Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meleg férfiként úgy érzem, a...

Meleg férfiként úgy érzem, a szivárványos mozgalom egyre többet árt a melegeknek, és sokszor olyan mintha már direkt provokálni akarná a többi embert. Én ezt ellenzem, nem is vagyok tagja ilyesminek. Van ezzel így más is?

Figyelt kérdés
Szerintem korábban is békében éltünk, nem értem most miért lett ez ennyire előszedve, és már odáig jutottunk hogy a kormány is ez ellen hoz törvényt, az emberek pedig egyre jobban megosztottak, és már olyanokat is hallom hogy haragszanak ránk, akik eddig toleránsak voltak. nem lesz ennek jó vége.

2021. júl. 17. 20:08
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
71%

38. ez ám a válasz... Akkor miért nincs törvény még Mo-on, hogy tilos melegnek lenni? Hiszen vannak országok, ahol ez tilos és a melegek állítólag terjeszteni akarják a melegséget? Akkor kellene törvény, hogy tilos melegnek lenni, máris meg vannak a gyerekek védve. Nem kell holmi homályos törvényeket hozni.

És miért nem tilos törvényileg mondjuk (ha már a gyerekeket védjük), ilyeneket propagandamédia címlapjára rakni: [link] ? Ezek teljesen rendben vannak? Látsz ilyeneket pl. a telex címlapján? Érdekes, hogy azok, akik a gyerekek miatt aggódnak, azok ártanak a legtöbbet.

2021. júl. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
38%
Melegként én is azt érzékelem, hogy az lgbtqwixyz "mozgalom" többet árt, mint használ. Régebben ennyire nem szopattak minket, csak mióta orrba-szájba tolják a bé ú zé í toleranciát EU-szerte... lehet savazni, lebszm. 30/f
2021. júl. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
44%
Hát ha te gyerek nélkül és titkolozasban vagy nyíltan és sokszoros megalazva akkor valóban jó életed van. De amúgy ez nem lesz jobb mert először a Fidesz hozta fel a témát arra válaszolt az lmbtq. Utána megint jöttek a reakciók és már szopás az egész. Egyszerűen szar a helyzet. Melegeknek nem melegeknek egyaránt
2021. júl. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!