Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon milyen sokan várunk még...

Vajon milyen sokan várunk még a Pfizerre? Kitartotok a döntésetek mellett? Hogy bírjátok a várakozást?

Figyelt kérdés

Heti közel 250 ezer Pfizer jön, ezért azt reméltem, mire oda jutok, simán kérhetem azt is (kora harmincas vagyok, a háziorvosom körzetében még nem kerültem sorra). Erre bumm: jövő héttől tömeges kínai oltás, minden más háttérbe szorul.

Hát kötve hiszem, hogy akkora kereslet lenne rá, de "kedves" tőlük, hogy így erőltetik.

Nagyon remélem, hogy miután belőtték azt max félmillió embert, aki még elfogadja a kínait (szerintem bőven sokat mondtam), minket többieket békén hagynak vele, és végre osztogatni kezdik az ideömlő Pfizert. De eddig mindig kitaláltak valamit, hogy ne juthasson bárki Pfizerhez. Eddig előrevett csoportokra lőtték el, most meg ez... kezdek aggódni, hogy egyszercsak beleböfögik a kamerába, hogy nekünk úgysem kell a Pfizer, mert mindenkire elég kínaink van, úgyhogy ami jön, azt mostantól elajándékozzuk, aki meg itthon akar még oltást, kínait választhat.

Ideges vagyok...

Van is egy véleményem a kormányról, meg a járványkezelésükről meg az idepolitizált keleti oltásaikról, de majd választáskor kinyilvánítom.



2021. ápr. 21. 14:41
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
23%

A kínai sokkal egészségesebb, mert olyan mintha vizet kapnal

A Pfizerben sajnos van anyag

2021. ápr. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
44%

Amúgy hülyeség, minden oltott ismerősöm választhatta bármelyiket

A 90 és a 22 éves is

2021. ápr. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
38%

Ezek a kérdések miért nem az egészség kategóriába vannak kiírva.

Oda való, ott érdeklődjél gyógykészítmények hatóanyagairól, hatásairól...

Kérdésed jelentve,meg te is.

2021. ápr. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
33%
Kitartok, ŕáérek kivárni, ugyan kaptam sms-t a kínaira, de nem regisztrálok.
2021. ápr. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
63%
Csak nehogy a Covid gyorsabb legyen.
2021. ápr. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
77%
Azt nyilatkozták, hogy a kínai még a két veszélyes mutáció ellen is hatásos.
2021. ápr. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
74%
Rohadt unalmasok vagytok már. "Nincs is vírus, csak egy influenza, úgyse lesz semmi bajom stb..." de az ellenanyagtól úgy fél mindenki, mint a tűztől. Azt hittem eddig csak a focihoz ért mindenki az országban de kiderült, hogy itt mindenki virológus/járvány szakértő is egyben. Ha várni akarsz a Pfizerre, mert csak az a jó, akkor várjál.
2021. ápr. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
86%

Attól, hogy tömeges oltás lesz a kínaival, még halad majd a pfizer-el is az oltás. Te csak hamarabb kerülsz sorra, nem később, ha jó fél millió embert "kilőnek előled a sorból" kínaival.

Az elmúlt 1-2 hétben napról-napra kb annyian regisztrálnak, ahányat be oltanak, mivel nem regisztráció sorrendjében halad az oltás, ezért azzal csak jól jársz, ha faragnak le a mezőnyből, bármivel is tegyék azt. Mert jelen rendszerben örökké a sor végén leszel fiatal egészségesként.

2021. ápr. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
63%

Hetes, a legtöbb ember nem azt hiszi, hogy jobban tudja a tudósoknál, csak nem feltételezi, hogy azok nem jót akarnak neki

Nagy különbség ;)

2021. ápr. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 mindentudó99 ***** válasza:
44%
Ott van még a Moderna szintén jó. Szputnyik is. De ha kínait kaptam volna azt is elfogadom. Most volt cikk hogy egy Atv-skínait kapott. Később megnézette tökéletes volt a vérében az ellen anyag szint
2021. ápr. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!