Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem lehet a zsidókról...

Miért nem lehet a zsidókról rosszat írni?

Figyelt kérdés

Sokszor ezen az oldalon is letiltanak, pedig semmi provokatívat nem írsz, csak élesen kritizálsz.

Miközben ha a magyarokról esik ugyan olyan " erős" értelembe szó, mintha nem is lenne gond!


2010. aug. 21. 17:45
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
65%
A nácik a 'hülye' és az 'ostoba' jelzőt általában azokra használják, akik nem értenek velük egyet. Ne várj tőlük többet...
2010. aug. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
51%

"A nácik a 'hülye' és az 'ostoba' jelzőt általában azokra használják, akik nem értenek velük egyet. Ne várj tőlük többet..."


Én azt hittem, erre a "magyarellenes", a "zsidó", a "libsi" és a "hazaáruló" kifejezéseket alkalmazzák. Egyébként ennél többet tényleg nem várok.

2010. aug. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
Én is észrevettem.Úgy látszik fáj az igazság egyeseknek,de amikor ráébrednek majd az igazságra akkor sajnos már késő lesz.
2010. aug. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
53%
de jó látni együtt sírnak a bal liberális ok :D
2010. aug. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
44%
Hogy miért nem lehet? Mert ők a "kiválasztott nép". Komolyan, hánynom kell tőlük. Elég csak megnézni, mit művelnek a szerencsétlen arabokkal. Meg jönnek itt a hülye holokamu-dumával, amit aztán szintén tilos akár csak megkérdőjelezni is, mert visznek el azonnal. Arról nem esik szó, hogy az oroszok, meg a drága jó amerikaiak hány embert küldtek a másvilágra.
2010. aug. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
29%

"Arról nem esik szó, hogy az oroszok, meg a drága jó amerikaiak hány embert küldtek a másvilágra."


Francokat nem! pl. te is most szót ejtettél róla!

2010. aug. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
32%
Miért ne lehetne? Csomó negatív komment van ezen az oldalon zsidókról.
2010. aug. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:

„”Walter Sobchak válasza:



Ok válaszolok, bár tudom hogy nem sok értelme van, hiszen értelmes reakciókra a te fajtád képtelen !


„”Propaganda: Általad alkalmazott módszerek:


Propaganda általában az, amit egy hatalom terjeszt.

Ez a balosokra és a libsikre jellemző.

A zsidókkal kapcsolatban, az emberek „ kivétel egy két hírportál” maguk érzékelik hogy milyen mechanizmusokkal működnek. Látják azt a beteges világuralmi és pénzuralmi kényszert ami mozgatja őket. Nem kell ehez propaganda, csak nyitott szem. Nem kell összeesküvés elmélet, csak egymás után állítani a megtörtént eseményeket. Ha te úgy gondolod hogy a történelemben nincs logika, akkor felesleges csevegnünk. A jövőben is van, csak azt sok alternatív párhuzam jellemzi, amibe a zsidók igyekeznek beleszólni világméretekben. „ nem csak a zsidók” Mert semmi nem ok nélkül történik, és ha a te képességeidet az meghaladja hogy a történésekbe rendszert vélsz felfedezni, azért a saját képességeidet hibáztasd és ne a másikat hülyézd le!


-Féligazság


Ha annak a fele igaz, amit sejteni lehet, már az is sok.


-Félelemkeltés


Én inkább óvatosságnak nevezném, és tisztánlátásnak.

De ezt magyarázd el a palesztinoknak. Arról nem is beszélve, hogy mindenki tudja Izrael az USA olaj felügyeleti szerve a közel keleten, és ezért a gyilkosságokra is jogot kapott.


-Ad nauseam


Ez egy magyar oldal! Írj tisztességesen magyarúl!


-Dezinformálás


Én csak abból informálódom, amit a csekélyszámú tájékoztatni hajlandó médiumból kapok.

Persze az elhallgatásnál nagyobb félretájékoztatás nem létezik. Ezt meg nagyon érzi a zsidó kiszolgáló része a médiumoknak.


-Túlegyszerűsítés


Ami a maga valójában egyszerű, azt minek bonyolítsam?

Média hatalom ami lehetőséget nyújt az elhallgatásra, antiszemita megbélyegzés, ami a valós és létező problémák elhallgatását is lehetővé teszi, holotörvény, aminek a szélei elmosódottak, pénzhatalmi törekvés és befolyás alá erőszakolás, ami az egész folyamat kulcsa!


-Meg nem nevezett feltételezés


Csak nézd a világ gazdasági válságot, a palesztin helyzetet, az eddigi zsidó háborúkat és a zsidók kapcsolati háromszögét „ zsidók az USA az olaj „ HATALOM” csak az USA az olajat és annak az elszámolását dollárban, a zsidók meg az USA támogatását a céljaik zavartalan megvalósítása érdekében.

De itt a magyar példa, hogy hány és hány ügybe vannak a zsidók nyakig, ami nem tisztességes, mennyi szenny, hazugság, a liberalizmus mögé bujtatott öncélú szemétség köthető a 20 év politikai elitjének a zsidóság által „ honfoglalt „ oldalához!

Aki ezt nem látja az tényleg nem tudom….


-Fekete-fehér megtévesztés


Nem! A zsidóság nem fekete – fehér!

Csak nem értem, hogy a normális zsidóknak, akik asszimilálódni szeretnének „ a kultúrájukat megtartva” miért nem jutott még eszébe elhatárolódni a bűnöző és gyilkos, a cionista, és zsidó maffia, oldalától?



MOST HOGY VÁLASZOLTAM! ÍRNÁL EGY PÉLDÁT ARRA, MIÉRT KELLENE KEDVELNEM A XX vagy XXI sz i ZSIDÓSÁGOT? MIT ADOTT SZEMÉLYESEN NEKEM? VAGY A MAGYAR TÁRSADALOMNAK, MI A HASZNUNK BELŐLÜK?

2010. aug. 22. 08:17
 19/42 anonim ***** válasza:
36%
Jó, te meg írd le nekem szépen "magyarúl", hogy nekem meg miért kéne szeretnem a csecseneket, mert én meg őket nem bírom. Na kb. ennyi értelme van a kérdésednek.
2010. aug. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
36%

"-Ad nauseam


Ez egy magyar oldal! Írj tisztességesen magyarúl!"


Ja és ez az aranyköpésed volt a csúcspont. Nem is értem, hogy egy ilyen műveletlen bunkóval minek vitázom.

2010. aug. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!