Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a célja annak az óriásplaká...

Mi a célja annak az óriásplakátnak, amire az van írva, hogy "Magyarország előre megy, nem hátra"?

Figyelt kérdés

Több helyen is láttam ezt az óriásplakátot. Semmi sincs rajta csak ez a szöveg: "Magyarország előre megy, nem hátra"

Én nem értem a lényegét. Szerintem az ellenzékieket hergeli, a fideszeseknek meg felesleges. Bugyuta, értelmetlen, logikátlan. Én úgy tudtam, hogy az országok különben sem mennek sehova, de ha mennének is, akkor sem tudom, hogy az előre, az keletnek, vagy nyugatnak van.

Szóval a kérdéseim:

- Kinek szól?

- Kiket akarnak vele megszólítani?

- Mit szeretnének vele elérni?

- Miért volt rá szükség?



2021. dec. 10. 12:01
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

"Szerintem a társadalom legprimitívebb ösztönlényeihez próbál szólni ezekkel a kormányunk, akik csak az ilyen szintű kommunikációt képesek értelmezni."

Akkor tehát saját magadat a társadalom legprimitívebb ösztönlényei közé/alá sorolod, hiszen azt írod, hogy

"Én sem tudom igazán hova tenni."


:)

2021. dec. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!