Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik nincsenek beoltva covid...

Akik nincsenek beoltva covid ellen, azok eletveszelyben vannak?

Figyelt kérdés
Ezt mondta ma Orban Viktor.

2021. nov. 5. 22:55
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
104 szavazat
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
48%
Mindenki másképpen reagál, vagyis lehet, hogy holnap már az intenzíven, lélegeztető gépen vagy. Ez a vírus állandóan mutálódik, de az oltás mégis valamennyire segit. KÉT oltás után enyhe influenzás tünetek voltak, most készülök a harmadikra.
2021. nov. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
26%
#1 Nekem két oltás után qrva kemény volt. Szóval csak annyit mondhatok, hogy igen, aki nincs beoltva az életveszélyben van a kovidtól.
2021. nov. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
16%
Orbán általában hazudik, de most mégis van igazság abban amit mondott.
2021. nov. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 lencsefőzelék ***** válasza:
84%
Valóban életveszélyben vannak az oltatlanok, ha mondjuk tapasztalat nélkül elmennek a Himalájába hegyet mászni. Amúgy csak gusztustalan oltáspropaganda.
2021. nov. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
89%
Érdekes módon a békemeneten, a focimeccseken, meg úgy általában ez valahogy nem akar működni. Oltatlanként már átestem a deltán is, mégis itt vagyok, összesen 3 napig voltam "megfázva".
2021. nov. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
75%

Ő monda már azt is hogy:

-Egyetlen esélyünk van a túlélésre..az oltás.

---------------------------------------------------

2021. nov. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
60%
A vírus is élni akar, és fog is amíg talál kaját.
2021. nov. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
81%

Ezt nem lehet így általánosan kifejezni, hogy életveszélyben vannak.


Ez kőkemény, gusztustalan oltáspropaganda, amit megfélemlítés útján próbálnak elérni.


Vannak valóban különböző súlyosságú kockázati tényezők, de ha az a 2,5-3 millió oltatlan ember megfertőződne, abból 1-2 ezer halna meg és maximum 5 ezer kerülne kórházba.

2021. nov. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
90%
Az van életveszélyben, akinek gyenge az immunrendszere. Akár oltott, akár nem.Cilike is elismerte, hogy oltottak is haltak meg a vírusban.
2021. nov. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
75%
Nem, mert a covid nem halálos betegség. Akik be vannak oltva, azok vannak életveszélyben, mert minden vakcinának van valami életveszélyes mellékhatása.
2021. nov. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!