Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz szavazók miért nem...

Fidesz szavazók miért nem szeretitek Gyurcsányt, hiszen értetek dolgozik?

Figyelt kérdés
Minden megnyilvánulásával próbálja bomlasztani a baloldalt. Az előző választásokon is komoly szerepe volt a kétharmados győzelemben, mert széttrollkodott minden ellenzéki kezdeményezést.
2019. aug. 4. 01:08
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Gyurcsány a baloldal legnagyobb ellensége.Amíg Gyurcsány politizál,addig nem lesz Magyarországon baloldal.Tényleg a Fidesz malmára hajt minden vizet.
2019. aug. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
89%

Én nem utálom, de tényleg destruktív az biztos.


De Legalább vicces :D

2019. aug. 4. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%

"mert széttrollkodott minden ellenzéki kezdeményezést."


Érdekes!


Én úgy emlékszem hogy ő volt az egyetlen ellenzéki, aki szinte az utolsó pillanatig szorgalmazta az ellenzéki összefogást, majd amikor már kifutott volna az időből, akkor abbahagyta. Amíg lett volna rá idő, addig minden ellenzéki párt xarakodott, időt húzott, és mire nagy nehezen kitalálták hogy mégiscsak legyen, addigra már nem maradt idő az egyeztetésre, felkészülésre!

2019. aug. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lehet úgy is összefogásra törekedni, hogy az ajánlott feltételek senkinek sem felelnek meg, aztán angyali arccal azt mondani, dehát én megpróbáltam.
2019. aug. 4. 13:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Én szeretem Gyurcsányt hallgatni. Miután padlóra került, őszinte ember lett.
2019. aug. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#3, kérdezőnek:


Ezt most nagyon csúnyán benézted!


Ő volt az egyetlen kibaxott ellenzéki vezető, aki semmilyen, ismétlem: SEMMILYEN feltételt nem szabott!


Hiába akarod megmagyarázni hogy miért nem bírod Fletót.

Ezek mind fake-news, ami csak a lejáratását célozza.

2019. aug. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6 vagyok:


Utószó:


Tehát amit írtál:"Lehet úgy is összefogásra törekedni, hogy az ajánlott feltételek senkinek sem felelnek meg, aztán angyali arccal azt mondani, dehát én megpróbáltam."


Ez minden tetű ellenzéki pártra igaz volt, kivéve a DK-t!

2019. aug. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gyurcsány az egyik legerősebb politikus, beszédei nagyon erősek tudnak lenni, és ezt mind fejből. A bukása óta már sokkal másabb. Szerintem ott a politikában a helye, csak nem mint miniszterelnök.
2019. aug. 6. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bukás után mindegyik politikus logikusan tud érvelni. A választási győzelem törli a memóriájukat.
2019. aug. 6. 12:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!