Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem lehet a zsidókról...

Miért nem lehet a zsidókról rosszat írni?

Figyelt kérdés

Sokszor ezen az oldalon is letiltanak, pedig semmi provokatívat nem írsz, csak élesen kritizálsz.

Miközben ha a magyarokról esik ugyan olyan " erős" értelembe szó, mintha nem is lenne gond!


2010. aug. 21. 17:45
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
9%

"Én meg személy szerint nem tartom sokra azt,aki elhúzott magyarkodni külföldre.Ha kapott Nobel díjat,ha nem."


Külföldön befutott és Nobel-díjjal jutalmazott honfitársaink túlnyomó többsége is szeretett volna Magyarországon alkotni. A harmincas-negyvenes évek turbómagyarjai viszont tettek róla, hogy erre ne legyen lehetőségük...

2010. aug. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:

Mi a hasznunk belőlük? Ha ezeket a neveket olvasva nem tudod, akkor szégyenheted magad.



Anyád szégyelje magát, amiért egy ostobát szült!


Nekem vagy a ma élő magyaroknak mi a f@sz hanunk belőlük?

Hogy a kereskedelmünk a kkülföldi zsidók kezében van, amit a " magyar" zsidók játszottak a kezükre?

Stb stb

2010. aug. 22. 15:25
 33/42 anonim ***** válasza:
67%

ma 14:39

Szégyelld magad ezek után!

2010. aug. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
10%

"ma 14:39

Szégyelld magad ezek után!"


Miért is? Miért nekem kellene szégyenkeznem?

2010. aug. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:

"Én meg személy szerint nem tartom sokra azt,aki elhúzott magyarkodni külföldre.Ha kapott Nobel díjat,ha nem."


Külföldön befutott és Nobel-díjjal jutalmazott honfitársaink túlnyomó többsége is szeretett volna Magyarországon alkotni. A harmincas-negyvenes évek turbómagyarjai viszont tettek róla, hogy erre ne legyen lehetőségük...



Te tetű, aljadék!

A magyarok vagy behódoltak a németeknek, vagy az egész nemzetet leigázzák!


Ki a ku"va anyádat érdeklik ilyenkor a zsidók?


Te meg menj el gyorsan innen ha nem így látod, mert itt nem a ganaj zsidaja az első!

2010. aug. 22. 15:49
 36/42 anonim ***** válasza:
10%
Szégyelljék magukat azok, akik Kármán Tódort, Szilárd Leót, Neumann Jánost, Korda Sándort vagy Bartók Bélát elüldözték, illetve azok is, akik ma, a szörnyűségek után is ugyanazokat a gazembereket méltatják.
2010. aug. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
10%

"Te tetű, aljadék!

A magyarok vagy behódoltak a németeknek, vagy az egész nemzetet leigázzák!


Ki a ku"va anyádat érdeklik ilyenkor a zsidók?


Te meg menj el gyorsan innen ha nem így látod, mert itt nem a ganaj zsidaja az első!"


Na, kicsattant az értelmi biztosíték. Hoztad a színvonaladat :)

2010. aug. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Hát, Kérdező, újfent megerősítetted abbéli véleményemet, hogy egy primitív állat vagy. Csak így tovább, kis gyakorlással akár a Balázs-showba is bekerülhetsz.
2010. aug. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
32%

"Nekem vagy a ma élő magyaroknak mi a f@sz hanunk belőlük? "


Hanunk az nincs. De ha nem tudod mi hasznunk van belőlük, akkor egy műveletlen barom vagy!


Ha már a költőket, írókat nem becsülöd semmire.

pl: Hajós Alfréd építette a margitszigeti Nemzeti Sportuszodát, és egy csomó sportlétesítményt szerte az országban.

Bánki Donát fejlesztette ki az autókban használt karburátort. Korányi Frigyes aktívan részt vett a tüdőszűrő állomások kiépítésében.

2010. aug. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Magyarázd már meg, hogy hány zsidót ismersz akikről ezeket a következtetéseket vontad le pl: ők irányítanak mindent?


"Akik minden körülmény között hasznot akarnak rajtunk húzni!"


Nem igazán értem a gondolkodás módodat.

Tehát minden ember aki valamilyen hasznot akar húzni az zsidó vagy csak a zsidók akarnak hasznot húzni és minden más ember tisztességes?

2010. aug. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!