Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem szánalmas,...

Csak szerintem szánalmas, hogy így vergődnek a baloldaliak Dobrev miatt?

Figyelt kérdés

Nem ezt akartátok? Végre összefogott az ellenzék és demokratikus úton döntenek arról ki legyen az, aki kiáll Orbán ellen. Miért sírtok? Ez most úgy hangzik, hogy jó jó összeborulunk a DKval de azért ők ne merjenek esélyes jelöltet állítani. Röhej.

A másik: Miért Dobrev hibája, hogy ő állította össze a legjobb kampányt? Jakabnak, Karácsonynak és MZP-nek is 1 éve volt, hogy megnyerjék az embereket, nem éltek a lehetőséggel.

Baloldaliként mondom, hogy kész röhej amit leműveltek, saját magatok intézitek el azt, hogy Orbán ismét 2/3-ot szerezzen, mivel ti magatok sem veszitek észre, hogy a folytonos panaszkodásaitokkal megosztjátok a bizonytalan szavazókat.


2021. szept. 29. 22:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
Orbán Viktor győzni fog!
2021. szept. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Orbán Viktor most lett újra miniszterelnök.
2021. szept. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

A DK a legerősebb ellenzéki pártá nőtte ki magát.

Ezen nincs mit vitatni.

Aki ezt nem ismeri el az nem ért a politikához.

2021. szept. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%
Én nem vagyok baloldali, de ugye azért szavazhatok az ellenzékre?
2021. szept. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%

3# így van, és akárhogyan is magyarázzák az ellenzéki szavazók, Gyurcsány a legfőbb tényező....ő maga, mivel a legelutasítottabb politikus, nem mert elindulni, hát gondolta akkor legyen az asszony...

Én sokszor leírtam, hogy aki összeáll Gyurcsánnyal,az jövőre Fletóval együtt megy a politika szemétdombjára...

Nem hittétek el!

Ezzel az előválasztással a Fidesznek megnyertétek a parlamenti választást! Ennyi.

2021. szept. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%

Egyetértek veled, sokan nem fogják fel, hogy mi együtt vagyunk erősek.

Ez csak egy szavazás. Aki ellenzéki, az ugyanúgy Karácsony Gergelyes, mint ahogy Dobrev Klárás, és Marki-Zay Péteres stb...

2021. szept. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
A KariGeri, parizeres papírtigris, satöbbi híveknek igen savanyú lett a szőlő.
2021. szept. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem, nem szanalmas. Mzp mogott nincs politikai ero, a nevet is most ismerte meg igazan az orszag 1 honapja. Dobrev mogott ott a dk, mzp mogott meg csak part sincs, ennek ellenere produkal ahogy. Szerintem a kozvelemeny nagyon gyorsan valtozik mzp iranyaba, pont dobrev eselyeit nezve gyurcsany ellen. Ha karigeri visszalep, fenntartom, hogy mzp megnyeri a 2. forduloban. Szerintem aki meg ezt a politikai jatszmat nem latja at, az nem ert a politikahoz. Bar azt az allaspontomat is fenntartom, hogy egy komoly titulus kijar dobrevnek egy ellenzeki kormany eseten, barki is legyen a kormanyfo.
2021. szept. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem a kampány miatt volt sikeres Dobrev. Évek óta építik. Igaz, hogy amiket ígért, arról a szavazóinak fogalmuk sincs, hogy mit jelent. De tény, hogy egyetlen igazi karakter van a baloldalon: Őt Gyurcsány Ferencnek hívják. Ezért a legerősebb ballib párt a DK.

Jakabról, FeGyőrről és Karácsonyról pedig szerintem a saját szavazói sem hiszik el, hogy alkalmasok lennének egy ország vezetésére.


MZP-től óriási eredmény a bejutás, mert minimális pénzből és párt nélkül, jobboldaliként jutott be. Viszont már kimondta, hogy visszalép Karácsony javára. Ami jól hangzik, hogy Dobrev ellen lép vissza, de így Gyurcsány felesége és Gyurcsány korábbi tanácsadója között lehet majd csak választani. A szavazói úgysem fognak átszavazni Karácsonyra. Így boztos a Dobrev győzelem és valószínűleg a választási bukás is.


Meggyőződésem, hogy Karácsonynak az volt a szerepe, hogy visszalépjen Dobrev javára Jakab ellenében. A KariGeri-MZP megállapodás, miszerint a 3, visszalép a másik javára, teljesen nevetséges. MZP-nak már a 3. hely is csoda. Sosem volt esélye a 2. helyre. Most viszont lett akkora ismertsége, hogy a 2. fordulóban akár nyerhetett is volna. Karácsony inkább Dobrev szavazóit vette vette volna el.

Ez az egész előválasztás semmi másról nem szólt, mint az ellenzék bedarálásáról a DK alá. És már meg is történt.

2021. szept. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%
Omm bocsi, de sztem varjuk ki a veget, egyaltalan nem biztos, hogy mzp visszalep. Nem hivatalosan ok mar megbeszeltek, es en ugy ertelmeztem, ha karacsony nagyon elhuz mzp-tol, ami bp-n elofordulhat, akkor mzp visszalpe, ha nem es relative szoros, akkor karacsony. Azert ne feledjuk neki van egy komoly pozicioja mar fopolgarmesterkent, nem biztos, hogy mindenaron ragaszkodik a jeloltseghez. Szoval ez meg nincs eldontve, es leven, hogy a fele valasztokorzet sincs meg, dobrev gyozelmen kivul meg semmi nem fix.
2021. szept. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!