Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meleg férfiként úgy érzem, a...

Meleg férfiként úgy érzem, a szivárványos mozgalom egyre többet árt a melegeknek, és sokszor olyan mintha már direkt provokálni akarná a többi embert. Én ezt ellenzem, nem is vagyok tagja ilyesminek. Van ezzel így más is?

Figyelt kérdés
Szerintem korábban is békében éltünk, nem értem most miért lett ez ennyire előszedve, és már odáig jutottunk hogy a kormány is ez ellen hoz törvényt, az emberek pedig egyre jobban megosztottak, és már olyanokat is hallom hogy haragszanak ránk, akik eddig toleránsak voltak. nem lesz ennek jó vége.

2021. júl. 17. 20:08
1 2 3 4 5
 11/43 steven95 ***** válasza:
60%

Ha tényleg meleg vagy, akkor elszomorít a hozzáállásod szintén melegként.


Ungár Péterhez hasonló buz*k (ő mondta, hogy nem LMBTQ tag, csak egyszerű buz*) fürdenek az LMBTQ emberek és az ő jogaikért harcoló szervezetek által kivívott szabadságban, de azt merészelik mondani, hogy ők ezt rossznak tartják.


Én annak tartom, hogyha tizenéven keresztül élsz egy homofób világban amiben a lelked roncsolódik akkor a kialakult Stockholm-szindrómádban ilyen kijelentéseket teszel:


Jaj szegény heterók, hát megértem őket, miután már nem tudnak kitalálni semmit, hogy alázzák tovább és vegyék el a jogaikat az LMBTQ embereknek, az így kialakult alapvető emberi joguk melletti küzdelmük mennyire nyomasztja már szegény elnyomó heterókat.

2021. júl. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
29%

Okos vagy, fején találtad a szöget. Van erre egy mondás, a pokolba vezető út is jószándékkal van kikövezve. Az egész terv az, hogy mér évtizedekkel megkezdték hogy előbújjatok az érnyékból, már ami nem látható nem íetható.


Éles elme vagy, hogy ezen átláttál.

2021. júl. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
100%

Én marketingesként dolgozom.

Pár éve összehoztak a Pride szervezőkkel.

Azt tanácsolták, hogy mérésének valami elfogadottságát a Pride előtt, meg után, szerintem romlik.

Azt mondták leszarják a számokat.

Azt is felvetettem, hogy ilyen harsány heppening helyett szervezzenek sok kis találkozót könyvtárakban, könyvesboltokban klubokban meg írók, művészek, kutatók szereplésével, az több szimpátiát keltene.

De elhajtottak, hogy az nem elég forradalmi.

Ja, de ahhoz nem értek, nem is akarok

2021. júl. 18. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:

11

Meleg vagyok és nem kommunista. Kiegyensúlyozott lelkületű ember vagyok és nem egy sérült lelkibeteg. A békességre törekszem és nem arra, hogy egymásnak ugorjunk.

Ezzel szemben a te a hozzászólásodból csak úgy árad a a frusztráció, a düh és zavarodottság. Sajnálom ha rossz dolgokat kellett megélned. De a szélsőségre még soha nem volt megoldás egy másik szélsőség. az amit a szivárványos mozgalom művel, az rengeteg esetben már direkt provokáció és te magad vagy rá a példa hogy egy jó nagy adag mártírkodás is. Teljesen marxista módszer... "legyél áldozat, a másik gonosz elnyomó aztán indulhat a forradalom" hát köszi én ebből a felállásból nem kérek. Nem érzem magam egy szerencsétlen áldozatnak és a másik embereket sem gonosznak. Vannak hetero barátaim, sőt a családom is az, és elfogadtak így. Pár idiótán kívül nem kaptam a 29 évem alatt egyetlen sértő megjegyzést sem senkitől, olyan emberektől legalábbis nem akik számítanak. És nem érzem azt sem hogy a hetero társadalom jogokat akarna elvenni tőlem. a gyerekek kapcsán pedig pláne nem akarok óvodákba bemenni érzékenyíteni, mert semmi értelme és visszataszító. semmiféle szexualitást nem kell reklámozni gyerekeknek. majd el tudják azt ők dönteni ha annyi idősek lesznek. hidd el, normálisabb hozzáállásal itt is jobban tolerálnának minket, és idővel a házasodás is elfogadott lesz. de amíg direkt támadod a többségi társadalomat addig zsigerből el lesz utasítva minden. ilyen az emberi természet, amit túlságosan rá akarnak tukmálni azzal szemben ellenkezik.

