Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiként eljutottam oda,...

Ellenzékiként eljutottam oda, hogy ha MZP nyeri az előválasztást, akkor Orbánra szavazok. Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés

Nem értem a többi balost. Tudat alatt annyira bevettétek a Fidesz Gyurcsányos reklámját, hogy ti magatok sem veszitek észre, hogy ez az ember őrült. Mi lesz később, ha már most ennyire kifordult magából? Nem tanultatok a történelemből? Orbán ugyanígy kezdte, és láthassátok mi lett belőle. Ha képesek lesztek megszavazni ezt az őrültet képtelen leszek Orbánra szavazni, pedig utálom Orbánt. Orbán borzalmas vezető, de legalább ismerjük. Inkább választom a kevésbé rosszat, mint a kiszámíthatatlan rosszat, látszik MZP-n, hogy mennyire hangulatember.

Az meg tényleg vicc kategória, hogy balos létetekre ennyire bevettétek a Gyurcsányos reklámot. Dobrevnek igenis több esélye lenne, mint MZP-nek, mivel MZP még Dobrevtől is jobban megossza az embereket, de majd rájöttök ti is, ha megválasztjátok őt, hogy semmire sem fog menni Orbán ellen.


2021. okt. 11. 19:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
97%
Ez a kérdés vagy kamu, vagy DK-s provokáció, vagy szimplán a kérdező h*lye. Több időpocsékolást nem is ér.
2021. okt. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező. A következőket írtad: "nem értem a többi balost", ez arra utal, hogy baloldali vagy.

"Tudat alatt annyira bevettétek a Fidesz Gyurcsányos reklámját, hogy ti magatok sem veszitek észre, hogy ez az ember őrült." Ez úgy, ahogy van, értelmetlen.

"Orbán borzalmas vezető, de legalább ismerjük." ...


Megértem a frusztráltságodat, ha VALÓBAN baloldali vagy, mivel ismét két jobboldali jelölt közül kell majd választani. De Dobrev nem a jobb opció. Egy hazug báb, akinek semmi esélye nincs megnyerni a választást, és semmi jó nem sülhet ki belőle akkor se, ha megnyeri. Igazi baloldali pedig SOSEM szavazna Orbánra.

2021. okt. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
94%
Csak azt kéne felfogni hogy egy demokráciába a miniszterelnök csak egy jelképes pozíció, nem kedve szerint irányít mint Viktor. A parlament kormányoz, a miniszterelnök ennek a kormánynak a "képviselője". Tehát inkább szavazol a fideszre mint egy új emberre csak azért mert kiszámíthatatlan? Akkor maradhattunk volna a kommunizmusnál, mert a demokrácia kiszámíthatatlan (volt akkoriban). Pontosan ezért tart itt a magyar poltika. 20 éve a sok hülye le van ragadva orbánnál meg gyurcsánynál, ha pedig van új lehetőség akkor meg fújjognak. Ha neked ez tetszik akkor hajrá, hallgass a szívedre szavazz a fideszre.
2021. okt. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Orbánra szavazok 2022 ben.
2021. okt. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!