Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire szeretitek a Gyurcsán...

GreatLear kérdése:

Mennyire szeretitek a Gyurcsány Show-s reklámokat?

Figyelt kérdés

2021. dec. 19. 02:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
88%
Határozottan meggyőzött, hogy a fideszre semmiképp ne szavazzak.
2021. dec. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Molyember ***** válasza:
81%
Havonta nem egészen 1800 forint a reklámmentes YouTube. Egy doboz cigi ára. Nekem megéri, tényleg rohadt idegesítő volt a Gyurcsányozás. A fideszeseket nem zavarja, gondolom, de 60-as IQ felett sértő az a bazári ostobaság, ami árad belőle.
2021. dec. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

Érdekes, nekem senki nem szólt, hogy a reklámokat kötelező végig is nézni, el se lehet kapcsolni, le se lehet tiltani. Ez valami új szabály lehet, mert én nem szoktam reklámokat nézni csak ha kíváncsi is vagyok rájuk.

Amikor bejöttek a gyurcsány show-s reklámok akkor kíváncsiságból végignéztem párat. nekem tetszettek. De sokszor mutatva biztos unalmasak mindenkinek. Éppen úgy nem nézem meg újra meg újra, mint a mosópor vagy "vegyél autót, most csak 70 millió" reklámokat se.

2021. dec. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!