Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Itt van: Draq queen táncol...

Itt van: Draq queen táncol kicsi gyerekek előtt Budapesten(!) Még mindig nem hiszitek el balosok?

Figyelt kérdés

[link]


Ugye gyakori duma volt, hogy itt ilyen nincs és nem is lesz. Hát tessék. Itt van.


Most komolyan: ez nektek belefér balosok/ellenzékiek?



2021. aug. 29. 08:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/90 anonim ***** válasza:
Öhm... szerintem te nem cáfoltad amit én írtam. Vagy lemaradt a mondatod vége?
2021. szept. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/90 A kérdező kommentje:
81: 78-as kommentet értelmezd újra. Már az első csúsztatásodra ott a cáfolat.
2021. szept. 1. 19:12
 83/90 anonim ***** válasza:
Elhisszük, hogy van,de ez nem jelenti azt, hogy rendben van.
2021. szept. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/90 anonim ***** válasza:
100%
Mármint, hogy hazáig követte őket, kényszerítve, hogy bárki nézze az előadást? Hogy bár minden erejükkel el akarták kerülni, de egyszerűen nem hagyott nekik teret? Mit cáfoltál az első kijelentéssel?
2021. szept. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/90 A kérdező kommentje:

84: "hazáig követte őket, kényszerítve, hogy bárki nézze az előadást? Hogy bár minden erejükkel el akarták kerülni, de egyszerűen nem hagyott nekik teret?"


Ilyet ki állított? Mert én nem. Legalább te érted amit írsz?

2021. szept. 1. 20:22
 86/90 anonim ***** válasza:
100%

"nem dörgölte senki orra alá, aki akarta, nézte. Nem követte őket tébolyult kacajjal."


Ezt állítottam. Erre te:

"- Videó 9:55 utáni jelenetek például."


Erre én:

"Nézd meg még párszor, mert továbbra sem követett senkit aki nem AKARTA nézni."


Erre te (kihagytam pár üres fecsegést, ami semmit sem igazolt):

"Már az első csúsztatásodra ott a cáfolat."


Erre én:

"hazáig követte őket, kényszerítve, hogy bárki nézze az előadást? Hogy bár minden erejükkel el akarták kerülni, de egyszerűen nem hagyott nekik teret?"


Segítek, mert látom nem megy: mivel csak az nézte aki akarta, ezért senki orra alá nem dörgölte, nem követte őket tébolyult kacajjal.


Szerinted ezt cáfolta a videó, szerintem nem, mivel (ismét leírom, hátha lassan fel is fogod) csak az nézte, aki akarta. Senkire nem erőltette rá magát.


Mivel szerinted ennek ellenére szerinted ez nem így van, úgy véltem, hogy ilyet te állítottál, hiszen ragaszkodsz hozzá, hogy az orruk alá dörgölte az előadását.

2021. szept. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/90 A kérdező kommentje:

86: a hivatkozott jelenetben épp odamegy 2 kisgyermek elé lejteni. Kvázi odadörgöli az orruk alá. Nézd újra ha nem látod.


Vagy nálad csak az lenne pedofil, aki oda is ér, és ahogy írod követi őket tébolyult kacajjal?


Amúgy a közönség jól szórakozik az eseten.

2021. szept. 1. 20:59
 88/90 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a produkció ízléstelen volt, ez nem kérdés. De nem erőltették rá senkire. El lehetett menni simán. Ők (a gyerekek és itt ami fontosabb, a szülei) ott akartak lenni. Ez kérlek, a kormány törvényének szellemiségét követő videófelvétel. ("A szülőkre bízzuk a nevelést.")
2021. szept. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/90 anonim ***** válasza:
50%

77

Attól még az nem lesz igaz, csak magát győzködi vele kilenszer. Ez mentális problémára utal.

2021. szept. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/90 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi ideig készültél ezzel az érvekkel alátámasztott monológra? :D
2021. szept. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!