Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem szánalmas...

Csak szerintem szánalmas Zacher Gábor új nyilatkozata?

Figyelt kérdés

Az Index hozott le tőle egy nyilatkozatot a mai nap, amiben fenyegető, dühödt stílusban beszél a járványhelyzetről. Azzal még nincs baj, hogy felhívja a figyelmet a helyzet súlyosságára, bár tudtommal toxikológus, és nem virológus az emberünk. Viszont ebben az interjúban az embereket, elsősorban a fiatalokat szidja, mert a tavaszi jó időben merészeltek kimenni a rakpartra sétálni, biciglizni. Felelőtlennek tituálta az embereket, és még fenyegetőzött is, hogy "majd olyan betegek lesznek, hogy a második emeletre sem bírnak majd felmászni" Mégis mi a faxt képzel ez az ember magáról? Milyen jogon szól bele abba, hogy ki hol tölti a hétvégét? Ameddig nincs tiltva az utcára lépés, és a szabad levegőn mozgás, indokolatlan, és etikátlan is szidni, és fenyegetni miatta az embereket.


Az említett cikk: [link]



2021. márc. 27. 20:46
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
100%
37-es! Én egyszer voltam életemben influenzás, 24 évesen. Már az úgy megrángatott, hogy azt hittem, meggebedek, pedig nincs baja az immunrendszeremnek. Semmi szükségem sincs még egy hasonló élményre.
2021. márc. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
67%
És mindezek ellenére az iskolák (ált. és középiskola) nyitásra készülnek. Nem tudom, hogy ezt most komolyan gondolják-e, a járvány sűrűjében. A sok diák csak dobna a statisztikákon, újabb megbetegedések fordulnának elő az fix. Elég azzal a helyzettel megbírkozni, ami most van, nem de bár?
2021. márc. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
100%
18:04: nem lesz abból semmi, majd megint halasztanak egy hetet.
2021. márc. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
51%
Kedves 43-as delikvens :), én is így gondolkoznék, sajnos sokan nem ismerik még be, hogy ez a vírus létezik, és nem válogat. Semmiképp se engedném a nagy buszozgatásokat, tömörülést a suliban. Amíg ilyen a helyzet jobb nekik otthon online, nem beszélve arról, hogy nyáron lesz böjtje annak, ha most mindenki szabadjára indul. OV már pár napja mindenkit szabad nyárral nyugtat, de ez nem lesz meg, ha az új Közlöny szerint halad minden, ha rátol pár hetet, ha nem. Amúgy is egy szempillantás alatt itt a nyári szünet, vigyék haza nyárra ezt a kórt? Vagy akkor mit szóljanak az érettségizős nebulók? Pont a vizsgák előtt veszélyeztetik őket, sajnálatos módon lehet, hogy megbetegedés miatt kell később letenniük az érettségit. A kormány nagyon egy személyben gondolkodik.
2021. márc. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
35%
Már nagyon vágyunk vissza a suliba. Hiányoznak a barátok, a tanárok. November óta ezt játszuk, elég volt.
2021. márc. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 valaki : ***** válasza:
90%

Szerintem is szánalmas. Az oké, hogy súlyos a helyzet, de kipécézni a fiatalokat... Több nyugdíjast látok megszegni a szabályokat. Nem azt akarom mondani, hogy minden nyugdíjas hülye, hanem hogy minden korosztályból van, akit nem érdekelnek a szabályok, nem kell egyet kipécézni.

Alapvetően több joga van beleszólni, mint a hülye majkának vagy valami, de hagyjuk békén a fiatalokat.

2021. márc. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
67%
csak szerinted szánalmas..ahogy a kérdés is csak provokáció.
2021. márc. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
0%

#2

Zacher mint szakember XDDDDDD ? iGEN toxikológiában az !! De virológiában nem....

2021. ápr. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
82%
Elég sok tapasztalattal rendelkező orvos, pontosan látja mi zajlik a kórházakban.
2021. ápr. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
0%

Az hogy mit lát, nem jelenti azt hogy mi van.


Mert a jelenség nem definiálja az okot.

Én is mondhatom hogy "ezt látom" de ami nem a szakmám abban nem tudhatok 100% állást fogalni.

2021. ápr. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!