Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiként eljutottam oda,...

Ellenzékiként eljutottam oda, hogy ha MZP nyeri az előválasztást, akkor Orbánra szavazok. Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés

Nem értem a többi balost. Tudat alatt annyira bevettétek a Fidesz Gyurcsányos reklámját, hogy ti magatok sem veszitek észre, hogy ez az ember őrült. Mi lesz később, ha már most ennyire kifordult magából? Nem tanultatok a történelemből? Orbán ugyanígy kezdte, és láthassátok mi lett belőle. Ha képesek lesztek megszavazni ezt az őrültet képtelen leszek Orbánra szavazni, pedig utálom Orbánt. Orbán borzalmas vezető, de legalább ismerjük. Inkább választom a kevésbé rosszat, mint a kiszámíthatatlan rosszat, látszik MZP-n, hogy mennyire hangulatember.

Az meg tényleg vicc kategória, hogy balos létetekre ennyire bevettétek a Gyurcsányos reklámot. Dobrevnek igenis több esélye lenne, mint MZP-nek, mivel MZP még Dobrevtől is jobban megossza az embereket, de majd rájöttök ti is, ha megválasztjátok őt, hogy semmire sem fog menni Orbán ellen.


2021. okt. 11. 19:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
kamu
2021. okt. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
kamu
2021. okt. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 IV. KecskeShajt ***** válasza:
95%
Melyik pártiroda küldött?
2021. okt. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nyilván kamukérdés, + pártiroda küldött, még véletlenül sem lehet más, ugye? Nyissátok ki a szemeteket, és nézzetek szét a közösségi felületeken. Rengeteg ember gondolja úgy, ahogy én.
2021. okt. 11. 19:28
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

"Dobrevnek igenis több esélye lenne, mint MZP-nek, mivel MZP még Dobrevtől is jobban megossza az embereket"


A számok nem ezt mondják:

[link]

2021. okt. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
MZP jobban meg kéne válogassa a szavait, ez nem is kérdés. Ettől még az Underwood házaspár végre eltakarodhatna a közéletből.
2021. okt. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Most komolyan a mediánnal jössz 5-ös? Nem rég azt is megmutatták, hogy Jakab Péternek simán a top 3-ban kellett volna végeznie.
2021. okt. 11. 19:30
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Inkább ma egy MZP, mint holnap egy O1G. Ez O1G Őszödi beszéde, az elmúlt évek esszenciája 2 percben. https://www.youtube.com/watch?v=__XBm4Xu_vY
2021. okt. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
97%
Na várjá, de orbánra szavazol, közben Márkit szidod hogy orbán lesz belőle? Hol vana logika ebben?
2021. okt. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

9-es!

Szövegértés látom nem megy. Mint ahogy írtam is inkább választanám a kevésbé rosszat, mint a kiszámíthatalan rosszat. Más pártra pedig nem lenne érdemes szavazni, ennek a kettőnek van csak esélye. Már csak azért is Orbánra szavaznék, hogy még véletlenül se kerüljön hatalomra ilyen kiszámíthatatlan, forrófejű ember.

2021. okt. 11. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!