Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem lehet a zsidókról...

Miért nem lehet a zsidókról rosszat írni?

Figyelt kérdés

Sokszor ezen az oldalon is letiltanak, pedig semmi provokatívat nem írsz, csak élesen kritizálsz.

Miközben ha a magyarokról esik ugyan olyan " erős" értelembe szó, mintha nem is lenne gond!


2010. aug. 21. 17:45
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:

Walter Sobchak válasza:


Jó, te meg írd le nekem szépen "magyarúl", hogy nekem meg miért kéne szeretnem a csecseneket, mert én meg őket nem bírom. Na kb. ennyi értelme van a kérdésednek.



A baj az a példáddal, hogy a csecsenek nem jönnek ide, nem akarják megmondani hogyan vélekedhetek bizonyos kérdésekről, nem akarják uralni a világgazdaságot és a pénzpiacot, nincsenek korrupt magyarellenes csecsenek a magyar parlamentbe, és nem okoztak 1 ft kárt sem a magyaroknak, és ami a legfontosabb, nem romboltak erkölcsileg 20 évet!

2010. aug. 22. 10:23
 22/42 A kérdező kommentje:

Walter Sobchak válasza:


"-Ad nauseam


Ez egy magyar oldal! Írj tisztességesen magyarúl!"


Ja és ez az aranyköpésed volt a csúcspont. Nem is értem, hogy egy ilyen műveletlen bunkóval minek vitázom.



Na figyelj kis köcs!

Én nem személyeskedtem veled, de te nem vagy képes értelmesen válaszolni semmire.


„ÍRNÁL EGY PÉLDÁT ARRA, MIÉRT KELLENE KEDVELNEM A XX vagy XXI sz i ZSIDÓSÁGOT? MIT ADOTT SZEMÉLYESEN NEKEM? VAGY A MAGYAR TÁRSADALOMNAK, MI A HASZNUNK BELŐLÜK?”


Az meg alap hogy magyarul írogatsz egy magyar oldalon.

Ami nem azt jelenti hogy nem értem amit leírtál, csak hogy nem helyénvaló!


Egy elkényeztetett, a világot nem ismerő kis liberális buzgalom vagy, aki nem akarja megérteni hogy mekkora károkat okoztatok eddig is az országunknak és a világnak.


KIHALÓFÉLBEN vagytok, szerencsére!


Jahh, és nem lehet elégszer felhívni az emberek figyelmét arra hogy a zsidók nem a barátaink hanem

Akik minden körülmény között hasznot akarnak rajtunk húzni!


A műveltség és te, meg annyira távol álltok egymástól, hogy nincs olyan skála amin elfértek!

„ mert a művelt ember, indokol, vitázik, személyeskedés nélkül, és válaszokat ad a számára más perspektívát képviselő válaszokra”

2010. aug. 22. 10:36
 23/42 anonim ***** válasza:

Drága Walter!

Ki mondta neked azt,hogy szeretned kell a csecseneket?

Nem mellesleg mikor kaptak az általad befizetett adóból"kártérítést"?

2010. aug. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
egy csomó melegekkel kapcsolatos kérdés csak úgy "eltűnik" néha..
2010. aug. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
17%

"A MAGYAR TÁRSADALOMNAK, MI A HASZNUNK BELŐLÜK?"


Majdnem az összes "Magyar" Nobel díjas Zsidó.

A legtöbb világhírű "Magyar" akire büszkék vagyunk szintén zsidó: Kármán Tódor, Tony Curtis, Molnár Ferenc, George Cukor, Neumann János, Polgár Zsuzsa, Pulitzer József, Szilárd Leó, Harry Houdini, Kálmán Imre, Robert Capa.


Ha őket emlegetjük akkor magyaroknak tartod őket, vagy zsidónak? Nélkülük nem sok tényleg híres Magyar lenne.

2010. aug. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:

Ha őket emlegetjük akkor magyaroknak tartod őket, vagy zsidónak? Nélkülük nem sok tényleg híres Magyar lenne.



Ezt már olvastam, csak a kérdésre nem vélasz!



De mi a hasznukn belőlük?

Hogy itt kikupálódtak, aztán irány a világ?


Mi a mai magyar társadalomnak a haszna?

2010. aug. 22. 11:40
 27/42 anonim ***** válasza:
17%

Szegény arabok! A zsidók ölik őket! Jaj ne!

Miért, mit csinált Európa eddig az arabokkal? Ölte őket. Nehogy most kelljen sajnálnom.

Ha meg nem lennének zsidók, akkor meg az lenne a kedves nyilasoknak a baja, hogy arabok meg cigányok, meg Európa hamarosan iszlám lesz. Nem gyűlölitek ti az iszlám vallást? Milyen nácik vagytok ti???

2010. aug. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
88%

Az araboknak köszönhetjük a matematikát,orvostudományt,építészetet.Ennyi erővel.


Én meg személy szerint nem tartom sokra azt,aki elhúzott magyarkodni külföldre.Ha kapott Nobel díjat,ha nem.

2010. aug. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
23%

"Mi a mai magyar társadalomnak a haszna?"


Az ország jóhírének keltése se elhanyagolható.


"Hogy itt kikupálódtak, aztán irány a világ? "


Akkor íme azok a zsidók akik Magyarországon tettek le valamit az asztalra: Garas Dezső (aki a nemzet színésze), Hajós Alfréd, Bánki Donát, Karinthy Frigyes, Örkény István, Ascher Tamás, Balázs Béla, Füst Milán, Gózon Gyula, Kabos Gyula, Faludy György, Komjádi Béla, Korányi Frigyes, Romhányi József, Rejtő Jenő.


Mi a hasznunk belőlük? Ha ezeket a neveket olvasva nem tudod, akkor szégyenheted magad.

2010. aug. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
25%

Egyébként:

Miért nem szabad a zsidókról jót írni?

2010. aug. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!