2021. júl. 18. 07:46
 15/43 A kérdező kommentje:

13

teljesen jók az ötleteid. szerintem is ez kéne, kocsmákban, könyvtárakban, klubokban találkozók, sőt szabadtérrel sem lenne semmi baj, akár egy fesztivál is simán lehetne, csak legyen egy kijelölt helyen, ne az utcán belemászva azoknak az arcába is akik nem kiváncsiak rá, és legyen már valami szabály hogy a provokáció meg az ízléstelen öltözet ne legyen engedélyezett.

2021. júl. 18. 07:49
 16/43 anonim ***** válasza:

#15, de csak nem sikerült hibátlanul leírnom

Nem azt tanácsolták, hanem én tanácsoltam.


Emberközelből face to face senki nem fog b_zizni, amúgy meg ha van valami téma, akkor az is kiderül, hogy nem a szexuális orientáció jelenti egy ember "lényegét".


De látod: ők, a mozgalmárok valóban nem erre hajtanak.

Én még nem is akarok és nem is tudok ilyen ideológiai dolgokkal foglalkozni.

2021. júl. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
32%

Nyitott az út előtted is, kedves kérdező, hogy a kényelmes fotel HELYETT részt vegyél a civil szférában valamilyen önkéntes munkában. Könnyű kritizálni a "szivárványos mozgalom" nevű megfoghatatlan semmit, mert az nem létezik. Emberek, akik szeretnék, hogy egy jobb világban éljünk, összefognak és tesznek valamit a saját és a társadalom többi tagjának érdekében. Több LMBTQ szervezet létezik, mind más, beléphetsz bármelyikbe vagy akár alapíthatsz újat is, ha buzog benned a társadalmi felelősségvállalás.

Az olyan emberek, akik saját pénzüket, szabadidejüket, kapcsolataikat veszik igénybe a munkájuk és a családjuk mellett arra, hogy NEKED, NEKÜNK jobb legyen, köszönetet érdemelnek, mert nélkülü(n)k rettegő, zsarolható, lenézett lelki nyomorult lenne az LMBTQ társadalom nagyobb fele, mint ahogyan ez volt 1989 előtt vagy ahogy ez most van mondjuk Iránban és Oroszországban.

2021. júl. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
53%
14. "semmiféle szexualitást nem kell reklámozni gyerekeknek" egyetértek az előttem írókkal, hogy te vagy nem vagy meleg, vagy egyszerűen csak fogalmad sincs, hogy miről beszélsz... Hol, ki, mikor akar bármiféle szexualitást reklámozni gyerekeknek?? Mutass már egyetlen példát.
2021. júl. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:

Konkrétan én érintett vagyok a "reklámozás" kérdésben, mint a "Melegség és Megismerés" program egyik résztvevője. A programban speciálisan képzett önkéntesek dolgoznak, sokuk pedagógus vagy pszichológus végzettségű. Két meleg felnőtt – lehetőség szerint egy férfi és egy nő – vállalkozik arra, hogy beszélget a fiatalokkal a melegségről, saját történetén, életeseményein is szemléltetve azt, milyen nehézségekkel kell megküzdenie egy meleg fiatalnak, felnőttnek, mit jelent a melegség a hétköznapokban.

[link]

2021. júl. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:

18

Ha nem létezik reklámozás, akkor miért van most felháborodás, hogy a kormány nem engedi be a reklámozást az iskolákba?

2021. júl. 18. 10:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!