meg, kit szeressek, és hogy mit vállalhatok vele. És ha ez a kapcsolat létezik, akkor nem értem, hogy miért kéne rejtegetnem. Ha te nem vagy kíváncsi rá, ne nézd. Engem sem érdekel egy csomó reklám, mégis az arcomba nyomják.

2022. jan. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%
25. Te normális vagy? Mikor születtél kedves kérdező? Neked fingod sincs arról, hogy mi az igazi erőszak, és hogyha háborús vilagba születtél volna bele, akkor hidd el, hogy milliószor visszasírnád azt, hogy ez a reklám legyen a legnagyobb problémád. Sír a szátok két meleg miatt, de ha nem lenne se egy rongyotok, se meleg víz, se villany, se étel, akkor megnézném, hogy ki élne túl akár egy napot is. Ideológia, diktatúra volt amit Hitler csinált például, de hagyjatok már békén két ártatlan, egymást szerető embert, akik soha a büdös életben nem ártottak nektek semmivel. Én is sokszor szerettem volna gazdag szülők gyereke lenni, de amikor megláttam a valóságban, hogy egyes szegény emberek milyen nyomorban kénytelenek élni, százszor hálát adtam az istennek, hogyha egy átlagos családba is születtem bele, engem legalább szerettek és amire szükségem volt, azt megkaptam. Tényleg nevetségesnek tartom, hogy olyanok beszélnek az erőszakról, akik még egy pofont sem kaptak soha senkitől. Ami mondjuk elég kár, mert nem ártana nekik, hogy egy kicsit észhez térjenek, lehetne sokkal rosszabb is. Úgy látom, túl sok nektek már a kényelem, és azt sem tudjátok megbecsülni, ami nem tesz kárt az életetekben.
2022. jan. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Miért lettem lepontozva én, 24-es?
2022. jan. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%

#37


Jó dolgukban ezek a homofóbok már nem tudják mi ellen lázadjanak.

Ha nem ez,akkor találnának mást,aki gyűlölhetnek.

Azt sem tudják mi az az erőszak,diktatúra.

Nekik az érzékenyítés,hogy fogadd el a másikat,ne bánts,foglalkozz a saját dolgoddal,nekik az diktatúra,mert ők gyűlölni szeretnek,és akarnak,őket ez élteti sajnos.

A békét nem szeretik,nekik mindig kell valami ellenség.

2022. jan. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%
Én tudom, milyen szószerint a két kezeddel összekaparni a napi eledelt, és azt is tudom, mit jelent a szeretet, és hogy abból is adni, ami nincs. Kérdező, mielőtt bárkit elítélsz, gondolj bele, hogy bármikor eljöhet az a nap, hogy mindent, amid eddig megvolt, mindent elveszíthetsz egy szempillantás alatt. Akár elég egy baleset, egy tragédia. Eszedbe fog jutni, amikor már csak a szentlélek tart életben, bárcsak te is újra olyan boldog lehetnél, mint az a két meleg srác. Hidd el, hogy nem fog érdekelni más, és csak sírni fogsz. Nyisd ki egy kicsit a szemed a világ más helyeire és idejére, olvass könyveket, nézz filmeket, ne csak a szennylapokat, majd emlékezz ezekre a szavakra.
2022. jan. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!