Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz az, hogy a benzin ára...

Igaz az, hogy a benzin ára környezetvédelmi okokból is emelkedik?

Figyelt kérdés

Dehát akkor nem kéne gyorsvonati pótjegy, meg pl. nem kellett volna anno a szárnyvonalakat elbontani... ha már arról beszélnek egyesek, hogy tömegközlekedjünk. Érdekes, itt az Alföldön tök üresen mennek a vonatok.


Na mindegy. Mennyiben igaz a kiírt kérdés tartalma?



2021. okt. 8. 19:34
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

9, ezt kérdezd meg a szélsebes, hangos motorosoktól, akik itt jönnek-mennek a főúton a városon belül, ahogy már írtam.


Előregurul, milliméterekre az autók között és még nem is vált a lámpa, már indul, mint a puskagolyó. Mert ő megteheti. Valami újgazdag lehet, mert gyűrű is van az ujján.

2021. okt. 9. 08:11
 12/13 anonim ***** válasza:
47%

Én most láttam meg a kérdés, visítva röhögök! 🤣🤣🤣🤣🤣


gyűjtsük össze!


fogalma nincs a valóságról, utálja a motorosokat, gyakorló gyorshajtó és csak az a válasz jó neki, ami neki tetszik!


Meg mert gyűrű van a motoros ujján, ez k**va jó! Olyan igazi falusi kocsmás a kérdező gyerek, nem segédmunkás vagy építkezésen kérdező vagy gyárban? Mert ők szoktak ilyen szinten okoskodni műszak után ha lecsúszik pár sör.

2021. okt. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
12! Vagy csak egy ócska troll.
2021. okt. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!