Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a célja annak az óriásplaká...

Mi a célja annak az óriásplakátnak, amire az van írva, hogy "Magyarország előre megy, nem hátra"?

Figyelt kérdés

Több helyen is láttam ezt az óriásplakátot. Semmi sincs rajta csak ez a szöveg: "Magyarország előre megy, nem hátra"

Én nem értem a lényegét. Szerintem az ellenzékieket hergeli, a fideszeseknek meg felesleges. Bugyuta, értelmetlen, logikátlan. Én úgy tudtam, hogy az országok különben sem mennek sehova, de ha mennének is, akkor sem tudom, hogy az előre, az keletnek, vagy nyugatnak van.

Szóval a kérdéseim:

- Kinek szól?

- Kiket akarnak vele megszólítani?

- Mit szeretnének vele elérni?

- Miért volt rá szükség?



2021. dec. 10. 12:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
98%

"Hogy az emberek ismerjék fel a meglévő eredményeket"

Akkor nem lehetne inkább ezeket a hatalmas eredményeket tenni a plakátokra? Mondjuk lehetne olyan szöveg, hogy "5%-os nyugdíjemelés, 7%-os infláció, idén is elviszi a nyugdíjat a korrupció" vagy "Nincsen migráns, nincsen terrorista, Völnert is megilleti egy kis alamizsna (alkalmanként 5-10 milió, több nem)"

2021. dec. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
21%
Ez egy bújtatott üzenet a Gyurcsány kormányra. Az ország halad a pozitív irányba, nem úgy, mint a Gyurcsány kormány alatt, amikor szemeket lövettek ki. Gondolom azért piros a vissza nyíl is, hogy utaljon a kommunizmusra. Meglepő módon pont kommunista módszer ez a szájbarágós bújtatott propaganda Rákosival, meg a búzakalásszal. Ahogy látszik működik, mert továbbra is sok a Fideszes, akik Gyurcsányoznak, komcsiznak, libsiznek és közben 0 gazdasági, vagy társadalmi ismeretük van.
2021. dec. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
98%

A 7-es hozzászólónak nagy igazsága van. Ezek a plakátok a közpénz átjátszása haveroknak. Évek óta rengeteg pénzt öntenek ebbe, és így eltartják a fideszeseket a mi pénzünkből.


Nem ez az első ilyen plakát, "Magyarország jobban teljesít". Minél? Az miért nincs ott. Jobban teljesít, mint Észak-Korea vagy Togo vagy Norvégia?


A célja az, hogy elhidd. Ha minél többször mondják, egyre több ember mondja, és akkor előbb-utóbb még többen elhiszik. Azt például, hogy Magyarországra akarnak jönni emberek, migránsok, menekültek azt például nagyon sokan elhitték, és el is hiszik. Nem csak a fideszesek.


Az előre pedig jelenleg keletnek van. Tekints Azerbajcan, Fehéroroszország, Oroszország meg Erdogán felé. Arra van az előre, azaz a jövő, ha ebben az országban tervezed az életed további részét.

2021. dec. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
98%
Az emberek a zsebükbe éreznék ha jó lenne az ország nem plakáton olvasnák.
2021. dec. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy dalszöveg resztletbol van. Idézem:

“Piros volt a paradicsom nem sárga,

Magyarország elore megy, nem hatra!”

2021. dec. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
80%
Az, hogy megint okos fideszes reklámokat nézegethessünk.
2021. dec. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
15%

"Zsebükben éreznék"

Jártál ma a madarasban.

Ha nem látom nem hiszem el,hogy az ember 2db púpra rakott bevásárlókocsival nyomult.

Aztán meg körülnéztem a parkolóban meg az elektromos autó töltő oszlopainál.

Azt ne mondd,hogy a plakátról szették le ezeket a paripákat és nem zsebből fizették.

2021. dec. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
79%
Az, hogy fizetés után 4-5 nappal egy viszonylag olcsóbb multiban a családok be tudnak vásárolni, nem a jólét jele.
2021. dec. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
66%

#15


Az úgy van hogy (énekeljük a "piros volt a paradicsom nem sárga hogy:

Magyarország előre megy nem hátra,

Elhagyott a Völner Pali csuhajja

Gyere Pali súgok neked valamit

Nyaljad meg a Szájerjózsi elejit

2021. dec. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
52%
17 a 27% áfaval lényegében nem kaját vett hanem az államnak fizetet ami itt a legmagasab.Ha jól megy az országnak miért kel rekord adókat fizetni ?És miért kel ki plakátolni mindent hogy, milyen jó? Észak koreában mondják az embereknek hogyan érezenek meg a diktaturákba.De Észak korábai is minden jó mert azt mondják.
2021. dec. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!