Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meleg férfiként úgy érzem, a...

Meleg férfiként úgy érzem, a szivárványos mozgalom egyre többet árt a melegeknek, és sokszor olyan mintha már direkt provokálni akarná a többi embert. Én ezt ellenzem, nem is vagyok tagja ilyesminek. Van ezzel így más is?

Figyelt kérdés
Szerintem korábban is békében éltünk, nem értem most miért lett ez ennyire előszedve, és már odáig jutottunk hogy a kormány is ez ellen hoz törvényt, az emberek pedig egyre jobban megosztottak, és már olyanokat is hallom hogy haragszanak ránk, akik eddig toleránsak voltak. nem lesz ennek jó vége.

2021. júl. 17. 20:08
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
69%
Köszönjük a napi kamu meleg kérdést.
2021. júl. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Mit is reméltem az itteni válaszolóktól...
2021. júl. 17. 20:11
 3/43 anonim ***** válasza:
16%
A külföldi liberálisok szándékosan provokálják az embereket. Ez az idomítás+ agymosás szerves része. Fokozatosan többet nyomnak le a torkunkon
2021. júl. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
19%

Azoknak akik támogatják a törvényt nem a melegekkel van bajuk. (Nyilván van pár olyan akinek igen...)


Ez az LMBTQ lobbi már tényleg túlmutat azon ami a lényeg lenne: hogy a szexualitás magánügy.

2021. júl. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

4

erről beszélek én is. én egy percig nem kértem soha hogy miattam zászlókat pakoljanak bárhova is, meg hogy az óvodákba bevigyék ezt... mégis megteszik, az ostor utána meg rajtam is csattan, aki amúgy magam sem vagyok oda az iylesmiért.

2021. júl. 17. 20:22
 6/43 anonim ***** válasza:
23%
Köszönhetik a melegek az LMBTQP lobbi nyomolusánák, hogy egyre többen utálják őket. Sokan akik eddig le se tojták ha valaki meleg már nekik is ellenszenves lesz ez a lobbi miatt..
2021. júl. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
17%
Az LMBTQ akkor fogja abbahagyni a provokációt és az érzékenyítést, ha már nem lesz olyan kategória, hogy "hetero", csak olyan, hogy "bi". Csak ez jelenti nekik a teljes szabadságot és kényelmet, mivel így találhatnak legkönnyebben párt és így lesz a leginkább teljes körű az elfogadásuk. Erre készüljetek!
2021. júl. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
35%
Tesóm friss tanár, de előadta, hogy ha az osztályában a gyerekek egymást b..zinak hívják, akkor azonnal félbehagyja az órát és elbeszélget velük meg minden, hogy ez sértő más csoportok számára. Túltolják ezt az egészet az emberek... Volt a hír, hogy Brüsszelben nem használhatják többet a feketéző elnevezést a bliccelő utasokra a helyi közlekedésen, stb.
2021. júl. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
68%

Tarsadalmi dilemma:


A tarsadalmunkat feloszthatjuk 2 fobb csoportra szexualitasuk teren, heteroszexualisok (tobbseg) es mindenki rajtuk kivul (LGBTQIA+, kisebbseg)

Dilemma: a ket csoport hogyan viszonyul egymashoz?

-Ugy gondolom, hogy a tobbsegnek rogzitenie kell azt a tenyt, hogy elnek kozottuk olyan emberek akik nem heteroszexualisok mert ahogy a hetero tobbseg miota az eszet tudja az ellentetes nemhez vonzodik, ugyanugy a kisebbseg miota az eszet tudja mashoz vonzodik. Errol senki nem tehet, igy ez az elet velejaroja.

Fontosnak tartom, hogy a tarsadalmunkban ne erjen de facto hatranyos megkulonboztetes valakit csak azert mert nem hetero.


Hogy tortenik e de facto (tenyleges) hatranyos megkulonboztetes (diszkriminacio) azert a tarsadalomat alkoto polgarok a felelosok. Mindenki szemelyes felelossege ez.

Elmeleti alapon mindegy a jog mit mond errol a kerdesrol, hiszen ha a jog diszkriminal (de jure, jog szerint) akkor a megvalosulo diszkriminativ eset (de facto) jogos lesz es torvenyszeru.

Azonban ha a jog nem diszkriminal (de jure, jog szerint) akkor a megvalosulo diszkriminativ eset (de facto) jogtalan es torvenytelen lesz.


A ket csoport viszonyat a tarsadalom minosege fogja meghatarozni.


Jogi dilemma:


Ha a torvenyhozast vizsgaljuk kritikus szemeinkkel ahogy elvarhato egy felelos polgari tarsadalomtol, akkor erdemes a torvenyhozas felelosseget es hataskoreit megallapitanunk.

Az irott jogszabaly, annak gyakorlati ertelmezesere vonatkozo rendelkezesek, az alkalmazhatosag, az alkotmanynak valo megfeleles, es az elo nemzetkozi szerzodeseinkkel valo kompatibilitas az amirol itt beszelhetunk, nagyon egyszeruen:


Nezzuk meg, hogy konkretan a jogszabaly diszkriminal-e, tortenik-e de jure diszkriminacio?


Kivancsi lennek a meglatasokra, milyen pontokon fedezheto fel hatranyos megkulonboztetes az LGBTQIA+ emberek serelmere?

2021. júl. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
81%

"Meleg férfiként úgy érzem, a szivárványos mozgalom egyre többet árt"

1. nem vagy meleg, kamu kérdés

mert 2. meséld már mit árt és mi az a szivárványos mozgalom.

Természetesen semmilyen értelmes válaszra nem számítok. Talán a Brüsszel, EU, DK trióból valamelyik.

2021. júl. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!