Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem szánalmas,...

Csak szerintem szánalmas, hogy így vergődnek a baloldaliak Dobrev miatt?

Figyelt kérdés

Nem ezt akartátok? Végre összefogott az ellenzék és demokratikus úton döntenek arról ki legyen az, aki kiáll Orbán ellen. Miért sírtok? Ez most úgy hangzik, hogy jó jó összeborulunk a DKval de azért ők ne merjenek esélyes jelöltet állítani. Röhej.

A másik: Miért Dobrev hibája, hogy ő állította össze a legjobb kampányt? Jakabnak, Karácsonynak és MZP-nek is 1 éve volt, hogy megnyerjék az embereket, nem éltek a lehetőséggel.

Baloldaliként mondom, hogy kész röhej amit leműveltek, saját magatok intézitek el azt, hogy Orbán ismét 2/3-ot szerezzen, mivel ti magatok sem veszitek észre, hogy a folytonos panaszkodásaitokkal megosztjátok a bizonytalan szavazókat.


2021. szept. 29. 22:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nincs még eldöntve ki lép vissza . Aki nem szavaz a választáson azért,mert nem az ő "kedvenc" jelöltje nyert , az magára vessen,aztán sírdogáljon 4 évig ,hogy brühübrühü fidesz ..

Az összefogásnak ez a lényege , a legesélyesebb jelölt induljon. Én MZP-t szeretném, de ha Dobrev nyer,akkor rá megy a szavazat természetesen ,nem a fideszre és nem is a kutyapártra. A kutyákat sem nagyon értem,ha bejutnak a parlamentbe akkor sem viszik ott semmire fideszes kormányzás mellett .Így ebben a formában egy elpocsékolt szavazat,dacból aki ellenzékiként ha dobrev nyer akkor a kutyákra szavaz.

2021. szept. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!