Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meleg férfiként úgy érzem, a...

Meleg férfiként úgy érzem, a szivárványos mozgalom egyre többet árt a melegeknek, és sokszor olyan mintha már direkt provokálni akarná a többi embert. Én ezt ellenzem, nem is vagyok tagja ilyesminek. Van ezzel így más is?

Figyelt kérdés
Szerintem korábban is békében éltünk, nem értem most miért lett ez ennyire előszedve, és már odáig jutottunk hogy a kormány is ez ellen hoz törvényt, az emberek pedig egyre jobban megosztottak, és már olyanokat is hallom hogy haragszanak ránk, akik eddig toleránsak voltak. nem lesz ennek jó vége.

2021. júl. 17. 20:08
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:

egyébként nézz már körül a nemzetközi médiában mi megy. transz embereket küldenek be óvodákba meséket olvasni a meleg királyfiakról 5 éves gyerekeknek. Mi szükség erre? miért nem jó a hagyományos mese? egy gyereket csak összezavar az ilyesmi. és azért valljuk be lényegesen több a hetero ember/gyerek is. én nem akarom rájuk tukmálni a saját preferenciámat, már csak azért sem mert hiába vagyok meleg azért tudom hogy alapból nem ez lenne a normális.

persze ehhez kell egyfajta értelmi képesség hogy az ember idáig eljusson. sokatoknak ez nem megy mert túl egoisták vagytok.

2021. júl. 18. 11:03
 22/43 anonim ***** válasza:
53%

Azért, kérdező, mert a kormány hozott egy betarthatatlan gumi jogszabályt, amit bárkire alkalmazhat, ha kedve tartja. Csak azért, hogy a neki nem tetsző embereket, akik veszélyeztetik a jelen maffia hatalmát, tetszés szerint vegzálhassa. Nem tudom, hogy érted el.

A másik ok szintén a hatalommal kapcsolatos. Ha a hatalom megoszt, gyűlöletet kelt, akkor könnyedén tud uralkodni az alattvalók között, hiszen azok egymást utálják és nem őket.

2021. júl. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
*Nem tudom, hogy érted-e.
2021. júl. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
70%

20. tehát nem tudsz mutatni egyetlen forrást se az egész nagy interneten, hogy bárki, bármikor, bárhol is reklámozta volna a szexualitást az lmbtq-sok részéről az iskolákban, de azért kijelentetted "melegként", hogy ezt akarják...

Akkor arra mutass egyetlen példát, hogy felháborodás van amiért a kormány nem engedi a reklámozást(!) az iskolákban. Erről se fogsz...

2021. júl. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
"egyébként nézz már körül a nemzetközi médiában" Miért nézzek körül, amikor te tele vagy példákkal, mégse tudsz egyetlen egyet se mutatni?
2021. júl. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
100%

#22, megosztó az, aki egy teherautón "vonulva, szivárványos, hajas seggek, kefél egy kétméteres feszületet, 130 decibel és rikácsolással.

Ez sem kelt bennem "gyülöletet", de azért a Q. Anyját az ilyennek.


És nyilván annak is, aki tervezi, szervezi, finanszírozza és annak is, aki be akarja dumálni, hogy ezt nekünk el kell fogadni.

2021. júl. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:

26. amit írtál, annak semmi köze ahhoz, amit a 22es írt. De mivel arra nem tudtál reagálni, ezért írsz valami teljesen mást...

Te a Pride-ról beszélsz, ami egy évben egyetlen napon van néhány órát az ország területének kb. 0,000001%-án. A kormány nem a Pride-ra hozott egy törvényt. Szóval ne beszélj mellé.

2021. júl. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 steven95 ***** válasza:
58%

"És nem érzem azt sem hogy a hetero társadalom jogokat akarna elvenni tőlem."

Itt kaszáltad el magad. Ilyet egy meleg nem mondhat. Én akarok majd házasodni, jelenleg nem tudok, úgyhogy nem tudom milyen párhuzamos világot alakítottál ki Te magadnak.


Hogy neked MOST! jól van így azt elfogadom. De LMBTQ-mozgalmak nélkül még most is kémiailag kasztrálnának téged az hót ziher. Nyugodtan költözzhetsz egy arab országba, s ne merészeld provokálni őket. :)

2021. júl. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy akik itt vergődnek meg háborognak most a kérdésem kapcsán, és vádaskodnak mindenféle hülyeséggel, na ők azok akik miatt minket normális melegeket is utálnak majd. Úgyhogy jelzem elhatárolódom tőletek... szánalmas ez a viselkedés. Csupa düh, harag rosszindulat, vádaskodás, hazugság, csúsztatás... nektek komolyan kéne egy szakember... mert az már a vicc kategória, hogy szerintekt aki melegként nem dühöng, nem haragszik mindenkire, nem mártírkodik hanem éli az életét és urambocsá boldog is, az már szerintetek nem is meleg. nem gondoltam hogy ez az oldal ennyire alpári.
2021. júl. 18. 12:38
 30/43 anonim ***** válasza:
"Csupa düh, harag rosszindulat, vádaskodás, hazugság, csúsztatás..." Aha, ezért nem tudsz TE egyetlen forrást se mutatni arra, amit állítasz :)
2021. júl. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!