Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem szánalmas...

Csak szerintem szánalmas Zacher Gábor új nyilatkozata?

Figyelt kérdés

Az Index hozott le tőle egy nyilatkozatot a mai nap, amiben fenyegető, dühödt stílusban beszél a járványhelyzetről. Azzal még nincs baj, hogy felhívja a figyelmet a helyzet súlyosságára, bár tudtommal toxikológus, és nem virológus az emberünk. Viszont ebben az interjúban az embereket, elsősorban a fiatalokat szidja, mert a tavaszi jó időben merészeltek kimenni a rakpartra sétálni, biciglizni. Felelőtlennek tituálta az embereket, és még fenyegetőzött is, hogy "majd olyan betegek lesznek, hogy a második emeletre sem bírnak majd felmászni" Mégis mi a faxt képzel ez az ember magáról? Milyen jogon szól bele abba, hogy ki hol tölti a hétvégét? Ameddig nincs tiltva az utcára lépés, és a szabad levegőn mozgás, indokolatlan, és etikátlan is szidni, és fenyegetni miatta az embereket.


Az említett cikk: [link]



2021. márc. 27. 20:46
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
87%
Tehát mindenki fogja be a száját, aki nem virológus? Eléggé le vagy maradva.
2021. ápr. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
0%
Igazad van :D Én sem vagyok virológus, még is azt látom hogy a fidesz jobban teljesít :D
2021. ápr. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
100%
17:03: de még mennyire! Lakosságarányosan az egy főre jutó halálozások számában már hetek óta világelsők vagyunk! Ez is teljesítmény! :D
2021. ápr. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem ez siker.


[link]

2021. ápr. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
67%

17:09: hát ha tudjuk, hogy még a kínai főorvos is elismerte, hogy a vakcinájuk kevésbé hatékony, mint az RNS-technológiával készültek!

A Szputnyikról pedig csak annyit, hogy az oroszok egyre durvább késésekkel szállítják a megrendelt adagokat, mert nem bírják a gyártást. Bár ez tényleg hatásos cucc lehet, a második adag különbözik az elsőtől, nem lehet két elsőt beadni. Tehát ha valaki megkapja az elsőt, de a késedelmes szállítás miatt a második megcsúszik, annak lehetnek kellemetlen következményei. Persze az ilyesmiről nem számol be a kormánymédia két brüsszelezés meg sorosozás között.

2021. ápr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!