Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Itt van: Draq queen táncol...

Itt van: Draq queen táncol kicsi gyerekek előtt Budapesten(!) Még mindig nem hiszitek el balosok?

Figyelt kérdés

[link]


Ugye gyakori duma volt, hogy itt ilyen nincs és nem is lesz. Hát tessék. Itt van.


Most komolyan: ez nektek belefér balosok/ellenzékiek?



2021. aug. 29. 08:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/90 anonim ***** válasza:
22%

19


Gondoltam, hogy más dolgod van.

Beszari...

2021. aug. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/90 anonim ***** válasza:
43%

14-es

Kb. be is mutattad a fidesznyikek értelmi színvonalát. És ezt szmájli nélkül írom.

2021. aug. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/90 anonim ***** válasza:
69%
31! nem pajtás, hanem tényleg más dolgom van, ha annyira dumálni akarsz írjál privátot, válaszolni fogok, de délután, de nem fogsz írni, mert beszari vagy...😁
2021. aug. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/90 anonim ***** válasza:
69%
*21!-es
2021. aug. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/90 A kérdező kommentje:

20: nekem személy szerint nem tetszett. Viszont azok a szereplők, nem molesztáltak gyermekeket. Óriási a különbség.


19: neked a kommentjeid tükrözik a színvonalad. Ha volt időd ennyit írogatni ide, akkor a videót is nézd meg a kérdésben.


Olyan is kommentelhetne, aki balos, de szeretné megmenteni az oldala becsületét. Én a legkomolyabban díjaznám. 🙏🏻

2021. aug. 29. 09:35
 26/90 anonim ***** válasza:
62%

Ezt írtam fentebb, csak a Kérdező elfelejtett reagálni rá:


"És mit keresnek 5-6 éves gyerekek egy esti szórakozóhelyen? Ez nem egy óvoda, ide elvitték a szülők őket. A "gyermekvédelmi törvény" erre baromira nem terjed ki. Csodás csúsztatás, de hát mást nem vártam :)"


Ez sem releváns vélemény, hogy a "gyermekvédelmi törvény" nem oldja meg az ilyesmit?


(Egyébként a szocializmusban homoszexuálisnak lenni bűncselekmény volt, nem volt picit sem támogatva.)

2021. aug. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/90 anonim ***** válasza:
67%
És a gyerek a tánctól lesz meleg? Egyébként mit keres ott a gyerek? Ha jól látom ez nem egy óvodában készült felvétel.
2021. aug. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/90 A kérdező kommentje:

26: attól, hogy a gyermekbédelmi törvényt mellet kiállok, nem tartom 100%-ban elegendőnek.


Én például törvényileg büntetném a gyermeküket ilyen helyre hozó szülőket. Semmi csúsztatás nincs ebben.


Sőt, ahogy látom ebben talán egyet is értünk. Mármint, hogy nem óvoda és nincs ott helyük. A kérdés, hogy te ezek után felemeled-e a hangod a baloldalon, ha ilyet látsz vagy ennek a lobbiját.

2021. aug. 29. 09:41
 29/90 anonim ***** válasza:
63%

Szerinted melyik baloldali néz végig egy 23 perces propaganda videót, amiből az ömlik, hogy a baloldal maga a sátán, és olyan ocsmány undorító gonosz debil gyerekmegrontó aberrált őrülteket, mint a baloldaliak, még nem hordott hátán a Föld? És ez megy 23 percen keresztül? Szerinted végignéztük? Te azzal töltöd a napjaidat, hogy hosszú propaganda videókat nézel, amik azt taglalják, hogy Te milyen hihetetlenül gonosz vagy?


Beletekergettem, van egy szórakozóhely ahol fellép egy drag queen. Szerintem ez teljesen rendben van. Nyilván egy ilyen helyre 18 év alatt nem szabad belépni amúgy se a jelenlegi szabályok szerint se. De amúgy meg egy gyerek egy ilyen bemutatóból semmit nem ért, úgyhogy ha be szabad lépnie azzal sincs különösebb bajom.

2021. aug. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/90 anonim ***** válasza:
65%
Ez valóban borzalmas. Emberek, köztük gyerekek, jól érzik magukat egy performanszot nézve. Hová süllyed a világ, de komolyan.
2021. aug. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!