Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most mégiscsak van itthon...

Most mégiscsak van itthon LMBTQ propaganda?

Figyelt kérdés

[link]


Eddig azt mondták, hogy itthon ez nincs. Előtte meg, hogy nem is létezik.



2021. dec. 19. 21:59
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
63%
Az, hogy léteznek ilyen emberek, az önmagában propaganda?
2021. dec. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
14%
Még szerencse hogy nem egy fánkozó reklámozott. Szakállas fószer egy dorongra húzogatja a lyukas fánkokat és átnyútja a másiknak amit ő azonnal meg is ízlel. Boldog Karácsonyt !
2021. dec. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
61%
2: micsoda fantáziájuk van a homofóboknak... nekem eszembe sem jutott ilyesmi a reklámról, csak két embert láttam, ők meg egyből a dorongot látják maguk előtt
2021. dec. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
72%
Én még láttam valami smikkészletet is amit férfiak ritkán használnak.
2021. dec. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
63%
Ti propagáljátok állandóan, mert egyszerűen nem bírtok leszakadni a témáról. Ez egy szaros reklám, nem propaganda. Melegek voltak a munkaügyi sorozatban is az M1-en, sőt, a REX felügylő című sorozat első évadaiban még a 90-es években is több részben szerepel meleg szereplő. Ez része az életünknek, mindig is az volt, semmi köze a propagandához. Azzal, hogy egyre jobban gyűlölitek a melegeket, nem lesz jobb senkinek, elhihetitek
2021. dec. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
64%

Om where is the propaganda?

Emberek nőjünk már fel istenem. Ne sajnáljátok már a kisebbségektől, hogy végre ők is embernek érezhessék magukat a saját országukban nem pedig hazugságokkal bemocskolt választási stratégiának.

Ebben semmi propaganda nincsen. Nem lesz lmbtq tag senki egy egyszerű reklámtól. Van ilyen is törődj bele, fogadd el, ha nem tudod elfogadni meg ne gyűlölködj hanem hagyd annyiban. Emberek vagyunk nem elnyomni és eltaposni kell egymást hanem segíteni.

2021. dec. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
61%
Én ezzel a reklámmal nem is találkoztam volna, ha a kérdező ide nem teszi. Ugyanúgy általában a meleg témáról sem hallanék, ha a fidesz nem ezt trombitálná folyton.
2021. dec. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Látom megint a jelenség totális tagadásával állunk szemben. Ez a diktatórikus hajlamú mozgalmak egyik fő jellemzője. Mondjuk nehéz is érveket hozni azzal szemben, ami nyilvánvaló. Inkább elhazudjuk.
2021. dec. 19. 23:19
 9/40 anonim ***** válasza:
78%
Hát kérdező értelmes érveket felsorakoztató válaszokat teljesen figyelmen kívül hagyva fújod a magadét, és a kormány szavait egyfolytában. Ez a totál szöglátású idióták egy fő jellemzője. Nehéz is érveket hozni annak aki azt büfögi fel folyamatosan amit a kormány megrágott és a szájába köpve lenyelt.
2021. dec. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Nehéz is nem azt visszaböfögni amit a kormánypropaganda mond, főleg ha a saját szemeddel látod, hogy igaz :) Nem csípem a tolvajokat nehogy azt hidd, egy tolvaj sem feltétlen hazudik. Főleg ha meg sem tudod indokolni hogy miért nem, ellenben érvek hiányában személyeskedsz, ami a sarokba szorított vitázó jellemzője.
2021. dec. 20. 00:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!