Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a célja annak az óriásplaká...

Mi a célja annak az óriásplakátnak, amire az van írva, hogy "Magyarország előre megy, nem hátra"?

Figyelt kérdés

Több helyen is láttam ezt az óriásplakátot. Semmi sincs rajta csak ez a szöveg: "Magyarország előre megy, nem hátra"

Én nem értem a lényegét. Szerintem az ellenzékieket hergeli, a fideszeseknek meg felesleges. Bugyuta, értelmetlen, logikátlan. Én úgy tudtam, hogy az országok különben sem mennek sehova, de ha mennének is, akkor sem tudom, hogy az előre, az keletnek, vagy nyugatnak van.

Szóval a kérdéseim:

- Kinek szól?

- Kiket akarnak vele megszólítani?

- Mit szeretnének vele elérni?

- Miért volt rá szükség?



2021. dec. 10. 12:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
31%
Fidesz curikk!
2021. dec. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%

Én sem tudom igazán hova tenni.


Szerintem a társadalom legprimitívebb ösztönlényeihez próbál szólni ezekkel a kormányunk, akik csak az ilyen szintű kommunikációt képesek értelmezni.

2021. dec. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
Annyira kilóg a lóláb, hogy egyre több a probléma, hogy óriásplakáttal próbálnak kétségbeesetten győzködni, hogy nincs is akkora baj.
2021. dec. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%
Elterelni a figyelmet arról, hogy előttünk pár lépésre a szakadék.
2021. dec. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
45%

Erről lehet szó.

indafoto.hu/lacixx/image/17057557-2155404e

2021. dec. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
98%
Ez olyan kínai bölcselet, mint hogy a nap keleten kel, és nyugaton nyugszik.
2021. dec. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
98%

Az óriásplakátok közpénzből vannak finanszírozva.


A pénz megy a haver cégének busás felárral, akik elkészítik a kormánypropaganda plakátot, mellyel minden 15 IQ alatti egybites droid megnyugtatva érzi a kicsi lelkét, hogy hát itt minden szép, jó, mert az arabok nem erőszakolják meg a szomszéd Juli néni onokáját.

2021. dec. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
5%

- Kinek szól? Magyar választópolgároknak.


- Kiket akarnak vele megszólítani? Magyar választópolgárokat.


- Mit szeretnének vele elérni? Hogy az emberek ismerjék fel a meglévő eredményeket, a magas gazdasági növekedést, teremtett munkahelyeket stb.


- Miért volt rá szükség? Ellensúlyozni a sok negatív propagandát.

2021. dec. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%
#8 Fizetetlen kormánypárti birkaszövegünket olvashatták, menjünk hát előre (ne hátra!)
2021. dec. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
97%

@12.45: "Ellensúlyozni a sok negatív propagandát."


Nem hinném, hogy a Fidesz most pálfordulás után a negatív propagandáját egy varázsütésre most megbánta volna és ellensúlyozni akarná :-) :-)

2021. dec. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!