Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meleg férfiként úgy érzem, a...

Meleg férfiként úgy érzem, a szivárványos mozgalom egyre többet árt a melegeknek, és sokszor olyan mintha már direkt provokálni akarná a többi embert. Én ezt ellenzem, nem is vagyok tagja ilyesminek. Van ezzel így más is?

Figyelt kérdés
Szerintem korábban is békében éltünk, nem értem most miért lett ez ennyire előszedve, és már odáig jutottunk hogy a kormány is ez ellen hoz törvényt, az emberek pedig egyre jobban megosztottak, és már olyanokat is hallom hogy haragszanak ránk, akik eddig toleránsak voltak. nem lesz ennek jó vége.

2021. júl. 17. 20:08
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:

30

Még mindig ezen rugózol? Nem tudod használni a googlet.

[link]

Tessék....

2021. júl. 18. 12:50
 32/43 A kérdező kommentje:
2 másodperc beírni a keresőbe, ennyit kellett volna rászánni.
2021. júl. 18. 12:51
 33/43 steven95 ***** válasza:
48%

Én meg nem gondoltam, hogy ekkora benned a Stockholm-szindróma :)


A jogaimért kiállni/felszólalni/kiharcolni ha neked düh, harag rosszindulat, akkor baromira nagyon el vagy tévelyedve.


Én értelek, neked jó, kialakítottál egy burkot magadnak amiben élhetsz valahogy, amennyire neked jó. Értem a haragod, dühöd, elkeseredettséget, hogy srácok: "elég volt, ne bosszantsátok tovább a homofóbokat, mert ez így nekem is rosszabb lesz"

.

Amit nem értesz, hogy van akinek nem elég, hogy el kell fogadnia azt, hogy nem foghat kezet a párjával utcán, mert kitudja kit "provokálnak" vele. Valakinek nem elég a bejegyzett élettársi kapcsolat. Valaki nem akar külföldre menni, hogy lehessen gyereke.


Szánalmas, hogy a homofóbokkal együtt, összemosod az LMBTQ-t egy szivárványos-péniszes majommal. Kötelező drag-queen olvasóórákat vizionálsz óvodákba. Értelmes ember pontosan tudja ennek semmi köze az alapvető emberi jogok kiharcolásához.


Nyugodt lehetsz, a hozzám hasonlók nevében kategórikusan elhatárolódom a hozzád hasonlóktól. De ne merj megházasodni, ha egyszer ennek az ideje is eljön, mert az biztosan nem a te érdemed.

2021. júl. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:
És mielőtt nekiállnál azon hisztizni hogy egy ilyen eset van csak és az alapján általánosítok, jelzem hogy ennyi idő lesz belinkelni a következő meg az azutánit, meg az azutánit is.
2021. júl. 18. 12:52
 35/43 A kérdező kommentje:

33

Nem én azonosítom a melegeket szivárványos idiótákkal. Éppen ellenkezőleg arról próbálok beszélni, hogy melegek között is vagyunk sokan akik nem értenek egyet ezzel az egyre durvább tukmálással.

2021. júl. 18. 12:54
 36/43 A kérdező kommentje:
Igen a házasodás egy hiányosság még, bízom benne hogy egyszer majd az is rendben lesz, de a bejegyzett élettársi kapcsolatért sem kell óvodákba menni mégis lehetségessé vált. Nem csak az szélsőséges forradalmi módszerek vezetnek eredményre, sőt többnyire éppen azok nem vezetnek eredményre.
2021. júl. 18. 12:56
 37/43 anonim ***** válasza:
22%
Aha, ezzel az a gond, hogy te azt állítottad, hogy Magyaro-on voltak/akartak "reklámozni" szexualitást. Erről tudnál mutatani valamit? Attól, hogy egy másik országban történik valami, miért kell Magyaro-on törvényt hozni? Miért nem hoznak akkor arról törvényt, hogy a melegek házasodhatnak, hiszen más országokban erről van törvény? Mi köze Magyaro-hoz annak, hogy mi történik New Yorkban?
2021. júl. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:

37

minek légzsák olyan kocsiba amelyik még nem ütközött soha másikkal?

2021. júl. 18. 13:02
 39/43 steven95 ***** válasza:

Nem Te azonosítottad, de mintha ezt folytatnád.


A mozgalmakkal van olyan "gond", hogy mindenkinek kicsit eltérő vele a célja, amit a mozgalomhoz a mások akarata ellenére hozzá tesz.


Vannak számomra is elsőre nehezen érthető megmozdulások a témában. De én pont azért megyek ki a Pridera, mert az ÉN céljaimat is "hozzáragasztom" a közösség céljaihoz. Én is formálója vagyok. Egyel több normális ember a csapatban. (igen tudom, egoista azt gondolni, hogy az vagyok). De végső soron mindenki azért csatlakozik, mert reméli értéket ad a dologhoz.


S nem alkuszok meg a homofób felhangokkal, akik mindig félremagyaráznak ártatlan dolgokat, vagy kiemelnek radikális elemeket, hogy igazolják jogos homofóbiájukat.


És hogy reagáljak a konkrét videódra:

Elsőre meglepő, hogy van ilyen. De végső soron egy nőnek öltözött férfit látnak, aki tök átlagos gyerekmesét olvas elfogadásról, gyerek szinten. Ha egy szülő döntése, hogy részt vegyen a gyereke ilyen előadáson, oké. De nem kezdem vizionálni, hogy holnaptól mindenkinek kötelező valami olyasmi amit nem akar.

2021. júl. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 steven95 ***** válasza:
22%

cikkből idézet:

"Ki tudja, lehet, hogy egyszer még a pedofilok is bejárnak majd az óvodákba és kellően megérzékenyítik a kis csöppségeket, mondván: ne haragudjanak, ha egy felnőtt megrontja őket, mert az illető nem tehet a hajlamairól."


Tessék, amikor ilyen a hozzáállásod Kérdező, akkor a hasonlóan gondolkodók alá adod a lovat. ÉS EZ A BAJ VELED. De nyugtass meg, hogy ezt Te sem gondolod komolyan?

2021. júl. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!