Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik nincsenek beoltva covid...

Akik nincsenek beoltva covid ellen, azok eletveszelyben vannak?

Figyelt kérdés
Ezt mondta ma Orban Viktor.

2021. nov. 5. 22:55
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
30%

#30 "Ezzel szemben a covidnak 0, azaz nulla bizonyított áldozata van, mivel a statisztika nem a covidban elhunytakat, hanem a covidosként elhunytakat tartja nyilván, függetlenül a halál okától."

Tudod ez pont akkora marhaság volt, mint azt állítani még senki nem halt bele abba hogy kizuhant a tizedik emeletről, mert egyik se a zuhanásba halt bele, hanem abba amikor megállította a betonjárda.

2021. nov. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
84%

#31 Hiába játszod a hülyét, te is nagyon jól tudod, hogy a "covid-halottak" többsége már eleve halálos beteg volt. Ha mégsem, akkor nézegesd a listát:

[link]

2021. nov. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
0%
#32 Attól mert a többségük beteg volt, a halálukat az okozta AKKOR hogy megfertőződtek. Neked semmit nem jelent hogy korábban haltak meg azt értem, de ezt lesz@rom, csak hülye barom vagy. De nekem rohadtul nem volt mindegy hogy az anyám decemberben hal meg, mert elkapta a kovidot vagy majd csak májusban amikor a betegsége vitte volna már el. Vagy a következő decemberben, vagy még utána valamikor. Mert senkiről nem tudhatod akit a kovid fertőzése megölt, hogy meddig élt volna még. Ha élt 20 éve azzal a súlyos betegségével, élhetett volna még évekig is.
2021. nov. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
89%
#34 Nem tudod, melyiküknek mi okozta a halálát, hiába erőlködsz. Az biztos, hogy bőven vannak köztük olyanok, akiknek a halálához semmi köze a covidnak (konkrétan tudok is ilyen esetről). Az édesanyád halála miatt részvétem, de attól még agymosott birka vagy.
2021. nov. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
92%
Nagynéném áttétes tüdőrákban halt meg és ráírták a zárójelentésre, hogy covid. Na én itt elengedtem ezt a sztorit...
2021. nov. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
100%
Nagynéném szívinfarktusban, dettó:(
2021. nov. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 cami55 válasza:
100%
Oltás biznisz! Erre nem gondoltok?
2021. nov. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem én írtam de egyet értek minden szavával!!!😴" Az elején arról volt szó, hogy a kézmosás véd. Aztán, a maszk véd. Aztán az oltás véd. Aztán az oltásból elég az előírt adag. Aztán már nem elég az előírt adag, kell még egy, meg még egy, meg még egy. Az oltott védett. Aztán, az oltott nem védett. Aztán, az oltott is fertőz és megbetegedhet, de nem "súlyosan". Aztán az oltott is kórházban köt ki az unásig hallgatott lélegeztetőgépen. Aztán meg is hal. És hogy kísérleti, aztán önkéntes, aztán genyó vagy, ha nem állsz be a sorba, de nem fogunk kötelezni. Aztán kötelezzük az egészségügyet. Aztán kötelezzük az állami cégek dolgozóit. És közben: “megállítottuk a járványt, legyőztük a járványt, viszlát maszk “, nem lesz már harmadik, negyedik...stb hullám, míg ezek után és közben:

augusztus 20, vadászkiállítás, pápalátogatás, békemenet, ugyan emberek - nincs járvány, rendeletek felfüggesztve… és MOST!

Negyedik hullám, kötelezés, oltott is beteg, sőt, az oltottakkal tele a kórház, szívizomgyulladás, embólia és megannyi vakcina mellékhatás, na meg mert az oltatlanok nem kapnak már jó ideje egészségügyi ellátást ( drága pcr tesztek nélkül, amit sokan nem tudnak megfizetni ) …

Vakcina mellékhatásokról szóló beszámolók tömkelege a neten ( persze, persze, mind hazudik, meg amúgy is, tuti Gyurcsány súg nekik, meg ő okozta a mellékhatásokat is). Akik pedig belerokkannak, azoknak rádobnak egy semmitmondó diagnózist az ambuláns lapjukra . Ez van, menj haza , szenvedj magadnak, ha akarsz, fel is fordulhatsz. Ha mègse akarsz együttműködni, kirúgunk, szarunk a fejedre, ne is álmodj tisztességes befejezésről, mehetsz amerre látsz, és még pénzt se kapsz, mert egy tetű vagy oltatlanul, ha nem állsz a sorba.....

Na igen, lesz még pár hullám, mire teljesen ellehetetlenítik az összes alapvető emberi jogot. "

2021. nov. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
80%

#38 Ezt az írást én is kimásoltam magamnak és elmentettem!


Nagyon szépen megfogalmazta a hölgy ezt az egész helyzetet!

2021. nov. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
31%
Akinek nem inge… nyilván elsősorban azoknak az oltatlanoknak üzent Orbán, akik reális életveszélyben vannak: daganatos betegek, cukorbetegek, szív és tüdőbetegek. Ők 90% eséllyel a megfertőződés után súlyos tünetekkel a kórházba kerülnek. Egy 30 éves kor alatti egészséges, sportos fiatal nincs életveszélyben (nagyon ritka, hogy lélegeztetőre kerüljön), 30-40 között már ritkábban előfordulhat, hogy lélegeztetőgépre kerülnek, és belehalnak a vírusba (nem tudok pontos statisztikát, de elég megnézni az elhunytak listáját, kb. minden tizedik elhunyt 40-50 körüli alapbetegség nélküli ember volt).
2021. nov. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!